3:2
1:2
2:2
0:0
branky (asistence): 07:02 Pavel Kožušník (Pavel Bezděčík), 08:53 Vojtěch Peřka (Tomáš Vlach), 12:31 Adam Fliega (Martin Varta), 35:34 Marián Kloza (Tomáš Vlach), 57:05 Pavel Bezděčík (Jakub Kantor), 59:56 Martin Varta (Pavel Kožušník), rozhodující nájezd Marián Kloza
branky (asistence): 15:15 Filip Machálek, 16:36 Lukáš Tomiczek, 26:13 Jiří Šrámek (Martin Kalous), 34:55 Jiří Šrámek (Daniel Cabiš), 41:42 Filip Machálek (Michal Dombrovský), 50:55 Michal Dombrovský (Filip Machálek)

Florbal PEGRES Havířov - 1. MVIL Ostrava LEXX 7:6pn
8. Pavel Kožušník, 9. Vojtěch Peřka, 13. Adam Fliega, 36. Marián Kloza, 58. Pavel Bezděčík, 60. Martin Varta, N Marián Kloza - 16. Filip Machálek, 17. Lukáš Tomiczek, 27. Jiří Šrámek, 35. Jiří Šrámek, 42. Filip Machálek, 51. Michal Dombrovský; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 134; zásahy brankářů: Pavel Kotula 14 - Vojtěch Kořínek 22; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal PEGRES Havířov hráč Hynek Plášek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. MVIL Ostrava LEXX hráč Filip Machálek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal PEGRES Havířov hráč Marián Kloza a vstřelil rozdílový gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. MVIL Ostrava LEXX hráč Daniel Cabiš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal PEGRES Havířov hráč Pavel Kožušník a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostů Svačinka Tomáš: To co jsme získali minule, tak jsme dneska ztratili. Libila se mi obranná fáze ve 2. třetině. Na útočné fázi zapracujeme na tréninkách. Děkujeme soupeři za zápas a všem našim fanouškům a rodičům za podporu.
65:00
Komentář trenéra domácích Kubíček Filip: Dobře jsme vstoupili do dnešního zápasu, poté jsme dělali zbytečné chyby a nájezdy rozhodly samy. Děkuji všem fanouškům a rodičům za podporu a soupeři za zápas.
65:00
Počet střel v prodloužení Havířov 2 Ostrava 1
65:00
62:52
Oba týmy vyvíjejí tlak na svého soupeře.
59:56
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Martin Varta, asistoval Pavel Kožušník (6:6).
57:05
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Jakub Kantor (5:6).
57:05
Po skvělé přihrávce Kantora dává Bezděčík po dlouhé době gól.
55:25
Havířov se snaží kombinovat, ale všechny nahrávky jsou blokovány.
50:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil Michal Dombrovský, asistoval Filip Machálek (4:6).
50:55
Střela Dombrovského byla tečována Havířovským hráčem.
48:18
Havířov krouží kolem Ostravské brány, ale chybí tomu střela.
44:05
Havířovský celek intenzivně presuje soupeře.
41:42
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil Filip Machálek, asistoval Michal Dombrovský (4:5).
40:54
Havířovský celek v oslabení předvádí výbornou hru.
40:00
40:00
Počet střel na bránu ve 2. třetině Havířov 8 Ostrava 10
40:00
39:41
Vyloučen hráč Pavel Kožušník družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:30
Kloza dostává další nahrávku, bohužel jeho střela nebyla stejně přesná, jako ta předtím.
35:34
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Tomáš Vlach (4:4).
35:34
Vlach posílá krásnou nahrávku Klozovi, který přesně trefuje bránu.
34:55
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Daniel Cabiš (3:4).
31:15
Hosté kombinují, ovšem chybí tomu střelba.
30:18
Vyloučen hráč Marián Kloza družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:44
Kloza se pokouší o střelu z velmi ostrého úhlu, ale míjí.
26:13
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Martin Kalous (3:3).
25:53
Kotula předvedl výborný zákrok a vychytal Ostravskou akci.
24:58
Jakubec prudkou střelou trefuje břevno brány.
22:47
Kantor dostává přesnou nahrávku na střed a stříli do Kořínka.
21:08
Folwarczny vybojoval míček, ale střílí do soupeře.
20:00
20:00
Počet střel na bránu za 1. třetinu Havířov 9 Ostrava 4
20:00
19:32
Vlach krásně proběhl celé hřiště, ale jeho střela postrádala přesnost.
16:36
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil Lukáš Tomiczek bez asistence (3:2).
15:15
Branku družstva 1. MVIL Ostrava LEXX vstřelil Filip Machálek bez asistence (3:1).
14:42
Kantor dává krásnou nahrávku před bránu, která nebyla nikým zpracována.
13:15
Ostravský celek se snaží rozehrávat, ale Havířov jim nedává šance.
12:31
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Fliega, asistoval Martin Varta (3:0).
11:08
Ostravský celek čeká na půlce a nechává soupeřovi prostor na rozehrávku.
08:53
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Peřka, asistoval Tomáš Vlach (2:0).
07:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Pavel Bezděčík (1:0).
07:02
Kožušník krásně ztečoval střelu Bezděčíka.
05:45
Holeš nebezpečně čaroval před brankářem hostů, ale nic nevymyslel.
04:35
Machálek netrefuje branku ze 2 metru.
02:18
Kotula vychytal nebezpečný bekend Kotzury.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. MVIL Ostrava LEXX: brankář: Vojtěch Kořínek; hráči v poli: Filip Dědič, Michal Dombrovský, Lukáš Tomiczek, Adam Tesárek, Marcel Jakubec
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Tomáš Vlach, Jakub Holeš, Kamil Peřka, Vojtěch Peřka, Marián Kloza