2:3
3:4
2:1
- : -
branky (asistence): 04:26 Tomáš Sikora, 18:53 Jan Mieszek (Daniel Babilon), 22:29 Jan Mieszek (Tomáš Sikora), 30:43 Jakub Kyselý (Daniel Babilon), 31:36 Michal Badura, 48:03 Jan Mieszek (Tomáš Sikora), 53:05 Jakub Gaier (Marek Porosz)
branky (asistence): 10:12 Martin Krupa (Lukáš Toman), 11:31 Martin Kopp (Marcel Balek), 13:56 Martin Krupa (Lukáš Toman), 20:14 Jan Mrázek (Jan Nekula), 32:36 Lukáš Toman (Petr Bregin), 36:33 Lukáš Toman (Dalibor Ondruch), 39:44 Martin Kopp (Jan Mrázek), 55:01 Marcel Balek (Lukáš Toman)

FBC Ossiko Třinec - FBK Letka Ostrava 7:8
5. Tomáš Sikora, 19. Jan Mieszek, 23. Jan Mieszek, 31. Jakub Kyselý, 32. Michal Badura, 49. Jan Mieszek, 54. Jakub Gaier - 11. Martin Krupa, 12. Martin Kopp, 14. Martin Krupa, 21. Jan Mrázek, 33. Lukáš Toman, 37. Lukáš Toman, 40. Martin Kopp, 56. Marcel Balek; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 145; zásahy brankářů: Ján Pinkas 16 - Martin Hrabáček 23; po třetinách: 2:3, 3:4, 2:1;
60:00
Skončila nám strhující podívaná. Ossiko smutní, Letka se raduje. Domácí florbalisté zaslouží za svůj výkon velké uznání. Závěrečný potlesk ve stoje byl toho důkazem.
60:00
To je z mé strany vše. Děkujeme vám za pozornost a u dalších online přenosů naviděnou, ať už na zdejším serveru, nebo na webu Onlajny.com.
60:00
59:58
Vyloučen hráč Lukáš Kuruc družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:43
Obrovská šance Babilona, který míjí odkrytou bránu!
59:26
Poslední půl minuta...
58:21
Timeout FBC Ossiko Třinec
58:21
Bouřlivá atmosféra v hale STARS žene domácí za vyrovnáním.
57:32
V dobré pozici byl Babilon, s míčkem došel až před bránu, ale ostravského obránce s brankářem neprostřelil.
55:48
Ondruchova střela švihem minula třineckou bránu.
55:01
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Marcel Balek, asistoval Lukáš Toman (7:8).
55:01
Ostravané využili přesilovou hru. Po přihrávce Tomana pálil od levé tyčky za bezmocného Pinkase Marcel Balek.
53:56
Vyloučen hráč Michal Martynek družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za špatné střídání.
53:56
Třinečtí špatně sehráli signál. Sehráli ho v době, kdy byli na hřišti v šesti hráčích. Následuje přesilovka pro Ostravu.
53:05
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jakub Gaier, asistoval Marek Porosz (7:7).
53:05
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Je vyrovnáno! Jakub Gaier přehodil brankáře Hrabáčka po střele Porosze.
52:54
Spolupráce Ondrucha s Balkem končí gólovou šancí, naštěstí nevyužitou.
52:01
Tvrdá střela Tomana od levého mantinelu nezamířila do třinecké brány. Domácí u míčku.
50:38
Třinečtí oslabení přežili. Nyní mají posledních deset minut na vyrovnání.
49:09
Bekhendovou střelu Mrázka ze středu hřiště Pinkas lapil rukavic.
48:30
Vyloučen hráč Filip Turoň družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za vysoká hokejka.
48:30
Třinecké čeká hra ve čtyřech, protože Turoň zasáhl soupeře holí do obličeje.
48:03
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Tomáš Sikora (6:7).
48:03
GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Střelu Tomáše Sikory dorazil za záda Hrabáčka Honza Mieszek!
47:55
Trenér Žvak rozhodl: Budeme hrát vabank!
47:31
Radim Badura hledal zpoza branky u pravé tyče Gaiera, brankář Hrabáček byl pozorný a přihrávku lapil.
45:45
Gaier se doslova prodral přes hokejku soupeře tak silně, že ostravský hráč musel pustit své náčiní na zem a modlit se, aby mu rozhodčí neodpískali hru bez hokejky.
43:45
Střela Juráka z první nabrala příliš velkou výšku. Pinkas zasahovat nemusel.
42:51
Nahození Turoně od středové čáry se odrazilo od zadního mantinelu.
41:56
Střelu Turoně od pravého mantinelu tečoval před brankářem Hrabáčkem Gaier, Hrabáček míček tělem vyrazil.
41:35
Babilon dostal přihrávku od Mieszka, bohužel na poslední chvíli ho odzbrojil ostravský obránce.
40:00
40:00
I druhá třetina byla zajímavá. Ostravané utekli do dvoubrankového náskoku, poté o něj přišli, ale ani domácí nedokázali vedení udržet a před poslední dvacetiminutovkou prohrávají o dva góly.
40:00
39:44
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Martin Kopp, asistoval Jan Mrázek (5:7).
39:44
Ostravané v závěru druhé třetiny odskakují na rozdíl dvou branek, protože zcela sám zůstal před odkrytou půlkou třinecké brány Martin Kopp. Ten už měl lehkou práci po exkluzivní nabídce z hokejky Mrázka.
39:33
Domácí rozehráli standardní situaci na středovou čáru, kde byl Porosz, jeho nepříliš razantní střela zamířila těsně vedle brány.
38:44
Babilon zkoušel žabkou najít od levého mantinelu rozběhnutého Mieszka, na toho byl pas příliš dlouhý.
36:33
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Lukáš Toman, asistoval Dalibor Ondruch (5:6).
36:33
Domácí oslabení neustáli. Po křížném pasu Ondrucha napálil míček do třinecké klece Lukáš Toman.
35:54
Mrázek byl volný na středu, vypálil, Pinkas míček fantasticky kryl. Vzápětí střílel od mantinelu přes hromadu hráčů Balek, ale míč ofoukl levý horní růžek domácí klece.
35:27
Ondruch natáhl ke střele, ale zhruba o metr minul třineckou bránu. Třinečtí se dobře brání.
34:52
Vyloučen hráč Daniel Babilon družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
34:26
Rozhodčí mají zvednuté ruce, Ostravané jsou bez gólmana a stavějí formaci. Bude se vylučovat.
32:36
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Lukáš Toman, asistoval Petr Bregin (5:5).
32:36
Bohužel radost domácích trvala přesně 60 sekund, neboť střelu Bregina Pinkas vyrazil, ale dorážející Toman už měl jednoduchou práci a poslal nad sedícího gólmana Ossika.
31:36
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michal Badura bez asistence (5:4).
31:36
GOOOOOOOOOOOOL!!! MICHAL BADURA posílá Ossiko do vedení přesnou a prudkou střelou pod horní tyč!
31:21
Gaier se doslova prošermoval s míčkem až před bránu, bohužel poslední máchnutí míček na bránu nenasměřovalo.
30:43
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jakub Kyselý, asistoval Daniel Babilon (4:4).
30:43
GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Je vyrovnáno! Tvrdá střela Jakuba Kyselého od pravého mantinelu končí v ostravské bráně!
30:35
Táhlá střela Stejskala minula třineckou klec.
29:28
Babilon dostal míček na střed, vypálil, Hrabáček balónek vyrazil nad sebe, ale dobíhající Mieszek už neměl šanci diravý nesmysl vrátit do brány.
27:51
Gaier se obtočil kolem ostravské brány a poté se pokusil o rychlé zakončení, Hrabáček byl na místě.
27:02
Dobrá střela Turoně přes obránce, Hrabáček máchl rukou do vzduchu a následně ukázal, že lovil úspěšně.
26:13
Bregin nahazoval z nějakých 15 metrů od třinecké brány, Pinkas si na míček sáhl a pomohl mu mimo bránu.
25:20
Dobrá střela Tomana z druhé vlny, Ján Pinkas míček pravačkou vykopl ke spoluhráči.
24:59
Hra se nám trochu uklidnila, už nevidíme honěnou od jedné branky ke druhé.
22:29
22:29
Ossiko snižuje! Po dlouhé přihrávce Tomáše Sikory zamířil přesně do horního růžku Jan Mieszek!
20:14
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Jan Mrázek, asistoval Jan Nekula (2:4).
20:14
Tak to je nepříjemný vstup pro domácí. Rychlá kombinace Nekuly s Mrázkem končí čtvrtou brankou v třinecké síti.
20:00
20:00
První třetina nabídla zajímavý florbal se šancemi na obou stranách. O gól lépe jsou na tom Ostravané, přesto se Třinečtí nevzdávají.
20:00
18:53
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Daniel Babilon (2:3).
18:53
Fantastická akce domácích, Babilon se protáhl s míčkem podél pravého mantinelu, jeho střelu ještě brankář Hrabáček vyrazil, ale na dorážku Jana Mieszka už neměl nárok.
16:50
Na druhé straně byl sám před brankářem Mieszek, ale Hrabáčka polovysokou střelou neobelstil.
16:35
Balek hledal vysokým lobem u levé tyče Ondrucha, ten míček dobře netrefil.
15:02
Dobrou žabku vyslal od středové čáry ke vzdálenější tyči Porosz, skákavý balónek však netrefil zcela volný Galuszka.
13:56
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Martin Krupa, asistoval Lukáš Toman (1:3).
13:56
S domácím celkem to nevypadá vůbec dobře. Po přihrávce Tomana umístil míček do třinecké brány Martin Krupa.
13:33
Letka se na chvíli usídlila na třinecké polovině. Třinečtí mají problém a s atakem soupeře.
11:31
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Martin Kopp, asistoval Marcel Balek (1:2).
11:31
Další akce s křížnou přihrávkou končí v třinecké síti. Po přesné přihrávce Balka trefil odkrytou bránu Martin Kopp.
10:12
10:12
Domácí ztratili míček v útočné fázi a Ostravané udeřili po rychlém brejku. Akci dva na jednoho zakončil na dvakrát Martin Krupa a vyrovnal na 1:1.
09:51
Další rychlá akce Mieszka, nyní vsadil na pravou stranu, Hrabáček jeho pokus vyrazil za bránu.
08:35
Mieszek se zjevil sám před gólmanem, zamířil do horní poloviny brány, ale Hrabáček vložil do střely hlavu a míček vyrazil!
08:22
Tečovaná střela Mrázka nenašla trasu do branky.
07:44
Ostravané jsou častěji u míčku, ale domácí bojují. Bude to vyrovnané, rozhodnout může jedna chyba, jeden gól. Třeba ten z 5. minuty.
06:25
Pouhý postřeh stačil i na střelu Kuruce, která vyletěla mimo hřiště.
06:10
Tvrdá střela Balka od pravého mantinelu, brankář Pinkas zasáhnout nemusel.
05:36
Cieslar zavezl míček po levé straně, ale následně si pomohl nedovoleně. Míček na hokejkách Ostravy.
04:26
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tomáš Sikora bez asistence (1:0).
04:26
Goooool!!! Sikora se rozběhl po levé straně a skákavou žabkou po zemi překvapil brankáře Hrabáčka!
02:13
Od středové čáry pálil Sikora, ostravský hráč míček nohou zastavil.
01:54
Ostravané na chvíli sevřeli domácí, ale po přihrávce Mieszka pálil Babilon, brankář Hrabáček míček vyrazil.
01:06
O první střelu se pokusil Gaier, přes obránce, hostující hráč míček zblokoval do rohu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Letka Ostrava:
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec:
00:00
Vážení přátelé, dobrý podvečer z třinecké haly STaRS. Dnes nás čeká odveta souboje ze základní skupiny. Domácí Ossiko hostí ostravskou Letku. Online přenosem vás provede Igor Mainka.
00:00
První vzájemný duel dopadl lépe pro Ostravu těsným vítězstvím 3:2, když třinecké florbalisty udolali třemi góly ve druhé třetině.