2:3
1:3
1:4
- : -
branky (asistence): 13:20 Lukáš Panenka (Šimon Paldus), 17:44 Jakub Zíka (Dominik Čejka), 34:25 Ondřej Kočí (Jakub Zíka), 48:27 Ondřej Kočí (Lukáš Panenka)
branky (asistence): 00:42 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 06:59 Marek Chocholoušek (Ondřej Šarša), 10:32 Karel Klíma (Marek Chocholoušek), 33:15 Miloš Šulc (Ondřej Kopp), 34:02 Lukáš Fiala (Ondřej Šarša), 38:06 Marek Chocholoušek (Lukáš Fiala), 42:56 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 51:58 Jan Myška (Ondřej Kopp), 55:52 Tomáš Fiala (Lukáš Fiala), 58:01 Lukáš Fiala (Marek Chocholoušek)

TJ Sokol Kobylisy - Florbal Chomutov 4:10
14. Lukáš Panenka, 18. Jakub Zíka, 35. Ondřej Kočí, 49. Ondřej Kočí - 1. Lukáš Fiala, 7. Marek Chocholoušek, 11. Karel Klíma, 34. Miloš Šulc, 35. Lukáš Fiala, 39. Marek Chocholoušek, 43. Lukáš Fiala, 52. Jan Myška, 56. Tomáš Fiala, 59. Lukáš Fiala; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3 + Dominik Čejka 5:3; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Ladislav Vavřínek 31 - Jan Vlček 14; po třetinách: 2:3, 1:3, 1:4;
60:00
Střely na branku - domácí 6, hosté 12
60:00
Komentář domácího kapitána Ondřeje Kočího: "Soupeř byl techničtější i produktivnější a po zásluze slaví postup." Komentář trenéra hostů Martina Bociána: "Děkujeme soupeři za utkání, nebylo vůbec jednoduché, jsem rád, že jsme ho nakonec dotáhli do vítězného konce."
60:00
58:20
Vyloučen hráč Jakub Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
58:20
Vyloučen hráč Lukáš Janů družstva TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování.
58:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (4:10).
55:52
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Lukáš Fiala (4:9).
54:16
Domácí se ubránili
52:42
Kočák uniká v oslabení, ale gól nedává
52:16
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
51:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Myška, asistoval Ondřej Kopp (4:8).
48:27
Branku družstva TJ Sokol Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Lukáš Panenka (4:7).
48:27
Chytře rozehraná standardka a střela z dálky, kterou gólman hostů neviděl
42:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (3:7).
38:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Lukáš Fiala (3:6).
36:04
Domácí po delší době v plném počtu
34:25
Branku družstva TJ Sokol Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Jakub Zíka (3:5).
34:25
Domácí dokázali korigovat v oslabení
34:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Ondřej Šarša (2:5).
33:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Kopp (2:4).
33:15
Dvojnásobnou početní výhodu hosté využívají
32:01
Vyloučen hráč Jan Hrdlička družstva TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za vražení zády.
31:04
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva TJ Sokol Kobylisy na 5 minut za hrubost.
30:02
Tváří v tvář gólmanovi Chomutova Panenka zaváhal
29:10
Ani druhá domácí přesilovka nebyla využita
27:10
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
24:40
Gólem nekončí ani standardka Kobylis těsně před chomutovskou svatyní
23:20
Domácí gólman si na nedostatek práce nemůže stěžovat, na druhé straně neúspěšný střelecký pokus Zíky