1:3
3:0
1:2
1:0
branky (asistence): 07:32 Daniel Chladil (Jiří Trávníček), 25:26 Daniel Chladil (Matyáš Zapletal), 38:50 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 38:55 Ondřej Mrázek (Matyáš Zapletal), 42:00 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 64:42 Jindřich Kamler (Ondřej Mrázek)
branky (asistence): 00:16 Jan Trlica (Martin Dlouhý), 09:03 Aleš Škrobáček (Michal Bernát), 19:22 Luboš Létal (Petr Sůkal), 48:16 Jan Trlica, 57:34 Jakub Gašo (Michal Bernát)

FbC Asper Šumperk - TJ Sokol Lanžhot 6:5p
8. Daniel Chladil, 26. Daniel Chladil, 39. Jiří Trávníček, 39. Ondřej Mrázek, 43. Jiří Trávníček, 65. Jindřich Kamler - 1. Jan Trlica, 10. Aleš Škrobáček, 20. Luboš Létal, 49. Jan Trlica, 58. Jakub Gašo; rozhodčí: Petr Krčmář - Jaromír Kubáč; vyloučení: 2 + Matyáš Zapletal 5:1; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Martin Vašíček 21 - Michal Melichar 27; po třetinách: 1:3, 3:0, 1:2, 1:0;
65:00
Kapitán hostů Bernát: Soupeř odehrál kvalitní utkání na míčku, stejně jako v minulém kole i tentokrát rozhodly standardní situace, bohužel tentokrát v náš neprospěch. Klukům děkuji za bojovný výkon, myslím si, že bod jsme si zasloužili. Soupeři přeji štěstí do dalších utkání.
65:00
Kapitán domácích Trávníček: Utkání, které bylo vyhrocené víc než je zdrávo, jsme dotáhli do šťastného konce. Náš dnešní soupeř byl velice bojovný, ale my jsme byli daleko více florbalovější a zasloužili jsme si brát 3 body. Věřím, že se ponaučíme a v zítřejším klání budeme stoprocentní. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme mu hodně štěstí.
64:42
64:42
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Ondřej Mrázek (6:5).
64:42
Hráč dostal míček na své polovině, přiběhl si blíž k bráně a poslal střelu přímo do brány.
63:21
Hraje se ve vysokém tempu míček přeltá z jedné strany hřiště na druhou,
60:42
Domácí jsou v plném počtu.
60:00
60:00
Třetí třetina skončila a stav je stále nerozhodný, zápas tak směřuje do prodloužení. Poměr střel v této části byl 10:9 ve prospěch domácích.
60:00
58:42
Vyloučen hráč Jan Dohnal družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za bránění ve hře.
58:42
Po akci za domácí bránou budou hosté opět hrát přesilovou hru.
58:36
Timeout FbC Asper Šumperk
57:34
Timeout TJ Sokol Lanžhot
57:34
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jakub Gašo, asistoval Michal Bernát (5:5).
57:34
A hosté rychle využívají přesilové hry. Střela z větší vzdálenosti si našla bránu.
57:03
Vyloučen hráč Matěj Mondek družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání.
57:03
Domácí hráli v 6 a dávají tak 3 minuty před koncem utkání další velkou šanci hostům jak dorovnat skóre.
56:58
Brankář hostů musel vyrážet střelu hlavou.
56:33
56:07
Nebezpečná střela na domácího brankáře, ten ji ale chytá.
55:00
Zbývá 5 minut do konce utkání a hra se přiostřuje Hostům se zatím nedaří využit přesilovou hru.
53:15
Hosté zatím poslali na domácí bránu jednu nebezpečnou střelu.
51:33
Vyloučen hráč Matyáš Zapletal družstva FbC Asper Šumperk na 5 minut za hrubost.
51:33
Po souboji v rohu hřiště odchází domácí hráč s pětiminutovým trestem a hosté tak budou hrát přesilovou hru.
48:16
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jan Trlica bez asistence (5:4).
48:16
Hráč hostů vybojoval míček na polovině, proběhl až k brankáři a mířil přesně mezi jeho ruce.
42:00
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (5:3).
42:00
Domácí zvyšují svůj náskok. Hráč před bránou dostal míček zpoza brány a protlačil ho přes dva hráče a brankáře.
40:00
40:00
Druhá třetina skončila. Domácím se v závěru podařilo otočit vývoj utkání a dostali se do vedení dvěma rychlými góly. Poměr střel v této části byl 12:6 ve prospěch domácích.
40:00
38:55
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Matyáš Zapletal (4:3).
38:55
Domácí přidávají rychlý gól a poprvé v zápase se dostávají do vedení. Pomohla jim k tomu rozehra před bránou hostů.
38:50
38:50
Přesilovka se domácím vůbec nedařila, ale 5 vteřin před jejím koncem se jim podařilo vstřelit gól.
36:55
Vyloučen hráč Vojtěch Káňa družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:55
Poté, co hráč hostí za půlkou zastavil rozběhnutého domácího, si domácí zahrají přesilovou hru
34:02
Ohromná šance domácích. Hráč získal míček na půlce, proběhl až k levé straně brány, přihrál hráči na druhé straně, který ihned pálil. Brankář měl ale výborný postřeh a střelu chytil.
31:01
Brankář hostí vyrazil helmou míček mířící do brány.
29:45
Velká šance hostů. Hráč dostal přihrávku zpoza brány, střílel na odkrytou bránu, ale přesunující se brankář zvládl míček vyrazit.
28:01
Nyní se míček drží na polovině hostů.
26:34
Po obdržení gólu zvýšili hosté své úsilí a dostali domácí pod tlak.
25:26
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Chladil, asistoval Matyáš Zapletal (2:3).
25:26
Domácí dokázali využít svoji rozehrávku kousek od brány hostů. Hosté postavili zeď, ale přihrávka šla na hráče na kraji hřiště, který přesně mířenou střelou vstřelil branku.
23:30
Obrana hostů je pro domácí neproniknutelná.
20:00
20:00
První třetina skončila a lépe z ní vyšli hosté. Domácí měli mnoho šancí, ale nepodařilo se je proměnit. Poměr střel v této části byl 11:7 ve prospěch domácích.
20:00
19:22
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Luboš Létal, asistoval Petr Sůkal (1:3).
19:22
Po chybě domácího hráče se hosté zmocnili míčku a dovezli ho až do brány.
15:46
Domácí nyní drží míček na polovině soupeře a daří se jim ohrozit bránu, srovnávací gól jim však stále uniká.
14:50
Dvě pěkné střely za sebou se podařily domácím. První vyrazil brankář nohou, druhá šla do tyče.
14:06
Po chybě na půlce šel hráč hostí sám na brankáře, ale domácí obránce kousek za ním mu znemožnil ohrozit bránu.
11:16
Tempo hry se výrazně zvýšilo. Oba týmy se tlačí dopředu.
09:03
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Aleš Škrobáček, asistoval Michal Bernát (1:2).
09:03
Hráč hostí dostal míček k levé tyči a napotřetí se mu podařilo míček dostat do brány, brankář se nestihl přesunout.
07:32
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Chladil, asistoval Jiří Trávníček (1:1).
07:32
Domácí srovnávají. Domácí hráč dostal míček před odkrytou bránu a nemilosrdně ho zavěsil do sítě.
05:39
Chyba domácích při hře za vlastní bránou. Hostující hráč zachytil přihrávku domácích za bránou, míček dostal volný hráč před bránou, ale brankář byl ve střehu.
04:11
Domácí stále drží míček, ale hosté velmi dobře brání.
01:42
Domácí drží míček a snaží se najít skulinku v obraně hostí
00:16
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jan Trlica, asistoval Martin Dlouhý (0:1).
00:16
Hosté se po dostali jako první do útoku a hned proměňují první šanci. Útočník hostí pěkně trefil volné místečko v bráně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Krčmář a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Lanžhot: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Petr Gál, Aleš Škrobáček, Martin Dlouhý, Jan Trlica, Michal Bernát
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Jan Dohnal, Michal Šíma, Matyáš Zapletal, Daniel Chladil, Jiří Trávníček