1:1
- : -
FBC Kolín
FBC Kolín
branky (asistence): 06:44 Jindřich Smejkal, 32:44 Jindřich Smejkal (Vítězslav Malínský), 46:52 Vítězslav Malínský (Pavel Kubka)
branky (asistence): 47:24 Přemysl Bulíček (Jan Pozler)

FBC Kolín - Orel Přelouč 3:1
7. Jindřich Smejkal, 33. Jindřich Smejkal, 47. Vítězslav Malínský - 48. Přemysl Bulíček; rozhodčí: Vladimír Lešák - Zdeněk Krajčí; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jakub Šamánek ? - Jakub Albrecht ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:1;
60:00
57:52
Vyloučen hráč Petr Sobotka družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra na zemi.
54:36
Vyloučen hráč Ladislav Jezdinský družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
52:20
Vyloučen hráč Martin Reinert družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nesportovní chování.
47:24
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Přemysl Bulíček, asistoval Jan Pozler (3:1).
46:52
Branku družstva FBC Kolín vstřelil Vítězslav Malínský, asistoval Pavel Kubka (3:0).
40:00
40:00
36:19
Vyloučen hráč Martin Reinert družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:44
Branku družstva FBC Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Vítězslav Malínský (2:0).
20:00
20:00
06:44
Branku družstva FBC Kolín vstřelil Jindřich Smejkal bez asistence (1:0).
05:54
Hráč s číslem 44 - Petr Novotný bojuje jako lev. Malý štírek to štípe hlava nehlava.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Zdeněk Krajčí.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč: brankář: Jakub Albrecht; hráči v poli: Michal Pleskot, Martin Reinert, Pavel Kurka, Petr Sobotka, Jan Pozler
00:00
Line-up domácích FBC Kolín: brankář: Jakub Šamánek; hráči v poli: Vítězslav Malínský, Pavel Kubka, Jan Skoták, Tomáš Kukal, Petr Cícha