1:3
0:1
- : -
branky (asistence): 27:48 David Sládeček (Milan Tichý)
branky (asistence): 04:03 Matěj Smeták (Šimon Kuczera), 22:33 Matěj Smeták (Dominik Klimscha), 34:13 Wojciech Malajka, 35:36 Dominik Eichner, 52:36 Michal Sládek (Matěj Smeták)

itelligence Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:5
28. David Sládeček - 5. Matěj Smeták, 23. Matěj Smeták, 35. Wojciech Malajka, 36. Dominik Eichner, 53. Michal Sládek; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 270; zásahy brankářů: Filip Kuhn 14, Michal Sekanina 8 - Štěpán Laja 24; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:1;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Kadlece: Dnes nám vyšla jenom oslabení a to je strašně, ale strašně málo. Bez frází: Hráli jsme špatně, ve 2. polovině v křeči. Nezvládli jsme herně i mentálně tlak v průběhu utkání a na jeden gól opravdu nejde pomýšlet na úspěch. Věřím, že už v neděli půjdeme nahoru.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Martina Smetáka: Podali jsme vyníkající výkon. Doufám, že si kluci uvědomí, že tato cesta je správná a vyvarujeme se kolapsu, který jsme předvedli doma se Spartou.
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: Bulldogs - 13, Ostrava - 7, střely celkem: Bulldogs - 25, Ostrava - 27
60:00
59:21
Když Laja v brance nemůže, Lipový mu pomůže. Parádní blok obránce hostů.
59:05
Vyloučen hráč Adam Zbořil družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
58:19
Sólo Bauera končí střelou nad bránu.
57:41
Buldoci si i v oslabení vypracovali šanci, po výborné práci Kadlece mohl pálit Grilický, vše likviduje výborně chytající Laja.
56:59
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:50
Ostrava se celý zápas může spolehnout na kvalitní obranu.
55:27
Sekanina si teď smlsl na brejku hostů.
53:52
Buldoci i v oslabení chtějí pressovat, to ale nedělá Ostravě nejmenší problémy.
53:24
Vyloučen hráč Jiří Bauer družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
52:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Michal Sládek, asistoval Matěj Smeták (1:5).
52:36
Opět chyba v rozehrávce domácích, po které se k míčku dostal Smeták, ten míček posunul na Sládka a tomu už nezbylo nic jiného, než vstřelit gól.
50:52
Buldoci sjou sice stále na míčku, ale jejich hra je plná nepřesností, proto se stále nemohou gólově prosadit.
49:26
Sekanina opět pozorný.
48:24
Buldoci to zkouší v šesti hráčích v poli.
48:02
Timeout itelligence Bulldogs Brno
47:01
Neuvěřitelným zákrokem teď Sekanina podržel buldoky.
45:21
Vyloučen hráč Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
45:21
Dnes velice aktivní Sládeček se řítil sám na bránu, proto Kuczera musel zvolit řešení faulem na 2 minuty.
45:13
Žižka nyní úspěšně uhasil další brejk hostů.
44:06
Buldoci střílí, co jim síly stačí, ale Ostravě zatím velmi pomáhá brankář Laja.
42:22
Vyloučen hráč Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
42:21
Kuczera sundal Coufala a jde si za to na 2 minuty odpočinout na trestnou lavici.
41:47
S Koutného střelou měl Laja problémy, vyrazil jí jen těsně vedle brány.
40:32
Sekinana, leč s problémy, kryje dělovku jednoho z hráčů Ostravy.
35:37
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Sekanina družstva itelligence Bulldogs Brno
35:37
Trenéři buldoků reagují na nepříznivý vývoj utkání střídáním brankářů.
35:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner bez asistence (1:4).
35:36
Hráč Ostravy opět po chybě v domácí obraně v brejku. Eichner se střelou nad nohu nemýlil a Ostrava vede o 3 branky.
34:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka bez asistence (1:3).
34:13
Jako blesk z čistého nebe nyní udeřil z brejku Malajka. Krásně se trefil do šibenice a Ostrava opět vede o 2 branky.
33:58
Střela do tyčky hráč Dominik Eichner družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
33:58
Eichnerova střela do tyče.
32:18
Buldoci už asi 3 minuty v kuse drží míček.
29:56
Obrovský tlak Brna, odkrytou klec hostů jen těsně minul Sládeček.
29:48
Koutný po přihrávce Juhaňáka pálí těsně nad.
29:04
Žižkovu střelu Laja vyráží za mantinel, rozehrávají buldoci.
28:36
Laja nyní zabránil srovnání stavu parádním přesunem.
27:48
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Milan Tichý (1:2).
27:48
Krásný průnik a ještě krásnější střela pod víko, tímto se prezentoval David Sládeček.
27:25
Buldoci stahují sestavu na dvě lajny.
26:10
Hrubý po excelentní nahrávce Koutného trestuhodně minul branku.
25:54
Střela do tyčky hráč Patrik Šimíček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
25:12
Krásný individuální průnik Sládečka končí zákrokem hostujícího brankáře.
24:20
Opět dvě velké šance Ostravy. Kuhn si zatím na množství práci nemůže stěžovat.
22:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matěj Smeták, asistoval Dominik Klimscha (0:2).
22:33
Před brnakou se opět nejrychleji zorientoval Smeták a Ostrava díky němu vede již o dva góly.
19:13
Obrovské šance Hrabala skončili v náruči Kuhna, který zatím drží svůj tým.
16:45
Kuhn chladnokrevně likviduje brejk Chvástka.
15:18
S prudkou střelou Fabiána neměl Laja nejmenší problém.
13:20
Kuczera vykroužil a skrytou střelou znepříjemnil situaci v obraně buldoků.
12:20
Parádní bloky v obrany buldoků.
10:50
Žižkova střela tahem skončila v rukách gólmana hostů.
08:50
Kuhn si nejprve poradil se střelou jednoho z obránců hostů a poté svůj výstup ještě vyšperkoval chycením dorážky.
07:40
Přečíslení 3 na 2, Hrubý prostrčil míček na Coufala, ten ale z těžké pozice střílí mimo.
06:20
Hronkova pumelice nenašla cíl v brance.
04:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matěj Smeták, asistoval Šimon Kuczera (0:1).
04:03
Ve skrumáži před brankou domácích se nejrychleji zorientoval Smeták a poté trefil volné místo Khunovi svatyně. Ostrava vede 0:1.
03:26
Bauer po Koutného krásné přihrávce pálí mimo.
01:55
Hra je zatím plná nepřesností. Každá nahrávka skáče.
00:01
Úvodní buly pro domácí buldoky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Marek Lipový, Šimon Kuczera, Dominik Klimscha, Michal Sládek, Matěj Smeták
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Koutný, Petr Kadlec, David Coufal, Vít Hrubý
00:00
Dobrý večer, vítám vás u textového online přenosu ze zápasu 8. kola Tipsport Superligy. Dnes se proti sobě utkají domácí Bulldogs Brno proti FBC Ostrava. Buldoci v posledním utkání podlehli Boleslavi, Ostrava taktéž prohrála a to se Spartou. Oba týmy si tedy budou chtít spravit chuť a dnes zvítězit. Přeji vám příjemné počtení.