4:1
3:1
6:1
- : -
branky (asistence): 15:17 Vít Petříček (František Košík), 19:21 Filip Dvořák (Jan Halama), 19:38 František Košík (Vít Petříček), 19:50 Ondřej Melichar (Petr Tlustoš), 21:37 Daniel Halm (Michal Staněk), 26:18 Michal Staněk (Vít Petříček), 27:43 Jan Halama (Vojtěch Haman), 40:34 Ondřej Dvořák (Ondřej Melichar), 46:31 Daniel Halm (Michal Staněk), 52:57 Ondřej Zerák (Petr Tlustoš), 56:29 Ondřej Melichar (Petr Tlustoš), 58:01 Ondřej Zerák (Filip Dvořák), 58:18 Petr Tlustoš (Filip Dvořák)
branky (asistence): 04:31 Tomáš Pešek (Lukáš Zelenka), 33:12 Tomáš Vlček, 40:22 Tomáš Pešek

Hippos Žďár n/S. - Erupting Dragons H. Brod 13:3
16. Vít Petříček, 20. Filip Dvořák, 20. František Košík, 20. Ondřej Melichar, 22. Daniel Halm, 27. Michal Staněk, 28. Jan Halama, 41. Ondřej Dvořák, 47. Daniel Halm, 53. Ondřej Zerák, 57. Ondřej Melichar, 59. Ondřej Zerák, 59. Petr Tlustoš - 5. Tomáš Pešek, 34. Tomáš Vlček, 41. Tomáš Pešek; rozhodčí: Miloš Janda - Michal Pazderník; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 11, Petr Felcman 2 - Jan Jelínek 28; po třetinách: 4:1, 3:1, 6:1;
60:00
Hodnocení trenéra hostí Jaroslava Štolce: Chyběla nám kompletně jedna celá lajna, to se na výsledku projevilo. Zkoušeli jsme mladé hráče. Žďár byl jasně lepší, děkujeme za férovou a tvrdou hru a přejeme štěstí v dalším kole.
60:00
Hodnocení trenéra domácích Filipa Dvořáka: Soupeř nepřijel v kompletní sestavě, zato my ano, a to se na výsledku projevilo.
60:00
58:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Filip Dvořák (13:3).
58:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Filip Dvořák (12:3).
56:29
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Melichar, asistoval Petr Tlustoš (11:3).
52:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Zerák, asistoval Petr Tlustoš (10:3).
46:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Michal Staněk (9:3).
40:34
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Ondřej Melichar (8:3).
40:22
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Pešek bez asistence (7:3).
40:00
40:00
Střely na branku 13:9
40:00
39:15
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za sekání.
36:21
Vyloučen hráč Jan Dočekal družstva Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
33:50
Dnešnímu utkání přihlíží 55 diváků.
33:12
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Vlček bez asistence (7:2).
31:08
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Felcman družstva Hippos Žďár n/S.
27:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Halama, asistoval Vojtěch Haman (7:1).
26:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Staněk, asistoval Vít Petříček (6:1).
19:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Vít Petříček (3:1).
19:21
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Jan Halama (2:1).
15:50
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
15:17
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval František Košík (1:1).
12:58
Vyloučen hráč Tomáš Pešek družstva Erupting Dragons H. Brod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:31
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Pešek, asistoval Lukáš Zelenka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Michal Pazderník.
00:00
00:00
Line-up hostů Erupting Dragons H. Brod: brankář: Jan Jelínek; hráči v poli: Lukáš Zelenka, Tomáš Vlček, Tomáš Pešek, Tomáš Rezek, Jaromír Čermák
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Petr Čechal, Michal Staněk, František Košík, Daniel Halm