4:1
5:1
- : -
TJ Turnov
branky (asistence): 07:50 Vojtěch Legner (Pavel Kadlec), 26:52 Jakub Dvořák (Lukáš Bartůšek), 29:45 Jakub Dvořák (Jan Pospíšil), 31:01 Vladimír Cikner (Vojtěch Legner), 33:09 Lukáš Bartůšek (Jaroslav Ježek), 42:22 Martin Perháč (Pavel Pek), 50:07 Martin Perháč (Pavel Pek), 51:14 Jakub Reiser (Vladimír Cikner), 54:46 Lukáš Bartůšek (Vladimír Cikner), 59:19 Vojtěch Legner (Jan Svatý)
TJ Turnov
branky (asistence): 03:15 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 04:44 Jan Grmolec (Štěpán Matěcha), 19:57 Jan Grmolec (Antonín Palatínus), 31:47 Vojtěch Palatínus (Antonín Palatínus), 46:36 Jan Grmolec (Antonín Palatínus)

ASK Lovosice - LFP - TJ Turnov 10:5
8. Vojtěch Legner, 27. Jakub Dvořák, 30. Jakub Dvořák, 32. Vladimír Cikner, 34. Lukáš Bartůšek, 43. Martin Perháč, 51. Martin Perháč, 52. Jakub Reiser, 55. Lukáš Bartůšek, 60. Vojtěch Legner - 4. Štěpán Matěcha, 5. Jan Grmolec, 20. Jan Grmolec, 32. Vojtěch Palatínus, 47. Jan Grmolec; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 5:3; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Jan Svatý 23 - Lukáš Rudolf 24; po třetinách: 1:3, 4:1, 5:1;
60:00
59:59
Komentář vedoucího týmu TJ Turnov: Výsledek odpovídá momentální formě našeho týmu. Bohužel hrát dobře prvních 10 minut nestačí ani na tým z divize, natož na týmy v národní lize. Gratuluji soupeři k výhře a my se musíme začít soustředit na vlastní hru, abychom s tím do ligy něco udělali.
59:59
Více už se toho v dnešním zápase nestane, po napínavém průběhu si domácí hráči pohlídali koncovku a nakonec poměrně jednoznačným výsledkem 10:5 vyprovodili Turnov.
59:59
Komentář vedoucího ASK Lovosice LFP: Po vyrovnané první třetině se projevilo, že jsme měli převahu v počtu hráčů, a proto i více sil. Nadstavbu pak přidal kapitán Martin Perháč.
59:59
Střely ve třetí třetině 13:9.
59:19
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Vojtěch Legner, asistoval Jan Svatý (10:5).
59:19
Tento risk trestá po výhozu gólmana Legner a zvedá tak domácí fanoušky, kteří skandují a pomalu odpočítávají konec utkání.
58:57
Hostující hráči si znovu vylepšují svou přesilovku a hrají bez brankáře.
57:53
Vyloučen hráč Lukáš Bartůšek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
57:53
Domácímu Bartuškovi se nelíbí, jak se po něm ohnal hostující hráč a vyřizuje si to s ním po svém, bohužel pro něj, rozhodčí první zákrok neviděli a tak je potrestaným hráčem pouze on.
57:32
Domácí hrají v plném počtu.
57:20
Sekyra netrefuje bránu a hostující gólman se tak vrací zpět do své brány.
57:14
Hosté znovu zkouší variantu se šesti hráči v poli.
56:48
Hráči hostí se více než tři minuty před koncem rozhodli odvolat gólmana a následnou chybu v jejich rozehrávce nedokázal potrestat Bartušek a poté ani Budaj.
55:32
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:32
Jak se čas třetí třetiny krátí, tak se i hra přitvrdila a Ježek si teď půjde na dvě minuty odpočinout.
54:46
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Bartůšek, asistoval Vladimír Cikner (9:5).
54:46
Ihned po skvělém zákroku vlastního gólmana skórují domácí hráči a odskakují tak na čtyřgólový rozdíl.
54:42
Vojtěch Palatínus byl znovu neúspěšný v souboji se Svatým, který skvělým reflexivním zákrokem dokázal chytit dorážku z bezprostřední blízkosti, která by jinak určitě skončila v domácí brance.
54:10
Hostující hráče teď míček evidentně neposlouchá a je na nich vidět stoupající frustrace.
53:26
Kadlec zapojil své kilogramy v souboji v útočném rohu, ale rozhodčí nařizují rozehrávku pro Turnov.
52:45
Všech 5 hráčů Turnova zůstává i několik vteřin od rozehrání standardní situace nadále ve zdi, kterou se Perháč neúspěšně pokusil propálit.
52:43
Hráči Turnova teď více otevírají hru, což vede k prvnímu protiútoku domácích a Perháč vybojoval standardní situaci z hranice velkého brankoviště.
52:01
Svatý zasahuje špičkou natažené nohy a zachraňuje tak téměř jistý gól.
51:14
Timeout ASK Lovosice - LFP
51:14
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Reiser, asistoval Vladimír Cikner (8:5).
51:14
Oddechový čas týmu TJ Turnov.
51:14
Domácí Reiser po spolupráci s Ciknerem opět ze vzduchu trefuje odkrytý horní roh branky a dostává tak domácí do tříbodového vedení a zároveň uklidňuje naštvané fanoušky po předchozím souboji.
51:06
Ondřej Pek byl teď tvrdě dohrán u mantinelu, což se nelíbilo domácímu celku ani domácím fanouškům, nicméně rozhodčí jsou si jistí, že zákrok byl v rámci pravidel.
50:07
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Martin Perháč, asistoval Pavel Pek (7:5).
50:07
Perháč i po nevydařené střele nevzdal své úsilí a pokračoval v akci, což se mu vyplatilo a trefuje skákavý míč na hranici velkého brankoviště a domácím opět dává dvoubrankový náskok.
49:24
Na obou týmech je vidět, jak se snaží neudělat žádnou chybu a můžeme tedy vidět poněkud opatrnější část hry.
47:57
Grmolec je teď hodně při chuti a snaží se i nadále střílet ze všech pozic, Svatý proti němu ale vytáhl skvělý zákrok rukou a nenechal se zaskočit.
46:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Grmolec, asistoval Antonín Palatínus (6:5).
46:36
Pár vteřin po vyrovnání sil na hřišti si Turnov spravil chuť a snižuje stav utkání na rozdíl jednoho gólu. Střelec branky Grmolec tímto gólem zaznamenal hattrick v tomto utkání.
46:09
Hosté se hodně soustředí na rozehrávku přesilovky a nechtějí udělat chybu, což ale bohužel pro ně vedlo jen k jedné střele za celou tuto zkrácenou přesilovku.
45:09
Hosté si teď zahrají zkrácenou přesilovku.
44:17
Vyloučen hráč Martin Perháč družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
44:17
Vojtěch Palatínus chtěl z protiútoku potrestat chybu domácích při rozehrávce přesilovky, v tom mu ale zabránil domácí Perháč, a to sice nedovoleně a počet hráčů na hřišti se tak vyrovná.
44:01
Domácí jsou v této třetině opravdu hodně při chuti a dokazují to i v přesilové hře, kde mají mnoho šancí.
43:09
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
43:09
Hostující Havlín hokejovým bodyčkem nedovoleně zastavil domácího Budaje a půjde si odpykat dvě minuty za hrubost.
42:22
42:22
Ve třetí třetině jsou prozatím aktivnější domácí a to také vedlo ke gólu Perháče.
41:59
Ježkovu střelu tečoval bránící kapitán hostí Matěcha a pomohl tak zamezit gólu.
41:01
Kroupa a Reiser teď překombinovali akci a nedostali se ke střele.
40:46
Legner prověřil pozornost hostujícího gólmana, který vyráží míček za bránu a uvidíme tak rozehrávku z rohu.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině: 12:11.
39:58
Ježkovu špatnou rozehrávku nedokázal potrestat hostující Bursa.
38:56
Po gólové přestřelce v polovině druhé třetiny se hra mírně uklidnila a vypadá to, že týmy šetří síly na třetí třetinu.
37:16
Turnov hraje v plném počtu.
35:17
Bartušek nic moc nevymýšlel a pokusil se jednou rukou bekhendem zasunout míček k pravé tyči, ale netrefil bránu. Uvidíme tedy přesilovku domácích.
35:16
Trestné střílení družstva ASK Lovosice - LFP neproměnil Lukáš Bartůšek.
35:16
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
35:16
Hostující Havlín se provinil hrou v malém brankovišti a uvidíme tak trestné střílení v podání domácího Bartuška.
33:09
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Lukáš Bartůšek, asistoval Jaroslav Ježek (5:4).
33:09
Druhá třetina je na góly bohatší a domácí si znovu berou vedení na svou stranu.
31:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (4:4).
31:47
Vojtěch Palatínus tentokrát v přesilovce už Svatého pokořil a překonal tak své "prokletí".
31:13
Vyloučen hráč Ondřej Pek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
31:13
Ihned po vstřelení rozdílového gólu a začátku další akce fauluje domácí Ondřej Pek.
31:01
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Vladimír Cikner, asistoval Vojtěch Legner (4:3).
31:01
V nepřehledné situaci na hranici velkého brankoviště se nejlépe zorientoval domácí Cikner a ze vzduchu trefuje horní roh branky.
29:45
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Jan Pospíšil (3:3).
29:45
Jakub Dvořák vyrovnává skóre zápasu a druhým gólem výrazně pomáhá domácím ve snaze zvrátit výsledek na svou stranu.
29:07
Ježek se pokusil prosadit samostatným únikem, dva hráče obešel, ale třetí už na něj byl moc velkým soustem.
27:32
Ve třetím ze vzájemných soubojů Palatínus vs. Svatý byl opět úspěšnější domácí gólman a zlikvidoval další šanci z bezprostřední blízkosti.
26:52
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák, asistoval Lukáš Bartůšek (2:3).
26:52
Lovosice teď zvýšily tlak a vedlo to po rozehrávce z rohu ke kontaktnímu gólu.
26:09
Po tvrdším souboji před domácí brankou rozhodčí přerušují a napomínají domácího Ježka a hostujícího Havlína.
25:26
Hostující Sekyra teď lobem vybízel někoho ze svých spoluhráčů, ale nikdo míček ve vzduchu nezasáhl.
24:01
Vyloučen hráč Jaroslav Ježek družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
24:01
Pár sekund po úspěšném obraném zákroku se domácí Ježek v rohu hřiště provinil proti pravidlům.
23:57
Střelu hostujícího kapitána teď zblokoval bránící Ježek a domácí gólman tak nemusel zasahovat.
22:59
Po Dvořákově nepovedené střele se do zatím největší šance druhé třetiny dostal domácí Bartušek.
22:31
První zákrok druhé třetiny si připisuje už i domácí brankář.
21:07
Perháč se pokusil překvapit hostujícího brankáře střelou z nulového úhlu.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině 8:8.
19:57
19:57
Pro domácí nepříjemným gólem do šatny ukončuje první část hostující Grmolec, který tak v utkání střílí už svůj druhý gól a hosté znovu odskakují na dvoubrankové vedení.
19:26
Po výhozu domácího brankáře se Kadlec dostal do samostatného úniku, ale nedokázal zakončit, během kličky mu míček utekl do rohu hřiště.
18:28
Hostující hráč Antonín Palatínus teď sportovně přiznává teč a přiznává tak rozehrávku volného úderu domácímu celku, i přesto, že rozhodčí původně rozhodli pro Turnov.
18:01
Máme za sebou více než desetiminutovou pasáž plnou šancí na obou stranách, ale skóre stále zůstává beze změny.
16:32
Brankář domácích Svatý teď vytáhl skvělý zákrok proti střele hostujícího kapitána Matěchy.
16:14
Domácí sportovně nechávají soupeři míček po vhazování v rohu.
16:13
Reiser teď v souboji spadl na brankáře hostí, ten se po pár vteřinách zvedá a pokračuje se ve hře.
15:49
Jakub Dvořák trefuje bránící zeď a domácí rozehrají z rohu.
14:34
Po dlouhé době vidíme vhazování na středové čáře, a to sice po zašlápnutí míčku.
13:36
Cikner střelou z první netrefuje bránu z hranice velkého brankoviště.
12:43
Legnerovu první přesilovkovou střelu spolehlivě likviduje gólman hostí.
12:10
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za špatné střídání.
12:10
Hráči Turnova teď nezvládli střídání a hráli při vlastní rozehrávce v šesti. Domácí si tak jako první zahrají přesilovku
11:20
Posledních pár minut se hraje nahoru-dolů a na hráčích obou celků je vidět vysoké nasazení, které postupně vede ke zvýšení tempa zápasu.
10:20
Pavel Pek se znovu ocitl na podobném místě jako před pěti minutami, ale znovu netrefil bránu.
08:39
Domácí jako by ten kontaktní gól nabudil a je na nich vidět zvýšený tlak směrem dopředu, který ale stále vede k protiútokům, které musí Svatý likvidovat.
07:50
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Vojtěch Legner, asistoval Pavel Kadlec (1:2).
07:50
Prvním střelcem domácího celku je Legner, kterého úplně volného na hranici velkého brankoviště našel Kadlec.
07:05
Největší šanci domácích měl hráč s číslem 7 Bartušek, ale hostující gólman dobře zakročil a následně vychytal i Ciknerovu dorážku.
05:41
Po přihrávce Perháče se v těsné blízkosti hostující branky ocitl Pavel Pek, ale netrefil bránu.
04:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Grmolec, asistoval Štěpán Matěcha (0:2).
04:44
"Nedáš-dostaneš", po prvním větším tlaku domácích trestají hosté z rychlého protiútoku dalším gólem a odskakují na dvougólové vedení.
04:01
V druhém vzájemném souboji Palatínus vs. Svatý byl znovu úspěšný domácí brankář, tentokráte zlikvidoval samostatný únik.
03:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (0:1).
03:15
Bekhendovou střelou ze vzduchu otevírá skóre zápasu hostující hráč Štěpán Matěcha.
01:23
Skvělý zákrok domácího brankáře, kterého vyzkoušel z těsné blízkosti hráč hostí V. Palatínus.
00:53
Na hokejkách domácích je zpočátku vidět nervozita, kterou se hosté snaží potrestat, prozatím neúspěšně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Lukáš Rudolf; hráči v poli: Daniel Bursa, Jan Grmolec, Pavel Sekyra, Štěpán Matěcha, Jan Havlín
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Jan Svatý; hráči v poli: Vojtěch Legner, Lukáš Bartůšek, Jakub Dvořák, Jaroslav Ježek, Pavel Kadlec