3:1
4:3
0:3
0:1
branky (asistence): 09:40 Oliver Rusev (Filip Karban), 15:51 Oliver Rusev (Adam Polách), 16:03 Zbyněk Zejda (Robin Pavelka), 26:40 Lukáš Bartík (Jakub Skýpala), 27:53 Filip Karban (Oliver Rusev), 34:14 Marek Štěpán (Lukáš Morys), 36:54 Marek Štěpán (Michal Karban)
branky (asistence): 14:35 Radek Jantoš, 27:06 Jakub Závoda (Filip Kryštof), 32:48 Dominik Hubl (Radek Jantoš), 33:49 Dominik Hubl (Jaroslav Nečas), 42:24 Jiří Wawrzyk, 44:47 Filip Kryštof (Radek Jantoš), 50:48 Marcel Scholz (Radek Jantoš), 68:38 Jakub Závoda (Kamil Cieslar)

TJ Sokol Frenštát p.R. - 1. FbK Eagles Orlová 7:8p
10. Oliver Rusev, 16. Oliver Rusev, 17. Zbyněk Zejda, 27. Lukáš Bartík, 28. Filip Karban, 35. Marek Štěpán, 37. Marek Štěpán - 15. Radek Jantoš, 28. Jakub Závoda, 33. Dominik Hubl, 34. Dominik Hubl, 43. Jiří Wawrzyk, 45. Filip Kryštof, 51. Marcel Scholz, 69. Jakub Závoda; rozhodčí: Petr Rogowski - Michal Prouza; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Jan Eliáš 31 - Daniel Fukala 30; po třetinách: 3:1, 4:3, 0:3, 0:1;
68:38
68:38
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Kamil Cieslar (7:8).
66:28
Timeout TJ Sokol Frenštát p.R.
66:28
Vyloučen hráč Michal Karban družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
66:16
Frenštát si v posledních pár minutách postavil tábor před soupeřovou brankou, ale není schopen silný tlak zužitkovat.
63:33
První velkou šanci prodloužení si vytvořil Frenštát, ale Zbyněk Zejda nastřelil pouze břevno soupeřovy branky.
60:01
Základní část hrací doby nám vítěze utkání neprozradila, uvidíme, zda nám jej odhalí prodloužení nebo si budeme muset počkat na samostatné nájezdy.
60:00
60:00
54:50
Zápas je nyní nesmírně vyrovnaný a na obou stranách je vidět určité napětí. Je jasné, že v této fázi hry bude každá chyba rozhodovat o výsledku utkání.
50:49
Krátce po skončení trestu Frenštátu se však Orlová prosazuje a zápas je nyní nerozhodný!
50:48
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Marcel Scholz, asistoval Radek Jantoš (7:7).
50:37
Stejně jako Orlová i Frenštát své druhé oslabení zvládl.
48:36
Vyloučen hráč Oliver Rusev družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
44:48
Utkání se dramatizuje a mezi oběma celky už je rozdíl pouze jediné branky.
44:47
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Filip Kryštof, asistoval Radek Jantoš (7:6).
42:25
A krátce po konci oslabení se hráči Orlové z brejku prosazují a snižují skóre na 7:5.
42:24
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Jiří Wawrzyk bez asistence (7:5).
41:59
I druhé oslabení Orlová zdárně přečkala.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Filip Kopel družstva 1. FbK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
36:54
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Michal Karban (7:4).
34:15
Už to vypadalo, že Orlová nemá daleko k vyrovnání, ale zásluhou Marka Štěpána Frenštát opět odskakuje na rozdíl 2 branek.
34:14
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Lukáš Morys (6:4).
33:49
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Dominik Hubl, asistoval Jaroslav Nečas (5:4).
32:49
Druhou přesilovku už Orlová zvládla na výbornou a po pár sekundách se prosazuje Dominik Hubl.
32:48
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Dominik Hubl, asistoval Radek Jantoš (5:3).
32:32
Vyloučen hráč Oliver Rusev družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
27:54
Na hřišti se rozpoutala hotová přestřelka. Nejdříve Orlová a pak i Frenštát skóruje do soupeřovy branky.
27:53
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Filip Karban, asistoval Oliver Rusev (5:2).
27:06
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Jakub Závoda, asistoval Filip Kryštof (4:2).
26:41
Po nádherné individuální akci se prosazuje Lukáš Bartík a skóre domácích tak narostlo o další gól.
26:40
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Jakub Skýpala (4:1).
21:53
I Orlová své oslabení zvládla a ani jeden z týmů tak svou první přesilovou hru nedokázal zužitkovat.
20:00
20:00
19:53
17:34
Frenštát se prosazuje po čtvrté, ale branka Filipa Karbana nebyla kvůli vysoké holi uznána.
16:04
Frenštát se však během několika málo vteřin vrátil zpět do hry a díky Zbyňku Zejdovi a Oliveru Rusevovi zvyšuje rozdíl skóre už na dvě branky.
16:03
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Zbyněk Zejda, asistoval Robin Pavelka (3:1).
15:51
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Oliver Rusev, asistoval Adam Polách (2:1).
14:36
Frenštát se opět nevyvaroval individuálních chyb a Radek Jantoš nepozornost domácích trestá a srovnává skóre utkání na 1:1.
14:35
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš bez asistence (1:1).
09:41
První branku utkání si připisuje Frenštát! Orlová bude od nynějška tahat za kratší konec a bude nucena dotahovat jednobrankový náskok.
09:40
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Oliver Rusev, asistoval Filip Karban (1:0).
09:04
První oslabení zápasu je u konce a frenštátští jej zdárně uhájili.
07:04
Vyloučen hráč Jan Klecker družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
05:00
Máme za sebou prvních 5 minut utkání a ze hry má zatím více Frenštát, i když Orlová hrozí z nebezpečných úniků. Uvidíme, jak bude hra vypadat po úvodním "oťukávání".