3:1
1:0
ELITE PRAHA
ELITE PRAHA
branky (asistence): 14:02 Aneta Šmídová (Eliška Reischlová), 44:12 Kristýna Vranová (Eliška Reischlová), 44:58 Eliška Reischlová (Petra Nosková), 51:39 Ivana Miklíková (Zuzana Hubáčková), 62:27 Petra Nosková (Aneta Šmídová)
branky (asistence): 02:25 Natálie Bartošová (Tereza Trunečková), 03:07 Petra Honzová (Aneta Tvrzníková), 07:05 Zuzana Macurová, 52:25 Aneta Tvrzníková

ELITE PRAHA - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:4p
15. Aneta Šmídová, 45. Kristýna Vranová, 45. Eliška Reischlová, 52. Ivana Miklíková, 63. Petra Nosková - 3. Natálie Bartošová, 4. Petra Honzová, 8. Zuzana Macurová, 53. Aneta Tvrzníková; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Martina Gécová 18 - Jana Vyrobíková 14; po třetinách: 1:3, 0:0, 3:1, 1:0;
65:01
Komentář trenéra domácích Michala Vojáčka: "Po chaosu v první třetině dostala naše hra parametry, které má mít. Ve druhé třetině jsme začali Vinohrady přehrávat a ve třetí třetině i skóre otočit. Mrzí nás zbytečný čtvrtý gól Vinohrad v oslabení, příště se nesmíme nechat tolik hloupě vylučovat. Děkujeme soupeři za utkání."
65:00
Střely v prodloužení: Elite 1 - Vinohrady 0.
65:00
Komentář trenéra hostů Pavla Doubka: "Po snovém vstupu do utkání jsme nedokázali reagovat na agresivnější hru soupeře, který při velkém tlaku utkání vyrovnal. Jsme rádi, že máme po hektickém závěru alespoň bod. Díky soupeři za oddřené utkání a pořadatelům."
62:27
62:27
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Petra Nosková, asistoval Aneta Šmídová (5:4).
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Elite 8 - Vinohrady 6.
60:00
59:35
Série přerušení z důvodu menších zranění naštěstí končí dobře na obou stranách. Hra se přiostřuje a hráčky nechtějí pře blížícím se prodloužení chybovat.
56:56
Šmídová po návratu z "trestné" byla příliš důrazná při dorážce před brankou, rozehrávají hosté.
55:47
Vinohrady v přesilovce předvádí pěkné kombinace, ale chybí přesné zakončení.
54:42
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Zuzana Macurová.
54:42
Vyloučen hráč Aneta Šmídová družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za sekání.
54:27
Šmídová od mantinelu jen vysoko nad branku.
52:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková bez asistence (4:4).
51:39
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Zuzana Hubáčková (4:3).
51:39
Hubáčková ve vlastním oslabení vybojovala míček za brankou soupeřek a naservírovala jej Miklíkové.
51:02
Vinohrady kombinují, ale chybí střelba.
50:31
Vyloučen hráč Kristýna Vranová družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za hra na zemi.
45:51
Vyrovnání skóre přineslo do zápasu tolik potřebné tempo, zrychlení a důraz.
44:58
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Petra Nosková (3:3).
44:12
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Kristýna Vranová, asistoval Eliška Reischlová (2:3).
43:07
Hostující brankářka teď čelila několika pokusům hráček Elite, ale zatím stále drží naději Vinohrad na plný bodová zisk v tomto utkání.
41:47
Mrázková z první jen vysoko nad branku hostů.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Elite.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Elite 4 - Vinohrady 7.
40:00
38:53
Gécová zasáhla maskou.
38:05
Hubáčková nepřesnou přihrávkou neumožnila spoluhráčkám zúročit přečíslení 3 na 1.
36:29
Elite vybojovalo míček a ve vlastním oslabení rozehrává z rohu.
35:58
Vyloučen hráč Sara Ryman družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za sekání.
34:32
Vranová pálí od poloviny jen do rohu hřiště.
31:31
Celkem 60 diváků zde v hale na Děkance sleduje přesilovku Elite, které ji zatím tráví pod tlakem na vlastní polovině.
31:07
Vyloučen hráč Kristýna Jarešová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování hokejky.
30:33
Nahození Šmídové před brankou nikdo nezpracoval.
27:02
Hraje se převážně na polovině Vinohrad.
24:37
Reischlová v přečíslení od mantinelu jen do připravené golmanky hostů.
21:18
Z pěkné standardky od mantinel Denková pálí jen těsně mimo.
20:01
Na úvod druhé třetiny u balonku opět Vinohrady.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Elite 5 - Vinohrady 9.
20:00
19:12
Do poslední minuty vstupují s míčkem na hokejkách Vinohrady.
17:08
Elite přečkalo oslabení a vrhá se do útkou s touhou po kontaktní brance.
16:00
Estera Vehar šetří vteřinky ve vlastním oslabení na polovině soupeře.
15:26
Vyloučen hráč Denisa Pechánková družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za špatné střídání.
15:08
Signalizované odložené vyloužení hráčky Elite. Vinohrady zkouší v šesti bez brankářky.
14:02
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Aneta Šmídová, asistoval Eliška Reischlová (1:3).
13:48
Po faulu Vinohrad se ze standardky dostala ke střele Reischlová.
11:50
Divišová od mantinelu prověřila hostující golmanku, ta však byla pozorná.
10:20
Po sérii chyb na obou stranách se Vinohrady snaží uklidnit hru postupnou rozehrávkou.
07:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Zuzana Macurová bez asistence (0:3).
07:05
Obrana Elite odklidila míček pouze an hokejku Macurové, která se nemýlila.
05:13
Nosková před odkrytou brankou nezpracovala pohotovou přihrávku od svých spoluhráček.
03:07
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Honzová, asistoval Aneta Tvrzníková (0:2).
03:07
Honzová po nahození před branku ukázkově zasáhla balonek ve vzduchu, ne však nad úrovní kolen, na tento baseballový úder z bezprostřední vzdálenosti Gécová nemohla reagovat.
02:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Natálie Bartošová, asistoval Tereza Trunečková (0:1).
01:30
Hubáčková sice získala při napadání balon, ale byla příliš důrazná,a tak rozehrávají Vinohrady.
00:01
Do prvního útoku se po vyhraném buly vrhnou Vinohrady.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Eliška Čermáková, Aneta Tvrzníková, Zuzana Macurová, Petra Honzová, Michaela Lingová
00:00
Line-up domácích ELITE PRAHA: brankář: Martina Gécová; hráči v poli: Petra Hnátová, Petra Nosková, Kristýna Vranová, Eliška Reischlová, Aneta Šmídová