1:1
1:3
1:3
- : -
branky (asistence): 16:08 Jan Kraus (Jan Halbich), 22:35 Lukáš Čech (Jan Halbich), 53:19 Lukáš Čech (Pavel Drtina)
branky (asistence): 15:35 Ondřej Baroch (Filip Bořík), 24:28 Ondřej Baroch (Filip Bořík), 34:44 Jan Tauer (Jakub Hrabík), 39:20 Jakub Hrabík (Dušan Boroš), 41:58 Ondřej Baroch (Filip Bořík), 53:12 Martin Andrle (Jakub Hrabík), 57:23 Filip Bořík (Dušan Boroš)

FBC Vipers Most - TJ Jiskra Domažlice 3:7
17. Jan Kraus, 23. Lukáš Čech, 54. Lukáš Čech - 16. Ondřej Baroch, 25. Ondřej Baroch, 35. Jan Tauer, 40. Jakub Hrabík, 42. Ondřej Baroch, 54. Martin Andrle, 58. Filip Bořík; rozhodčí: Tomáš Šedivý - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:6; využití: 1:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Přemysl Duchoslav 30 - Pavel Nožíř 22; po třetinách: 1:1, 1:3, 1:3;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostujících: Hrála se vyrovnaná hra, ale my více proměňovali šance. Chválím výkon soupeře. Pro oko diváka výborné utkání.
59:59
Hráči utkání jsou: hostující Ondřej Baroch, za domácí Lukáš Čech.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Soupeř byl techničtější, byli jsme nedisciplinovaní a panovala u nás velká nervozita.
57:23
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík, asistoval Dušan Boroš (3:7).
57:12
Vyloučen hráč Luboš Řezáček družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
56:33
Timeout FBC Vipers Most
54:11
Vyloučen hráč Jan Halbich družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za bránění ve hře.
53:19
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Lukáš Čech, asistoval Pavel Drtina (3:6).
53:12
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Martin Andrle, asistoval Jakub Hrabík (2:6).
52:31
Vyloučen hráč Jan Vacín družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:54
Oba týmy teď hrají ve velkém tempu.
48:20
Trestné střílení družstva TJ Jiskra Domažlice neproměnil Ondřej Baroch.
48:20
Vyloučen hráč Lukáš Ledvina družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:20
I Domažlice se dočkali trestného střílení, avšak třígólový střelec Baroch netrefuje branku.
48:12
Vyloučen hráč Jan Tauer družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
47:08
Filip Bořík z Domažlic teď míjí prázdnou branku.
44:38
Domažlice od úvodu 3.třetiny vládnou na hřišti.
41:58
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Filip Bořík (2:5).
41:10
Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 62 diváků, děkujeme!
40:00
40:00
39:59
Zatím sledujeme velmi bojovné utkání.
39:20
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Hrabík, asistoval Dušan Boroš (2:4).
34:46
Po hezké kombinaci prostřeluje domácího gólmana Jan Tauer.
34:44
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Jan Tauer, asistoval Jakub Hrabík (2:3).
33:55
Vyloučen hráč Lukáš Ledvina družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
32:14
Domažlice bez problémů přečkali oslabení.
30:11
Trestné střílení družstva FBC Vipers Most neproměnil Lukáš Ledvina.
30:11
Vyloučen hráč Jakub Hrabík družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za hra rukou.
30:11
Domácí tým měl výhodu trestného střílení, bohužel Lukáš Ledvina v koncovce selhal.
29:25
Na obou stranách předvádějí hráči hodně nepřesností.
25:08
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za hrubost.
25:08
Vyloučen hráč Lukáš Kos družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hrubost.
24:28
24:28
Kapitán hostujících Ondřej Baroch srovnává skóre.
22:35
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Lukáš Čech, asistoval Jan Halbich (2:1).
22:35
Lukáš Čech vysílá tvrdou střelu, která zapadla za gólmana.
22:04
Domácí hráč Jiří Skála zboural hráče Domažlic. Hra se přiostřuje.
20:00
20:00
16:18
Vyloučen hráč Filip Bořík družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
16:08
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jan Kraus, asistoval Jan Halbich (1:1).
15:35
15:17
Vyloučen hráč Jakub Hrabík družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
00:26
Vyloučen hráč Lukáš Čech družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šedivý a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Jiskra Domažlice: brankář: Pavel Nožíř; hráči v poli: Jan Holub, Ondřej Baroch, Dušan Boroš, Filip Bořík, Jan Tauer
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Přemysl Duchoslav; hráči v poli: Lukáš Kalčík, Jiří Skála, Jan Kraus, Lukáš Ledvina, Jan Halbich