2:3
2:2
1:0
0:1
branky (asistence): 17:23 Radek Jurák (Jan Mrázek), 19:00 Lukáš Toman (Martin Krupa), 29:10 Martin Krupa (Jan Mrázek), 37:45 Lukáš Toman (Dalibor Ondruch), 52:55 Lukáš Toman (Martin Krupa)
branky (asistence): 02:26 Adam Blaho (Štěpán Lhoťan), 04:02 Jaromír Filip (Filip Fňukal), 13:26 Jaromír Filip, 23:02 Jaromír Filip (Štěpán Lhoťan), 23:19 Daniel Hrbolka (Ondřej Miškov), 69:59 Jaromír Filip (Ondřej Miškov)

FBK Letka Ostrava - FBC Orca Krnov 5:6p
18. Radek Jurák, 20. Lukáš Toman, 30. Martin Krupa, 38. Lukáš Toman, 53. Lukáš Toman - 3. Adam Blaho, 5. Jaromír Filip, 14. Jaromír Filip, 24. Jaromír Filip, 24. Daniel Hrbolka, 70. Jaromír Filip; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Roman Fučík 26 - Milan Baran 20; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:0, 0:1;
70:00
Komentář hráče hostů Ondřeje Miškova: Dobrý zápas, škoda že jsme si náskok nechali vždycky uniknout, nakonec zápas došel do prodloužení, v tom se ukázalo, jak je dobré míti Filipa. Děkuji divákům, rozhodčím, soupeřům.
70:00
Střely v prodloužení: 2:3.
70:00
Komentář domácího kapitána Lukáše Tomana: Zaspali jsme na začátku, od poloviny zápasu jsme byli lepší, rozhodlo štěstí. Pěkný zápas, ať se soupeři daří.
70:00
Střely celkem: 25:32
69:59
69:59
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (5:6).
69:59
Poslední šanci zápasu dokázal bombou do růžku branky zužitkovat krnovský kapitán Filip a posílá svůj tým do dalšího kola.
69:45
Timeout FBC Orca Krnov
68:23
Domácí teď trochu zmatkovali na vlastní půlce, Filip se snažil vymotat z klubka hráčů, ale ke střele se nedostal.
66:56
Domácí pokazili na půlce svůj protiútok, Filip vyslal bombu na Fučíka, který s přehledem chytá.
65:13
Nekula teď hodně nepovedenou nahrávkou o mantinel zvedl tep všem v hale, Fučík byl však rychlejší než Filip a míček z velkého brankoviště odkopl.
63:29
Letka v šanci, Mrázek z otočky ale Barana neprostřelil.
62:45
Ondruch dobře zablokoval Šulavíkovu střelu.
61:20
Po Fňukalově hodně nepovedené střele končí míček na VIP tribuně.
60:42
První zákrok v prodloužení si připsal Baran, když chytil Jurákovu střelu od mantinelu.
59:45
Střely Krupy i Mrázka zblokovány krnovskými obránci.
58:08
Fňukal se po tvrdém souboji těžce zvedá z palubovky.
57:39
Šulavík vyslal překvapivou střelu, Fučík však byl pozorný.
57:20
Fučík podržel svůj tým, když nohou vyrazil přízemní střelu k tyči.
56:20
Jurák se dobře vymotal od mantinelu, střela ze středu ale skončila na těle krnovského obránce.
55:20
Svoboda zakončoval z úhlú, Fučík si tyčku pohlídal.
54:58
Ondruch si nadvakrát vyměnil míček s Nekulou, ale střela mířila nad krnovskou bránu.
52:55
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Lukáš Toman, asistoval Martin Krupa (5:5).
52:55
Krnov ztratil míček za vlastní brankou, Krupa nahrál před branku osamocenému Tomanovi, ten si položil gólmana a bekendem zavěsil.
52:30
Chyba domácích na vlastní půlce nabídla Filipovi šanci, Fučík si jeho střelu pohlídal.
52:05
Lokša ani nadvakrát nepřekonal Barana.
51:31
Krupa servíroval míček Tomanovi do velkého brankoviště, ten bekendem přestřelil.
51:10
Střela Matušinského z bezprostřední blízkosti mířila pouze do dobře postaveného Fučíka.
49:50
Ojedinělá šance Krnova, Baránek se řítil sám, v rozhodující moment mu sjel míček z hokejky a Fučík tak nemusel zasahovat.
49:14
Stejskal nastřeloval míček od půlky, před brankou však nestál nikdo z jeho spoluhráčů, kdo by dokázal dostat balón do branky.
47:59
Jurák střílel do klubka hráčů, míček se odrazil k Mrázkovi, ten ale ze vzduchu nedokázal usměrnit míček mezi tři tyče.
46:43
Mrázkova střela mimo.
44:48
Filip se mezi čtyřmi domácími hráči stejně dokázal probojovat ke střele, Fučík nohou vyrazil.
42:48
Kopp z rohu na Stejskala, jeho střela od mantinelu mířila přesně do odkryté části branky, ale Baran reflexivně na poslední chvíli rukou vyrazil.
41:59
Mrázek v dobré pozici ještě nahrával vzduchem na druhou stranu na Tomana, ten ale netrefil ideálně a míček skončil vysoko nad.
40:15
Domácí doslova vletěli do třetí třetiny, po Jurákově střílené nahrávce se do šance dostal Krupa, vzápětí ještě bekendem zkoušel dorážet Mrázek, ale Baran si tyčku pohlídal.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:11.
40:00
38:25
Toman střílel po Lokšově přihrávce ze stejného místa jako před chvíli, tentokrát Baran chytá.
37:45
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Lukáš Toman, asistoval Dalibor Ondruch (4:5).
37:45
Přesilovky dnes domácím jdou, Toman z mantinelu trefule pod ruku gólmana.
36:07
Vyloučen hráč David Matušinský družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:07
Čtvrtá přesilovka Letky.
35:59
Miškov nenápadnou střelou zpoza obránce prověřil Fučíkovu pozornost.
35:51
Kopp trefil skákavou nahrávku hranou lopaty, míček mířil obloukem do brány, ale Baran stačil na poslední chvíli rukou míček vyrazit.
35:23
Letce se zatím nepodašilo dostat se do šance.
33:58
Vyloučen hráč Adam Blaho družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za hrubost.
33:58
Uvidíme, jestli domácí tým dokáže využít i dnešní třetí přesilovku.
32:43
Stejskal teď proběhl po mantinelu celé hřiště, nikdo z krnovských ho nedokázal zastavit.
31:27
Ondruch se hezky vymotal ze sevření, následnou střelu ale stačil zablokovat hostující obránce.
30:55
Sražená Jurákova střela končí za mantinelem.
29:10
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Martin Krupa, asistoval Jan Mrázek (3:5).
29:10
Sám faulovaný bleskově využívá přesilovku po rozehrávce z rohu a následné střele míček propadl pod rukou Barana až do branky.
29:09
Vyloučen hráč Filip Fňukal družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za držení.
29:09
Fňukal si přidržel unikajícího Krupu a Letka si zahraje druhou přesilovku.
27:50
Teď pro změnu zmatky v obraně na druhé straně, Bregin namazal přímo na střed, krnovský útočník však nepřesnou příhrávkou celou akci zazdil.
27:04
Velká chyba Krnova v rozehrávce, Ondruch z otočky ale netrefil branku.
24:56
Baran vychytal Krupu v nadějné šanci.
24:22
Střela Stejskala od mantinelu minula krnovskou bránu.
23:19
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Daniel Hrbolka, asistoval Ondřej Miškov (2:5).
23:19
Bleskově využitá přesilovka, Hrbolka zavěsil z velkého úhlu krásně pod břevno.
23:17
Vyloučen hráč Karel Stejskal družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za vražení zády.
23:02
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Štěpán Lhoťan (2:4).
23:02
Krásná příhrávka Lhoťana na volného Filipa, ten z rohu velkého brankoviště neměl problém prostřelit padajícího Fučíka.
22:42
Domácí obránci tak dlouho otáleli s přihrávkou dopředu, až o míček přišli, Miškova vychytak Fučík.
21:42
Kopp ve vyložené šanci netrefil prázdnou branku.
20:52
Filip nebezpečně z velkého brankoviště, Fučík nohou vyrazil.
20:00
20:00
Střely v první třetině: 6:11
20:00
19:57
Krupa ještě zkusil vystřelit 3 sekundy před koncem třetiny, ale Baran byl tentokrát pozorný a s přehledem chytá.
19:00
19:00
Krásná kombinace domácích, Krupa přesnou křižnou přihrávkou našel Tomana a ten trefuje do odkryté brány.
18:43
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za hrubost.
18:43
Svoboda neproměnil šanci a svou zlost si pak vybil na Stejskalovi a půjde si na dvě minuty odpočinout na trestnou.
17:23
Branku družstva FBK Letka Ostrava vstřelil Radek Jurák, asistoval Jan Mrázek (1:3).
17:23
Baran si dost nešikovně srazil Jurákovu přihrávku za svá záda. Letka snižuje.
15:55
Krnovský Hrbolka trefil z metru Fučíka do helmy.
14:05
Svoboda sám před Fučíkovou brankou nezpracoval balón.
13:45
Lokša získal na půlce míček, ale v obležení tří krnovských dokázal pouze nahodit na Barana.
13:26
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip bez asistence (0:3).
13:26
Po chybné rozehrávce Letky se k míčku dostal hostující kapitán a střelou nad nohu zvyšuje rozdíl ve skóre.
13:01
Mrázek z pozice útočníka hasil nebezpečné přečíslení Krnova a ještě si došel pro faul.
11:35
Kuruc v obrovské šanci netrefil bránu.
11:10
Bregin vystřelil od půlky a Baran si připisuje první zákrok.
09:55
Krnov hraje dost vytaženě a domácím tak dost komplikuje rozehrávku.
08:30
Miškov podruhé - tentokrát zasahuje Fučík.
08:05
Miškov teď spálil 100% šanci, když přestřelil úplně prázdnou branku ze dvou metrů.
06:33
Vyloučen hráč Jan Nekula družstva FBK Letka Ostrava na 2 minuty za držení.
06:33
Nekula si u mantinelu přidržel unikajícího krnovského útočníka a uvidíme první dnešní přesilovku.
05:22
Letka není schopna nic kloudného vymyslet, Baran zatím nemusel zasahovat.
04:35
Krnov opět v šanci, domácí obránci tentokrát zasáhli včas a hosté budou pouze rozehrávat z rohu.
04:02
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Filip Fňukal (0:2).
04:02
Filip trefil z křídla přesně pod ruku na vzdálenější tyč.
02:26
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Adam Blaho, asistoval Štěpán Lhoťan (0:1).
02:26
Lhoťan střílel z půlky, Fučík vyrazil, ale u tyčky stál připravený Blaho, který ze vzduchu dostal míček za jeho záda.
01:45
Pěkná střela Stejskala z levého mantinelu, na poslední chvíli ji před Baranem zlikvidoval krnovský obránce.
00:52
Filip obehrál domácího útočníka, jeho následnou střelu zablokoval Bregin.
00:40
Domácí byli od úvodního buly na míčku a snažili se rozhrát první útočnou akci, Tomanova střela byla sražena do rohu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Orca Krnov: brankář: Milan Baran; hráči v poli: Štěpán Lhoťan, Matěj Krvač, Ondřej Miškov, Jan Šulavík, David Matušinský
00:00
Line-up domácích FBK Letka Ostrava: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Jan Nekula, Lukáš Toman, Radek Jurák, Jan Mrázek, Martin Krupa