3:1
2:3
1:3
- : -
branky (asistence): 07:29 Michal Veselík (Jakub Kofroň), 12:19 Petr Kučera (Jakub Kofroň), 16:21 Petr Kučera, 34:15 Daniel Bořetický (Petr Kučera), 39:37 Jakub Kofroň (Pavel Holan), 40:32 Jakub Kofroň (Václav Svratecký)
branky (asistence): 13:58 Michal Skrovný (Marek Čížek), 29:20 Marcel Lehký (Jan Linhart), 29:28 Michal Skrovný (Marek Čížek), 31:19 Matěj Hušek (Michal Skrovný), 44:29 Jan Linhart (Marcel Lehký), 44:44 Matěj Hušek (Michal Skrovný), 52:56 Michal Skrovný (Matěj Raiter)

FBK Piráti Sokol Chrudim - FbC Hradec Králové 6:7
8. Michal Veselík, 13. Petr Kučera, 17. Petr Kučera, 35. Daniel Bořetický, 40. Jakub Kofroň, 41. Jakub Kofroň - 14. Michal Skrovný, 30. Marcel Lehký, 30. Michal Skrovný, 32. Matěj Hušek, 45. Jan Linhart, 45. Matěj Hušek, 53. Michal Skrovný; rozhodčí: Aleš Pokorný - Daniel Jarolím; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Brandon Bulis 27 - Martin Kočí 16; po třetinách: 3:1, 2:3, 1:3;
60:00
59:58
Petr Kučera střílí po nahrávce Bořetického ale trefuje pouze tyč.
59:26
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
59:26
Piráti bojují do poslední chvíle. Pomoci jim má timeout.
57:50
Pirát tlačí chtejí dát gól i přes oslabení. Šindelář se snaží stále ohrožovat soupeřovu branku.
56:11
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
56:11
Z tribuny se ozývá pískot na rozhodčí, kteří vylučují Jakuba Kofroně za nesportovní chování. Diváci kroutí nad verdiktem rozhodčího hlavou.
55:40
Lehký s Linhartem teď vykombinovali šanci, Bulis však pohotvě kryje.
55:11
Fanoušci se snaží Piráty podporovat a hnát do předu za gólem.
52:56
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Skrovný, asistoval Matěj Raiter (6:7).
52:56
Nahození od Matěje Reitera si našlo Michala Skrovného, který přehodil nohu Bulise.
52:45
Další šance od domácích, nejdříve střílel Svratecký a pak zkoušel dorážet Kofroň ale vyslal ji nad břevno.
51:38
Petr Jonáš teď vyslal nebezpečnou střelu, Kočí se však nenechal zaskočit a střelu si dobře pohlídal.
50:40
Utkání dnes příhlíží 47 diváků a musí se nechat, že mají pěknou podívanou. Na hřišti jsou znát emoce a je zde vidění spousta zajímavých šancí a pohledných kombinací.
47:43
Piráti tuto přesilovku ustáli bez většiho nebezpečí.
46:50
Radek Šindelář se dostal do za půlku a prověřil golmana pěknou střelou tahem, ten však kryje.
45:43
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
45:43
Jakub Kofroň neudržel své emoce a rozhorčen po rozhodnutí sudí šel po míčku příliš přemotivovaně.
44:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Hušek, asistoval Michal Skrovný (6:6).
44:44
Opět přišli dva rychlé góly ze strany hostů. Po sérii rychlých přihrávek proměnili šanci přesilovky a po dalších 15 vteřinách s prosazuje dvojice Hušek - Skrovný. V jejich podání kombinace vypadal velmi jednoduše.
44:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Jan Linhart, asistoval Marcel Lehký (6:5).
44:05
Vyloučen hráč Jan Buhr družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za špatné střídání.
44:05
Zbytečné vyloučení, domácí se teď nedohodli na střídání a trest si jde za tým odpykat Jan Buhr.
43:10
Piráti teď chybují v rozehrávce a jsou pod tlakem.
41:35
Timeout FbC Hradec Králové
41:35
Hosté si vzali timeout aby si upřesnili taktické pokyny.
40:32
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Václav Svratecký (6:4).
40:32
Po úspěšně vybojovaném souboji posílá Václav Svratecký přihrávku na Jakuba Kofroně a ten bez problému proměňuje.
40:00
40:00
Oba celky jsou vyrovnané, sledujeme zajimavý zápas.
40:00
39:37
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Pavel Holan (5:4).
39:37
Šance 2 na 2, Holan posílá žabičkou přihrávku na Kofroně, který sice na podruhé, ale proměňuje.
38:17
Piráti ustáli oslabení více než dobře, opět skvěle zasáhl Bulis.
37:20
Jakub Kofroň výborně zasáhl do přihrávky a šel v oslabení do samostatného průniku ale neproměnil.
36:17
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
36:17
Při obraném zákroku netrefil na středu hřiště míček ale jen soupeřovu hokejku a jde si odpykat trest.
35:50
Piráty zachraňuje tyč, po samostatném úniku dvou hráčů.
35:10
Pozdvižení je zbytečné, Radek Šindelář se sice opřel tvrdě do souboje s Matějem Reiterem u mantinelu ale v rámci pravidel. Hra je přerušena a rovnají se mantinely.
34:15
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Petr Kučera (4:4).
34:15
A máme tu opět plichtu.Šťastné nahození Pirátů s tečí hostů končí v brance.
34:00
Nově zvolený kapitán Václav Svratecký trefuje tyč. Co chybělo.
33:40
Bulis kryje nebezpečnou střelu ze středu.
32:39
Piráti chteji srovnat, chtějí dát gól ale zatím jdou pokusy buď mimo nebo jsou pokryty Kočím.
31:19
31:19
I štěstí pomohlo teď Hradeckým do vedení. Od nohy Bulise se míček odrazil do vzduchu a nešťastně zapadl do branky.
29:28
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Skrovný, asistoval Marek Čížek (3:3).
29:28
Nedáš dostaneš, toto "pravidlo" se potvrdilo po několika šancích Pirátů přišli 2 rychlé branky Hradce Králové a je srovnáno. Nepozornost domácích v obraně a rychlá kombinace pomohla hostům ke dvoum brankám.
29:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Marcel Lehký, asistoval Jan Linhart (3:2).
27:46
Střelci se v druhé půli zatím trápí na obou stranách nebyla trefena odkrytá branka, vidíme více šancí než v první půli.
26:33
Parádní solo akce Kofroně, na půlce obral obránce o míček a prošel přes druhého obránce, Kočí však střelu chytá.
24:27
Hraje se nahoru dolů, šance jsou na obou stranách oba golmani však vykročili do druhé půle pravou nohou.
23:53
Matěj Reiter prověřil Bulise bekendovou střelou ten však pohodlně kryje.
22:35
Teď jsme byli svědky dvou tří ryhle po sobě jdoucích šancí Chrudimi 2x se nepodařilo prosadit Radkovi Šindelářovi a jednou Jakubovi Kofroňovi.
21:21
Štěpán Raiter teď promáchl z dobré pozice, Pirátům teď pomohlo štěstí.
20:00
20:00
Zatím sledujeme pohledný florbal, šance jsou na obou stranách. Hraje se v tempu, uvidíme tedy co nám přinese druhá část.
20:00
19:54
Vyloučen hráč Michal Veselík družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
19:54
Michal Veselík se nechal zbytečně vyloučit za zákrok za vlastní brankou 6 vteřin před koncem první části.
18:03
Při rozehrávce byl jeden jeden z Hradeckých obránců zasažen míčkem do oka, doufejme že bude v pořádku.
16:21
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera bez asistence (3:1).
16:21
Petr Kučera dokázal soupeře obrat o míček a zakončil do pravého horního rohu.
14:50
Teď jsme byli svědky dalších protiútoků na obou stranách. V případě Pirátů měl tu čest Daniel Bořetický bohužel se mu nepodařilo dostat míček do odkryté klece.
13:58
13:58
Hráči Hradce Králové potrestali chybu Pirátů, kde nehlídaný Michal Skrovný poslal střelu pod Bulisem.
13:02
Další pokus Pirátů kryje brankář Kočí.
12:19
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Jakub Kofroň (2:0).
12:19
Další povedený protiútok Pirátů. Po nahrávce Jakuba Kofroně proměňuje přesnou střelou Petr Kučera
11:34
Michal Šindeář se pokusil o střelbu od mantinelu, ale bohužel těsně vedle
10:49
Hra probíhá ve velmi rychlém tempu. Oba celky se snaží o častou střelbu.
07:29
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Michal Veselík, asistoval Jakub Kofroň (1:0).
07:29
Přesně po 40 vteřinách se prosadil bek Michal Veselík, který obdržel přihrávku od Jakuba Kofroně po nevydařeném uníku hostů a následném přečíslení.
06:49
Vyloučen hráč Jan Linhart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
06:49
Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Hráč č. 10 Jan Linhart si jde na 2 minuty odpočinou za nedovolené bránění.
04:20
Piráti dávají nahlas najevo nesouhlas s výrokem rozhodčího při střetu Pešavy a bránícího Linharta.
03:57
Tomáš Doseděl si pomohl nedovoleným zákrokem u mantinelu a mimo pocuchané mantinely bude Hradec Králové rozehrávat z rohu.
03:20
Piráti se snaží střílet bohužek pokusy Bořetického, Veselíka i Kofroně byly zablokovány
00:55
Hradečtí zatím drží balonek a trpělivě kombinují.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Pokorný a Daniel Jarolím.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Martin Kočí; hráči v poli: Martin Neradílek, Marek Kovář, Matěj Hušek, Michal Skrovný, Marek Čížek
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Pavel Holan, Daniel Bořetický, Jakub Kofroň, Václav Svratecký, Petr Kučera