1:2
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 02:10 Matěj Koňařík (Michal Baroň), 04:51 Jan Valčík (Matěj Koňařík), 18:38 Jan Valčík (Michal Baroň), 24:26 Vlastimil Červenka (Martin Krkoška), 30:28 Filip Horník (Jan Valčík), 35:35 Michal Roth (Filip Horník), 58:47 Matěj Koňařík (Jan Valčík)
branky (asistence): 23:53 Michal Šíma (Daniel Chladil), 28:35 Jiří Trávníček (Ondřej Mrázek), 32:22 Ondřej Kováč, 45:38 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 59:58 Ondřej Mrázek (Jiří Trávníček)

Zlín Lions - FbC Asper Šumperk 7:5
3. Matěj Koňařík, 5. Jan Valčík, 19. Jan Valčík, 25. Vlastimil Červenka, 31. Filip Horník, 36. Michal Roth, 59. Matěj Koňařík - 24. Michal Šíma, 29. Jiří Trávníček, 33. Ondřej Kováč, 46. Jiří Trávníček, 60. Ondřej Mrázek; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 7:2; využití: 0:3; diváků: 126; zásahy brankářů: Ondřej Bajza ?, Jan Krkoška ? - Antonín Byvan ?, Martin Vašíček ?; po třetinách: 3:0, 3:3, 1:2;
60:00
Prohlášení trenéra domácích Zbyňka Macury: "Jsem spokojený s úvodní třetinou, kdy jsme hráli to, co jsme si řekli v šatně. Prostřední část byla z naší strany otřesná, zejména kvůli nedisciplinovanosti některých hráčů.
60:00
Pokračování Zbyňka Macury: "V závěrečné části se hrál vyrovnaný florbal,ale troufám si říct, že jsme utkání měli po celou dobu pod kontrolou. Soupeři děkuji za férový výkon a divákům za super atmosféru. Doufám, že dorazí ve stejném počtu v dalším kole."
60:00
Prohlášení kapitána Šumperku Jiřího Trávníčka: "Utkání v ostrém tempu a skvělé kulise. Průběh zápasu byl odraz první třetiny, která nás potom stavila do role týmu, který si musí chodit hluboko pro balónky, z čehož domácí těžili a chodili do rychlých brejků. Myslím si, že Zlín vyhrál zaslouženě díky jeho o něco větší florbalovosti. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas, ze kterého budeme těžit v sezoně. Hodně štěstí Zlínu v Poháru.
60:00
59:58
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jiří Trávníček (7:5).
59:37
Trestné střílení družstva FbC Asper Šumperk neproměnil Petr Paloušek.
59:37
Vyloučen hráč Martin Krkoška družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:37
23 vteřin před koncem ještě Asper pojede trestné střílení.
58:47
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Jan Valčík (7:4).
58:23
Z otočky vedle opět Trávníček.
57:27
Mrázek pěknou střelou prověřil Krkošku.
56:44
Vyloučen hráč Jaroslav Vaněk družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
56:44
Vyloučen hráč Ondřej Kováč družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
55:35
Timeout Zlín Lions
54:30
Zlínští už hrají o čas a Šumperk nemá příliš míček.
50:48
Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil Jan Valčík.
50:48
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou.
50:48
Po úniku Červenky je z toho trestné střílení pro domácí!
50:33
Soutěž o nejaktivnějšího hráče Šumperku s přehledem vyhrává Trávníček, který teď měl v jednom střídání asi čtyři střely.
50:18
Momentálně sledujeme velmi rychlou a fyzicky náročnou hru.
46:57
Dvě velké šance hned po sobě, nejdříve mohl dokonat hatrick Trávníček, poté šel sám M.Krkoška, netrefil ale prázdnou bránu.
45:38
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (6:4).
45:38
Nakonec je ale přece jenom sníženo.
45:21
Červenka byl teď to jediné, co zabránilo Asperu ve snížení.
44:28
Aktivní Trávníček v další šanci, ani tato jeho střela ale neskončila v síti.
42:13
Od Večeřy se odrazil míček a Krkoška ho vzal do ruky, rozhodčí situaci posoudili jako malou domů a Šumperk může snížit.
40:01
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Krkoška družstva Zlín Lions
40:00
40:00
38:37
Míček proskákal až k hostujícímu Venoušovi, ten z mírného úhlu nemířil přesně.
37:09
Večeřa vysouval do úniku Rotha, ten jen lehce změnil trajektorii míčku, i přesto ale ke gólu mnoho nechybělo.
35:35
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Roth, asistoval Filip Horník (6:3).
35:35
Horník exkluzivně našel Rotha a stav je 6:3.
35:26
Trávníček teď z bezprostřední blízkosti mohl skórovat, jenže přestřelil.
34:14
Trojice Roth-Krkoška-Vaněk teď slušně zatápěla hostům.
32:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Kováč bez asistence (5:3).
32:22
Večeřa teď chyboval a Kováč dává Šumperku opět energii do žil.
30:28
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Filip Horník, asistoval Jan Valčík (5:2).
30:28
I přesto ale uštědřují Asperu další tvrdý úder, Valčík krásně našel Horníka a ten k tyči zvyšuje.
29:49
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
29:49
Večeřa musel zachraňovat situace po chybě Horníka ve středu a Lions jdou opět do čtyř.
28:35
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (4:2).
28:11
Vyloučen hráč Ondřej Bajza družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení.
28:11
Bajza skákal po míčku a na chvíli držel hráče Šumperku.
26:20
Vyloučen hráč Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
26:20
Šíma předběhl Baroně a prověřil Bajzu, zlínský hráč jde však podruhé v zápase na trestnou.
24:26
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Martin Krkoška (4:1).
24:26
Krkoška se v rohu vyhnul hostujícímu hráči, našel na středu Červenku a je to opět o tři góly.
23:53
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Daniel Chladil (3:1).
23:36
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou.
22:30
Ani Vaněk ani Červenka teď nedokázal dorazit míček do odkryté klece.
20:00
20:00
18:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Valčík, asistoval Michal Baroň (3:0).
18:38
Valčík se dokázal uvolnit z rohu a manko Šumperku roste.
16:51
Asper roztáčí přesilovkový kolotoč, avšak bez úspěchu.
15:21
Vyloučen hráč Michal Baroň družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:34
Po výběhu střílel vedle opět Vaněk.
13:46
Velkou šanci teď neproměnil sám před Bajzou Zapletal.
12:10
Extraligové kvality znovu předvedl Večeřa, když rozklekem zabránil nahrávce na volného hráče Šumperku.
09:47
Domácí zatím hrají v exhibičním tempu, Jarda Vaněk se teď vymanil ze sevření dvou hráčů, poté třetímu nasadil jesličky.
08:03
Byvan vykopl míček Baroňovi, který už před ním v úniku šel do kličky.
06:06
První vážnější akce hostí, když Kamler trefil v úniku jen vzdálenější tyč.
05:55
Lions byli opět u všeho dřív a Koňařík prověřil Byvana.
04:51
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Valčík, asistoval Matěj Koňařík (2:0).
04:27
Krásně to teď udělal Večeřa, po otočce nahrával před bránu na volného Krkošku, ten však ztroskotal na Byvanovi.
02:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Matěj Koňařík, asistoval Michal Baroň (1:0).
02:10
Lions zastavili rozehrávku hostí a Koňařík z otočky skóruje.
01:09
Krkoška mohl otevřít skóre, míček ale netrefil příliš dobře.
00:11
Šumperk mohl ihned skórovat, Bajza ale udržel míček před čárou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Asper Šumperk:
00:00
Line-up domácích Zlín Lions:
00:00
Dobré odpoledne ze zlínské haly SPŠ, kde se dnes utkají domácí Lions a Šumperk, přičemž Zlín má soupeři z podhůří Jeseníků co vracet. Před rokem totiž skončila cesta Lions pohárem právě na tomto soupeři.