0:3
0:5
0:2
- : -
branky (asistence): 00:29 Jana Vávrová (Eliška Vrátná), 13:35 Tereza Urbánková (Magdaléna Plášková), 16:35 Adéla Jůzová (Petra Beránková), 22:24 Magdaléna Plášková (Tereza Urbánková), 24:18 Jana Vávrová (Eliška Vrátná), 27:04 Tereza Urbánková (Magdalena Klímová), 32:20 Magdalena Klímová (Gabriela Tožičková), 37:57 Adéla Jůzová, 41:03 Gabriela Tožičková (Tereza Urbánková), 53:06 Petra Beránková (Nela Jiráková)

K1 Florbal Židenice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:10
1. Jana Vávrová, 14. Tereza Urbánková, 17. Adéla Jůzová, 23. Magdaléna Plášková, 25. Jana Vávrová, 28. Tereza Urbánková, 33. Magdalena Klímová, 38. Adéla Jůzová, 42. Gabriela Tožičková, 54. Petra Beránková; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Nikola Příleská 28 - Hana Ranochová 12; po třetinách: 0:3, 0:5, 0:2;
60:00
Komentář trenéra hostí (Marešová): Rozhodně nás těší lepší práce v obraně a první vychytaná nula, na druhou stranu máme i v tomto směru stále co vylepšovat. Týmu díky za výborně zvládnuté utkání, bylo znát,že je zápas baví.Ale těch šancí,které spálíme, je stále na můj vkus příliš.
60:00
Komentář trenéra domácích (Starý): Soupeř byl rychlejší a ve všech ohledech lepší, vítězství i jeho výše je naprosto zasloužená. Na druhou stranu z naší strany byl zápas odmakaný na 100% a i za nepříznivého stavu jsme hráli stále naplno, za to patří týmu uznání. Z takovýchto utkání musíme sbírat zkušenosti a využít je v dalších zápasech, věřím že každý zápas s takto dobrým soupeřem nás posune dál.
60:00
Střely třetí třetina: domácí 5, hosté 15, střely celkem: domácí 12, hosté 38
60:00
59:42
Obrovský závar před domácí brankou, skóre se však nemění.
59:30
Řepková střílí pouze do připravené Příleské.
58:47
Dundelová se snaží nadvakrát překonat Ranochovou, leč neúspěšně.
57:47
Hostující Klímová se dostala kličkou před bránu, Příleská na poslední chvíli zasahuje a míček vyráží.
57:02
Po krásné křižné přihrávce od Dernerové střílí Indrová do obránce.
55:45
V samostatném úniku Řepková si kličkou položila Příleskou, v plné rychlosti však nedokázala míček do brány zasunout.
55:05
Vyloučen hráč Tereza Urbánková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
55:05
Domácí tým si vyzkouší druhou přesilovou hru.
54:30
Střelu Klímové z bezprostřední blízkosti Příleská vyráží a následnou dorážku chytá.
54:17
Chodov drží míček na svých hokejkách.
53:06
Timeout K1 Florbal Židenice
53:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Nela Jiráková (0:10).
53:06
Domácí Pravcová zblokovala střelu Jirákové, míček se nešťastně odrazil k Beránkové, která neměla problémy jej uklidit do domácí brány.
51:47
Drápalová na poslední chvíli odpaluje míček padající do domácí brány.
51:30
Příleská má v posledních minutách docela napilno.
50:37
Dernerová v samostatném úniku střílí pouze do Ranochové.
50:05
Střelu Pilíkové bez potíží Příleská chytá.
49:22
Tvrdou střelu Chodova domácí Příleská vyráží.
48:15
Po krásné akci domácích střela Grufíkové zblokována.
47:22
Po křižné přihrávce byla střela Klímové na poslední chvíli zblokována domácí obranou.
46:37
Dernerová se snažila vytočit na střed a vystřelit, ale míček se jí rozskákal, pro hostující obranu nebyla potíž následný pokus o střelu zblokovat.
45:17
Po střele Drápalové závar před hostující bránou, Ranochová natřikrát zasahuje.
44:02
Přihrávku Pláškové na střed Urbánková míjí.
43:05
Hostující Řepková se snažila překvapit Příleskou na bližší tyčce.
42:42
Nahrávka z rohu na Grufíkovou byla zblokována hostující obranou.
41:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Tereza Urbánková (0:9).
41:03
Tým Chodova po rychlé přihrávce navyšuje skóre, Příleská přes clonu nic neviděla.
39:30
Tožičková střílí vysoko nad domácí bránu.
38:45
Domácí v úniku dva na jednoho, Sejáková po přihrávce míjí bránu.
38:27
Řepková se řítí sama na Příleskou, ta však vyráží.
37:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová bez asistence (0:8).
37:57
Střela hostujícího Chodova se štěstím zapadla za záda domácí Příleské.
37:42
Domácí Příleská několikrát zasahovala.
36:27
Nebezpečnou střelu Chodova na poslední chvíli blokuje domácí Novotná.
34:15
Dernerová nahrává Pravcové a ta střílí na bránu, Ranochová na poslední chvíli vyráží.
32:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdalena Klímová, asistoval Gabriela Tožičková (0:7).
32:20
Po rychlém pasu přes půl hřiště zvyšuje skóre tým Chodova.
31:40
Chodov napadá ve třech rozehrávku domácích, těm se s trochou štěstí daří míček posunout do útoku.
30:56
Pravcová střílí do skrumáže před hostující brankou, Ranochová na poslední chvíli míček vyrazila.
30:24
Dernerová backhandem střílí na Ranochovou, ta je však připravena.
30:01
Po kombinaci domácích střílí Vývodová, její střela je zblokována.
28:49
Domácí Sejáková se pokusila prokličkovat mezi hráčkami Chodova, na její finální přihrávku Finková však nedosáhla.
27:53
Domácí se snaží aktivně napadat Chodov.
27:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Magdalena Klímová (0:6).
27:04
Po rychlém přiťuknutí na střed zvyšuje Urbánková skóre zápasu.
26:52
Přízemní střelu hostující Vrbové vyráží Příleská nohou do autu.
25:19
Domácí zachytávají přihrávku na středu, do brejku se dostává domácí Dernerová. Její pokus o střelu byl zblokován na poslední chvíli střídajícím obráncem.
24:18
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Eliška Vrátná (0:5).
24:18
Po rychlé přihrávce na střed trefuje odkrytou bránu hostující Vávrová.
23:45
Po přečíslení tři na dva míjí domácí bránu hostující Řepková.
23:25
Domácí se snaží napadat Chodov na vlastní půlce.
22:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Tereza Urbánková (0:4).
22:24
Po kombinaci za bránou hru rychle přenáší Urbánková před domácí branku, kde nikým atakována hostující Plášková střílí do odkryté branky.
21:25
Příleská rychle vyhazuje na Indrovou vybíhající z trestné lavice, míček je odpálen Chodovem do autu.
21:20
Domácí přežily oslabení.
20:41
Střela Tožičkové z půlky končí na boční tyčce.
20:20
Po rychlé kombinaci střílí z prostoru mezi kruhy hostující Klímová, střela letí vysoko nad bránu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává opět hostující tým.
20:00
20:00
První třetina se odehrála ve velkém tempu. Chodov těžil ze zkušeností a trestal chyby v rozehrávce. Domácí se snažily aktivní hrou znepříjemnit hostujícím přechod do útoku.
20:00
Střely domácích 3, střely hostí 13
20:00
19:30
Domácí Dernerová se pokusila protáhnout kolem obránců ve snaze získat pár vteřin v oslabení.
19:17
Domácí si vyzkouší oslabení.
19:15
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:50
Domácí Indrová střílí pouze do bloku hráček před sebou.
17:50
Tvrdou ránu Urbánkové pohotově vyráží Příleská.
17:30
Po přihrávce Veletové Dernerová střílí, ale pouze mimo bránu.
16:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Petra Beránková (0:3).
16:35
Přihrávku domácích zachytává soupeř, z rychlého protiútoku padá gól do domácí sítě.
14:57
Dundelová se uvolnila do středu, její střelu zastavila tyč.
14:37
Hostující gólmanka nyní podržela svůj tým, když se domácí pokusily třikrát dorazit.
13:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Magdaléna Plášková (0:2).
13:35
Střelou z dálky se prosazuje hostující Urbánková, Příleská přes hradbu hráček nic neviděla.
13:20
Chodov uzamkl domácí na jejich polovině.
11:50
Hostující Vávrová se pokusila dorazit střelu Pilíkové, domácí gólmanka vyráží.
10:42
Ranochová taktak chytá nohou střelu Brošové.
10:35
Domácí jsou pod tlakem u vlastní brány.
09:47
Domácí obrana zblokovala přihrávku před bránu, je z toho volný úder z rohu.
09:10
Domácí Vývodová se pokusila o střelu, její pokus byl zblokován.
08:07
Přihrávka Urbánkové našla volnou Klímovou na středu hřiště, Příleská pohotově vyráží.
07:24
Hostující Pilíková střílí a těsně míjí domácí bránu.
06:15
Domácí Dernerová se pokusila uvolnit kličkou a následně nahrát na volnou spoluhráčku na středu, leč její přihrávka nenašla adresáta.
05:20
Hostující tým v přečíslení dva na jednoho. Přihrávka z první je nepřesná.
03:11
Hostující tým je v plném počtu.
03:09
Nyní se přesilová hra odehrává na půlce domácích.
02:30
Poté střílí hostující Plášková do boční sítě domácí branky.
02:20
Domácí Veletová po kombinaci střílí na branku hostí, střela je však zblokována.
01:11
Vyloučen hráč Tereza Urbánková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
01:11
Domácí si vyzkouší přesilovou hru.
00:29
00:29
Skóre dnešního zápasu se otevírá již v první minutě, kdy se trefuje z prostoru před brankou hostující hráčka.
00:01
Úvodní buly vyhrává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michaela Konečná a Veronika Wienerová.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Johana Vrbová, Eliška Vrátná, Jana Vávrová, Martina Řepková, Tereza Pilíková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Kamila Pravcová, Jitka Drápalová, Monika Dundelová, Anna Grufíková, Martina Indrová
00:00
Dobrý den, vítáme vás u onlinu ze 4. kola extraligy žen. V dnešním utkání síly změří tým domácích K1 Florbal Židenice a hostujících FAT PIPE Florbal Chodov.