1:0
0:2
4:0
- : -
branky (asistence): 10:47 Jan Skalický (Petr Kašpar), 45:53 Jan Skalický (Petr Kašpar), 47:31 Jan Skalický (Miloslav Krýsl), 56:07 Miloslav Krýsl (Petr Kašpar), 56:55 Miloslav Krýsl
branky (asistence): 34:29 Jakub Slavíček (Martin Lazárek), 35:52 Martin Lazárek (Jakub Slavíček)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - DDM Praha 10 5:2
11. Jan Skalický, 46. Jan Skalický, 48. Jan Skalický, 57. Miloslav Krýsl, 57. Miloslav Krýsl - 35. Jakub Slavíček, 36. Martin Lazárek; rozhodčí: Michal Taufmann - Radek Hrdlička; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 16, Jan Seidl 11 - Vít Svojše 18; po třetinách: 1:0, 0:2, 4:0;
60:00
59:55
Vyloučen hráč Karel Smutný družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
59:25
Na hřišti je stále na co koukat. Je to stále velký souboj. Uvidíme, jestli domácí tým udrží skóre dokonce utkání v oslabení.
58:22
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
57:59
Domácí hráči se rozjeli a nejdou zastavit.
56:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl bez asistence (5:2).
56:07
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Petr Kašpar (4:2).
55:19
Timeout DDM Praha 10
55:10
Míček na hokejce drží častěji domácí tým.
52:29
Vyloučen hráč Pavel Suchánek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:29
Hra je vyrovnaná z obou stran. Lítají ze strany na stranu.
50:51
Je to stále napínavé a trenéři mají skoro vykřičené hlasivky.
47:31
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Skalický, asistoval Miloslav Krýsl (3:2).
47:16
Hra ve třetí třetine v porovnání k té první třetině je odlišná. Vypadá to jako jiný zápas. Všichni jsou rychlejší a agresivnější.
45:53
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Skalický, asistoval Petr Kašpar (2:2).
42:26
Je vidět, že je sposlední třetina a stoupá nervozita a napětí obou týmu.
40:00
40:00
39:50
Domácí tým se snaží dorovnat tlak soupeře.
37:17
Hostují celek po vyrovnání navýšil tlak a využitím zmatku před brankou soupeře se mu povedlo navýšit skóre.
35:52
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jakub Slavíček (1:2).
34:29
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Jakub Slavíček, asistoval Martin Lazárek (1:1).
33:40
Domácí tým stupňuje tlak na soupeře a mermomocí se snaží navýšit skóre.
30:57
Hosté jsou v plném počtu, ale vypadá to, že domácí tým hraje stále přesilovou hru.
29:00
Hráč hostujícího týmu s číslem 22 nevyužil šanci skórovat po samostatném úniku.
27:09
Vyloučen hráč Matěj Homolka družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
25:30
Přes aktivní přístup hostujících, domácí odolávají tlaku.
22:20
Do druhé části hostující tým po domluvě svého trenéra nastoupil aktivněji.
20:00
20:00
18:27
Těsně před tím než co hráč s číslem 42 vstoupil na hřiště, tak hostující tým využil šance k ohrožení branky, ale beze změny skóre
16:32
Vyloučen hráč Ondřej Nosek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
13:50
DDM Praha se snaží aktivně obrátit skóre.
10:47
10:47
Hráč s číslem 2 si dokázal bez problému obehrát hráče z Prahy a vstřelil krásný gól.
09:20
Hosté shodili domácího hráče k zapisovatelksému stolu a jsme rádi že se nikomu nic nestalo.
06:20
Utkání probíhá sice bez proměny gólu a oba týmy aktivně brání a útočí.
01:30
Už od začátku utkání domácí tým tlačí na hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Taufmann a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Praha 10: brankář: Vít Svojše; hráči v poli: Marek Kratochvíl, Martin Marek, Matěj Homolka, Karel Smutný, Jan Heller
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Pavel Suchánek, Jan Skalický, Miloslav Krýsl, Petr Kašpar, Ondřej Nosek