2:0
1:1
3:2
- : -
branky (asistence): 14:48 Lukáš Hájek (Jan Šebesta), 17:10 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 33:25 Adam Delong (Lukáš Hájek), 40:19 Marek Bräuer (Marek Matejčík), 51:22 Václav Komačka (Adam Delong), 52:09 Marek Bräuer (Marek Matejčík)
branky (asistence): 26:10 Ondřej Svatoš (Jakub Vrána), 46:11 Jakub Vrána (Luka Časar), 46:25 Lukáš Ujhelyi (Jaroslav Jaroš)

1. SC TEMPISH Vítkovice - ACEMA Sparta Praha 6:3
15. Lukáš Hájek, 18. Josef Rýpar, 34. Adam Delong, 41. Marek Bräuer, 52. Václav Komačka, 53. Marek Bräuer - 27. Ondřej Svatoš, 47. Jakub Vrána, 47. Lukáš Ujhelyi; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 207; zásahy brankářů: Lukáš Souček 14 - Michal Kotouček 25; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:2;
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Radka Skaličky: V PRVNÍ ŘADĚ GRATULACE VÍTKOVICÍM KE TŘEM BODŮM, VÝKON JSME PODALI KVALITNÍ, ALE NEPROMĚNILI JSME VELKÉ MNOŽSTÍV ŠANCÍ. HERNĚ SE OD TOHOHLE ZÁPASU ODRAZÍME DÁLE A VĚŘÍME, ŽE SE NÁM BUDE DAŘI I STŘELECKY.
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 44 Hájek, Sparta - 20 Vrána
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Pavla Bruse: Hajuš nehrál špatně, ale tak jako vždy jsme měli v bráně zeď a to dnes rozhodlo. Sezóna začíná v únoru a my máme hodně co zlepšovat. Po náročným tréninkovém týdnu jsme dnes byli utaveni a v laktátku od 1. minuty. Pozitivní je, že jsme byli v našich šaních chladnokrevní. Děkujeme soupeři a přejeme klidnou cestu domů.
60:00
Střely ve 3. třetině 8:7, celkem 31:17
60:00
59:54
Střela Kadocha do masky Součka zřejmě uzavírá zápas
58:24
Další pěkná střela, tentokrát Komačkova a další zákrok Kotoučka.
57:40
Nyní v oslabení zahrozila i Sparta
57:11
Povedený Rýparův pokus výborně vyrazil Kotouček.
56:43
Vyloučen hráč Ondřej Kadoch družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
56:43
Zákrok Kadocha na Matejčíka znamená další 2 minuty pro Spartu.
55:26
V přesilovce se nic nestalo.
53:26
Vyloučen hráč Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
52:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Marek Matejčík (6:3).
52:09
Matejčík obral o míček Kalaše a předložil úplně volnému Bräuerovi - 6:3
51:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Komačka, asistoval Adam Delong (5:3).
51:22
Komačka se ranou z křídla na bližší tyč trefuje přesně.
50:40
Komačka ani Rýpar z dobrých pozic netrefují přesně.
50:00
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
48:37
Kiksy pokračují na obou stranách.
46:25
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Jaroslav Jaroš (4:3).
46:25
Liknavosti domácích využívá i Ujhelyi a dorážkou své vlastní střely snižuje.
46:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Vrána, asistoval Luka Časar (4:2).
46:11
Z přesilovky se prosazují i hosté.
45:16
Vyloučen hráč Marek Švajný družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:44
Další samostatný únik, tentokrát Bräuer na druhé straně, opět bekhendový blafák a upět úspěšnější gólman.
43:01
Ujhelyiho střela z výběhu končí na vnější konstrukci branky.
41:58
Souček zachránil před bekhendovým blafákem Časara.
41:15
Na hřišti se objevuje Petr Jankulár.
40:19
40:19
Rychlá akce v úvodu třetí třetiny znamená už třígólové vedení domácích.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 11:5
40:00
39:48
Spolupráce Nehery s Matejčíkem a další skvělý zákrok Kotoučka.
38:00
Souček vyhodil až na Hájka ale tomu plány překazil Kotouček.
35:24
Vránova střela a Souček chytá ji, i následnou dorážku.
35:00
Utkání sleduje 207 diváků.
33:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Lukáš Hájek (3:1).
33:10
Další akce Hájka s Delongem už ovšem znamená gól.
32:38
Švajný si prohodil míček a řítil se ve dvojici s Bräuerem na osamoceného Kotoučka. Ten ale Bräuera výborně vychytal.
31:22
Na obou stranách nyní vidíme množství chyb a šancí z nich plynoucích
29:41
A poradil si i s dalekonosným pokusem Kadocha, který viděl až na poslední chvíli.
28:12
Ujhelyiho dělovku Souček vytěsnil.
27:05
Výborný Kotouček zasáhl nejprve proti obloučku Matejčíka a pak proti střele Rýpara
26:37
Bínovu střelu na zadní tyč vytlačil Souček ven.
26:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Jakub Vrána (2:1).
26:10
Horní roh naopak trefuje na druhé straně Svatoš.
25:02
Pešat si vyměnil míček s Komačkou a těsně minul horní roh.
23:14
Pěkná kombinace domácích, Šebesta v tísni neskóroval.
21:28
Střela Rýpara trefila jednoho z hostujících beků do hlavy. Následovala krátká potyčka Rýpara se Svatošem.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 12:5
20:00
19:46
Skrumáž před domácí brankou vyřešili důrazně Šebesta s Komačkou.
18:23
Rýpar obral o míček Ježka a předložil volnému Matejčíkovi. Toho však vychytal Kotouček.
17:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (2:0).
17:10
Vítkovičtí to několikrát zkusili nanečisto a pak našel pěkným krosem Hájek Rýpara, který neomylně trefil.
16:26
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
16:11
V signalizované výhodě pěkně pálí Krejčíř ale Kotouček chytá.
14:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jan Šebesta (1:0).
14:48
Šebesta bekhendem poslal do šance Hájka, který tváří v tvář Kotoučkovi nezaváhal.
13:55
Další Součkův zákrok, tentokrát proti Časarovi.
13:05
Chybují však stále. Po jedné z chyb zasahoval Souček proti střele Svatoše.
12:42
Domácí převzali iniciativu.
11:33
Delong zadovkou našel Bräuera, ten však pálil pouze do hráčů před brankou.
09:04
Matejčíkův ekvilibristický pokus skončil nad brankou.
07:50
Domácí kupí chyby ve středu pole a Sparta je zatím nebezpečnější.
06:47
Bína netrefil pěknou přihrávku jednoho ze svých spoluhráčů.
05:16
O chvíli později Časar v obdobné situaci netrefil branku.
04:45
Marvánek se dostal do samostatného úniku ale jeho bekhendový blafák Souček výborně vystihl.
03:02
Na druhé straně první zákrok Součka.
02:34
A vzápětí Firdovu jedovku vyrazil Kotouček.
02:11
Delongovu střelu zblokoval Marvánek nad branku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Jan Marvánek, Ondřej Kadoch, Jakub Vrána, Ondřej Svatoš, Robert Košir
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Marek Matejčík, Daniel Krejčíř, Martin Nehera, Marek Švajný, Josef Rýpar