1:2
2:2
0:3
- : -
branky (asistence): 07:06 Matěj Doubek (Milan Buřič), 24:33 Michal Hošek (Milan Buřič), 37:31 Petr Diviš (Matěj Doubek)
branky (asistence): 01:34 Jan Petrmichl (Martin Štěpnička), 15:43 Nathan Kračunov (Patrik Kovářík), 20:06 Karel Horký, 35:37 Pavel Dvořák (Jan Petrmichl), 46:15 Nathan Kračunov (Tomáš Vlček), 52:43 Michal Kubert (Martin Štěpnička), 58:21 Dominik Kebrle (Michal Kubert)

Pacovští Honzíci - T.B.C. Králův Dvůr 3:7
8. Matěj Doubek, 25. Michal Hošek, 38. Petr Diviš - 2. Jan Petrmichl, 16. Nathan Kračunov, 21. Karel Horký, 36. Pavel Dvořák, 47. Nathan Kračunov, 53. Michal Kubert, 59. Dominik Kebrle; rozhodčí: Jan Koutník - Martin Draxler; vyloučení: 1 + Tomáš Krátoška 5:4; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 24 - Tomáš Novák 20; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:3;
60:00
58:21
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Dominik Kebrle, asistoval Michal Kubert (3:7).
58:21
Rychlá rozehrávka hostů a míček končí za zády domácího brankáře
57:03
Domácí tým je už v plném počtu a může se pokusit o zvrat v zápase
55:51
Hosté jsou opět v plném počtu a pokračuje jejich přesilová hra.
53:51
Vyloučen hráč Martin Štěpnička družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
53:51
Domácí tým dostává šanci. Hráč hostů dostal dvě minuty za sekání.
52:43
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Michal Kubert, asistoval Martin Štěpnička (3:6).
52:43
Hosté využívají krásnou střelou do šibenice přesilovou hru. Kdy pětiminutový trest dostal domácí hráč s číslem 12 za bránění ve hře.
52:03
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 5 minut za hrubost.
48:11
Hra se přelévá z jedná strany na druhou. Domácí neztrácejí chuť ke hře a snaží se o snížení bodového rozdílu
46:15
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Nathan Kračunov, asistoval Tomáš Vlček (3:5).
40:00
40:00
39:59
Právě skončila druhá třetina s nerozhodným stavem 2:2. Celkový stav už tak příznivý pro domácí tým není. Týmy odchází do šaten za stavu 3:4.
37:31
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Matěj Doubek (3:4).
35:37
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Jan Petrmichl (2:4).
30:56
A hosté už jsou v plném počtu
30:00
Uplynula půlka přesilovku, ale domácím se nedaři dostat míček za soupeřova brankáře
28:54
Vyloučen hráč Nathan Kračunov družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za blokování hokejky.
28:54
Po krátké hře v plném počtu na obou stranách, dostávají domácí možnost přesilové hry.
28:01
Tým domácích je po vyloučení Adama patáka opět v plném počtu a bude hrát půl minuty přesilovku
26:40
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
25:53
Vyloučen hráč Adam Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
24:33
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Milan Buřič (2:3).
24:33
Domácí neztrácejí chuť a krásnou kombinaci úspěšně zakončuje Hošan střelou z backhandu
20:06
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Karel Horký bez asistence (1:3).
20:06
Domácí do druhé třetiny nenastouli uplně šťastně a hned po rozehrání dostávají gol.
20:00
20:00
19:59
Skončila první třetina, kterou na skore vyhrál tým hostů. Herně však nejde říct, který z týmů byl lepší. Každopadně diváci v hale mohli vidět hezký florbal.
19:21
Vyloučen hráč Jan Petrmichl družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
18:12
Domácí předvedli hezkou kombinaci, ale střela šla vedle soupeřový brány
15:43
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Nathan Kračunov, asistoval Patrik Kovářík (1:2).
15:43
Domácí hráč teď nedokázal uhlídat hráče s číslem 10, který umístil svojí střelu v domácí brance
13:41
Hoté teď odpovídají a krásnou kombinací se dostávají až před domácího brankáře a snaží se o jeho přehození. Pokus však končí vedle brány
12:42
Domácí tým teď zabojoval a dostal tým hostů pod velký tlak. Své šance bohužel nedokázal proměnit.
11:54
Další krásná kombinace domácích, která končí střelou.
10:52
Domácí hráč s číslem 33 zkušeně vystihl přihrávku hostů a dostal jsem do samostatného nájezdu. Svojí tvrdou střelou však trefuje pouze břevno.
07:06
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Buřič (1:1).
07:06
Po krásné rozehrávce domácích umísťuje svojí střelu domácí hráč za brankářova záda
05:07
Hra se přelévá z jedné strany na druhou s malinkou převahou hostů
02:20
Domácí hráč teď zachytil přihrávku hostů a mohl poslat hráče s číslem 43 do rychlého útoku, ale ten bohužel dlouhou přihrávku neměl šanci zachytit
01:34
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jan Petrmichl, asistoval Martin Štěpnička (0:1).
00:01
Dobrý den. Vítám Vás u sledování Online přenosu mezi domácím týmem Pacovští Honzíci a T.B.C. Králův Dvůr
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Patrik Kovářík, Karel Horký, Jakub Uhřík, Nathan Kračunov, Jan Vacek
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Zdeněk Kounek, Ondřej Toman, Matěj Doubek, Tomáš Krátoška, Milan Paták