1:1
0:1
- : -
ELITE PRAHA
branky (asistence): 13:57 Jitka Beránková (Natálie Janouchová), 39:35 Nikol Manlíková
ELITE PRAHA
branky (asistence): 03:46 Aneta Šmídová (Zuzana Hubáčková), 04:14 Lucie Denková (Ivana Miklíková), 06:26 Ivana Miklíková (Nikola Mrázková), 13:14 Zuzana Hubáčková (Eliška Reischlová), 36:59 Aneta Šmídová (Zuzana Hubáčková), 55:11 Sara Ryman (Eliška Reischlová)

Florbal Chomutov - ELITE PRAHA 2:6
14. Jitka Beránková, 40. Nikol Manlíková - 4. Aneta Šmídová, 5. Lucie Denková, 7. Ivana Miklíková, 14. Zuzana Hubáčková, 37. Aneta Šmídová, 56. Sara Ryman; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Andrea; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Martina Lerchová 27 - Martina Gécová 15; po třetinách: 1:4, 1:1, 0:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Davida Tauše 1/2: Dnes jsme všichni věděli moc dobře, proti komu hrajeme a uvědomovali jsme si, že utkání nebude vůbec jednoduché. Škoda začátku utkání, kdy nám soupeř třemi rychlými brankami odskočil. O přestávku jsme si v šatně řekli, že je jedno s kým hrajeme. Přišlo mi, že jsme měli k soupeřkám moc velký respekt, než bychom měli mít. Od druhé třetiny jsme postupně začali hrát naší hru.
59:59
Komentář trenéra domácích Davida Tauše 2/2: Dnes byl soupeř nad naše síly a pro nás to byly cenné zkušenosti do dalších zápasů. Gratuluji soupeři k postupu do dalšího kola poháru České Pojišťovny. Děkuji našim holkám, že se nevzdaly a bojovaly do konce utkání. Dále děkuji fanouškům za podporu.
59:59
Komentář trenéra hostů Michala Vojáčka: Jsme rádi, že jsme hráli hodně na míčku a připravili jsme si hodně šancí. Věříme, že do příště se nám podaří naší hru zrychlit a budeme úspěšnější v zakončení. Děkujeme soupeři za bojovný výkon v utkání.
55:11
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Sara Ryman, asistoval Eliška Reischlová (2:6).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve 2. třetině: Chomutov 7, ELITE 11
39:35
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Nikol Manlíková bez asistence (2:5).
36:59
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Aneta Šmídová, asistoval Zuzana Hubáčková (1:5).
35:53
Vyloučen hráč Nikola Mrázková družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v 1. třetině: Chomutov 5, ELITE 14
13:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jitka Beránková, asistoval Natálie Janouchová (1:4).
13:57
Domácí z rychlého protiútoku snižují, když navrátilkyně z trestné lavice Natálie Janouchová našla na pravém křídle kapitánku týmu Jitku Beránkovou, která střelou nad nohu poprvé rozvlnila síť hostující branky.
13:14
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Eliška Reischlová (0:4).
12:45
Vyloučen hráč Natálie Janouchová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
06:26
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Ivana Miklíková, asistoval Nikola Mrázková (0:3).
04:14
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Lucie Denková, asistoval Ivana Miklíková (0:2).