2:1
1:1
1:2
1:0
branky (asistence): 14:05 Lukáš Malý (Michal Klouda), 17:10 Zdeněk Valdauf (Jan Novotný), 25:09 Michal Měřička (Ondřej Havelka), 43:37 Václav Hejplík (Jan Novotný), 60:16 Václav Hejplík (Ondřej Havelka)
branky (asistence): 08:17 Marek Jiřík (Tomáš Mareš), 27:47 Tomáš Houska, 42:42 Tomáš Houska (Jakub Kořán), 45:35 Tomáš Mareš (Karel Šavrda)

FBC Štíři Č. Budějovice - Fbc Strakonice 5:4p
15. Lukáš Malý, 18. Zdeněk Valdauf, 26. Michal Měřička, 44. Václav Hejplík, 61. Václav Hejplík - 9. Marek Jiřík, 28. Tomáš Houska, 43. Tomáš Houska, 46. Tomáš Mareš; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 29 - Josef Macek 45; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2, 1:0;
60:16
60:16
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Ondřej Havelka (5:4).
60:16
Vyjádření trenéra Strakonic Marka Jiříka: Bod z venku je vždycky dobrý.
60:16
Vyjádření domácího trenéra Jiřího Kratochvíla: Upocená výhra. Je vidět, že pohár plní svůj účel, narážíme na stále silnější soupeře, kteří nás nutí podávat lepší a lepší výkony. Dneska to bylo tak na 70 procent, zejména zakončení bylo laxní. Děkujeme fanouškům a doufáme, že jsme je dramatickou koncovkou nalákali na příští týden na ligu.
60:01
Po základní hrací době je stav vyrovnaný a jde se do prodloužení. střely na bránu: Štíři 14:13 Strakonice
60:00
60:00
58:07
Domácí v plném počtu.
56:53
Strakonice posílají na domácího brankáře jednu střelu za druhou a Tomáš Švehla svůj tým drží.
56:07
Vyloučen hráč Štěpán Vilímek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
55:30
Do střelecké převahy se daly Strakonice.
52:32
Michal Měřička trefil tyčku ze standartní situace . Zápas je teď velice vyrovnaný. Oba dva týmy podávají ten nejlepší výkon .
45:35
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Karel Šavrda (4:4).
45:35
Při přesilovce 5 na 4 z první vystřelil Tomáš Mareš . Asistence Karel Šavrda.
45:16
Vyloučen hráč Michal Klouda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
43:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík, asistoval Jan Novotný (4:3).
43:37
Při akci 2 na 1 Novotný nahrál Hejplíkovi, který poslal míček do brány.
42:42
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jakub Kořán (3:3).
39:26
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:04
Po střele strakonického hráče s číslem 19 se míček odrazil od Švehlovo helmy směrem do brány, kde stačil rychle zareágovat domácí Žáček a míček skoro na čáře poslal pryč od brány.
33:38
Hra se otočila na druhou stranu a Štíři bombardují strakonického brankáře, ale nedaří se ho prostřelit.
31:34
Na Tomáše Švehlu letělo pár střel, ale dokázal si s nimi poradit.
30:54
Hostující Strakonice teď pěkně tlačí domácí.
27:48
Po pokažené rozehrávce domácích trefil míček ve vzduchu Tomáš Houska a dává gól na 2:3 .
27:47
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska bez asistence (3:2).
25:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Měřička, asistoval Ondřej Havelka (3:1).
25:09
Po situaci 3 na 2 , kdy u míčku byl Ondřej Havelka, nahrál míček Michalu Měřičkovi, který z velkého úhlu prostřelil hostujícího brankáře.
24:17
Střeleckou převahu mají od druhé části domácí Štíři
21:58
Strakonice se po vyhraném souboji u mantinelu vrhli do přečíslení 2 na 1 , Kde hráč s číslem 37 Mareš Tomáš se dostal až pžed domácího brankaře, kterého si položil na zem, ale trefil jen brankáře, který míček odrazil do rohu.
20:00
20:00
17:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Zdeněk Valdauf, asistoval Jan Novotný (2:1).
17:10
Jan Novotný nahrál míček do středu velkého brankoviště, kde byl osamocený Zdeňk Valdauf a ten poslal míček po zemi k tyčce, kam brankář nedosáhl. stav utkání Štíři 2:1 Strakonice.
14:56
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Michal Klouda (1:1).
14:05
Michal Klouda poslal z poza brány míček před brankáře, kde na brankovišti dostal míček Lukáš Malý, který poslal míček za brankářovo záda. Stav utkání 1:1
11:06
Po situaci, kdy štíři šli 2 na 1 , Lukáš Malý radši vystřelil přimo do brankáře.
08:17
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Marek Jiřík, asistoval Tomáš Mareš (0:1).
08:17
Po střele Tomáše Mareše, dorážel do prázdné brány Marek Jiřík. Stav utkání 0:1
07:53
Kudláčkovu střelu z půlky Havelka tečoval nad bránu.
05:25
Utkání je zatim velice vyrovnané, už bylo pár střel, ale nic s čím by měli golmani problém.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koten a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Strakonice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Vojtěch Houska, Tomáš Mareš, Marek Jiřík, Kryštof Bučok, Jiří Křesák
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Václav Staněk, Václav Hejplík, Ondřej Havelka, Lukáš Froněk, Michal Měřička