3:5
1:2
- : -
Orka
branky (asistence): 19:09 Břetislav Logaj (Vojtěch Klein), 24:08 David Matza (Jiří Astr), 35:46 Jan Fidler (Martin Žáček), 39:02 Zbyněk Košík (Jan Fidler), 55:27 Zbyněk Košík (Jan Fidler)
branky (asistence): 13:19 Martin Mikšovský (Jakub Doutnáč), 17:51 Tomáš Furch, 21:42 Kryštof Minařík (Jakub Doutnáč), 28:17 Přemysl Bališ (Václav Kramel), 29:12 Tomáš Furch (Jakub Doutnáč), 29:44 Kryštof Minařík (David Novotný), 34:17 Pavel Řehák (Martin Mikšovský), 47:51 Michal Šeda (Martin Mikšovský), 57:11 Martin Mikšovský (Tomáš Furch)

1. FBC DDM Děčín 4 - Orka 5:9
20. Břetislav Logaj, 25. David Matza, 36. Jan Fidler, 40. Zbyněk Košík, 56. Zbyněk Košík - 14. Martin Mikšovský, 18. Tomáš Furch, 22. Kryštof Minařík, 29. Přemysl Bališ, 30. Tomáš Furch, 30. Kryštof Minařík, 35. Pavel Řehák, 48. Michal Šeda, 58. Martin Mikšovský; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Robert Kusek; vyloučení: 3 + Michal Neruda 10:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Miško 24 - Lukáš Pezl 20; po třetinách: 1:2, 3:5, 1:2;
60:00
Vyjádření trenéra Orky: Byl to hezký zápas s nasazením obou stran. Opět nás těší vysoký počet vstřelených branek.Děkujeme soupeři za férový zápas.
60:00
Vyjádření vedoucího týmu 1.FBC DDM Děčín.Děkuji týmu za bojovný výkon ve všech třetinách. Soupeř vyhrál zaslouženě, byl po většinu zápasu lepší na balonku a trestal kvalitními protiútoky. Pro nás kvalitní soupeř před startem naší soutěže. Přeji Orce hodně štěstí v dalších bojích.
60:00
59:59
Je konec Orka postupuje zápas byl bohatý na goly i zajímavý ale Děčín bohužel nepostupuje a nezvopakoval postup minulý rok.
59:21
Vyloučen hráč Kamil Vacek družstva Orka na 2 minuty za sekání.
57:11
Branku družstva Orka vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Tomáš Furch (5:9).
56:00
Děčín se pokouší zápas zdramatizovat.
55:27
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Zbyněk Košík, asistoval Jan Fidler (5:8).
54:00
Teď Děčín drží skvělými zákroky Miško kdy měl tři skvělé zákroky.
50:00
Děčín znovu inkasoval a už to vypadá hodně zle více na míčku jsou hráči z Orky.
47:51
Branku družstva Orka vstřelil Michal Šeda, asistoval Martin Mikšovský (4:8).
45:00
Děčín je aktivnější ale není tak produktivní jak by potřebovali.A Děčín drží brankář Míško.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Přemysl Bališ družstva Orka na 2 minuty za špatné střídání.
39:59
Děčín snižuje a hra se velmi vyrovnaná a sekundu před koncem je tu vyloučení hráče z Orky.
39:02
35:46
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Jan Fidler, asistoval Martin Žáček (3:7).
35:46
Fidler snižuje v oslabení a to může kluky nabudit.
35:00
Bohužel Orka odskakuje a děčínští jdou do oslabení.
34:17
Branku družstva Orka vstřelil Pavel Řehák, asistoval Martin Mikšovský (2:7).
34:17
Vyloučen hráč Michal Neruda družstva 1. FBC DDM Děčín 4 na 2 minuty za nesportovní chování.
34:17
Vyloučen hráč Michal Neruda družstva 1. FBC DDM Děčín 4 na 10 minut za nesportovní chování.
32:04
Vyloučen hráč Martin Mikšovský družstva Orka na 2 minuty za hra na zemi.
32:04
Děčínští mají poprvé v zápase přesilovou hru.
30:00
Čelákovičtí odskakují o 4 branky a hra ovládají právě hráči z Orky děčínští se snaží hru vyrovnat.
29:44
Branku družstva Orka vstřelil Kryštof Minařík, asistoval David Novotný (2:6).
29:12
Branku družstva Orka vstřelil Tomáš Furch, asistoval Jakub Doutnáč (2:5).
28:17
Branku družstva Orka vstřelil Přemysl Bališ, asistoval Václav Kramel (2:4).
25:00
Hráči Orky nejdřív utekly o dva goly ale poté Děčín dal gol ale hra je velmi bojovná.
24:08
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil David Matza, asistoval Jiří Astr (2:3).
21:42
Branku družstva Orka vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Jakub Doutnáč (1:3).
20:00
20:00
19:59
Děčín dal gol do šatny ale hra je velmi vyrovnaná jen hráči z Orky využili o jednu více.
19:09
Branku družstva 1. FBC DDM Děčín 4 vstřelil Břetislav Logaj, asistoval Vojtěch Klein (1:2).
17:51
Branku družstva Orka vstřelil Tomáš Furch bez asistence (0:2).
15:00
První gol vstřelili hráči z Orky po šikovné akci do prázdné brány a hra se přelejvá z jedné strany na druhou.
13:19
Branku družstva Orka vstřelil Martin Mikšovský, asistoval Jakub Doutnáč (0:1).
11:34
Vyloučen hráč Martin Žáček družstva 1. FBC DDM Děčín 4 na 2 minuty za sekání.
10:00
Děčínští jsou více na míčku ale oba týmy zatím útočí hlavně z brejků.
05:25
Vyloučen hráč Michal Neruda družstva 1. FBC DDM Děčín 4 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:00
Hra je velmi vyrovnaná plno osobních soubojů ale zatím žádný gol.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka:
00:00
Line-up domácích 1. FBC DDM Děčín 4:
00:00
Dobrý den vítám vás ve 3 kole České pojišťovny kde se utkají domácí tým z Děčína proti Orce z Čelákovic.