1:2
0:1
2:0
0:1
branky (asistence): 04:32 Zuzana Mochanová (Kristýna Kleknerová), 40:52 Zuzana Tučková (Lucie Jandová), 44:07 Kristýna Kleknerová (Sára Kleknerová)
branky (asistence): 14:50 Aneta Tvrzníková (Tereza Trunečková), 19:01 Barbora Šádková (Kristýna Zelníčková), 34:56 Aneta Tvrzníková (Petra Honzová), 67:02 Petra Honzová

TJ Sokol Nové Strašecí - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4p
5. Zuzana Mochanová, 41. Zuzana Tučková, 45. Kristýna Kleknerová - 15. Aneta Tvrzníková, 20. Barbora Šádková, 35. Aneta Tvrzníková, 68. Petra Honzová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Nikola Siskosová 19, Nikola Siskosová 7, Nikola Siskosová 3, Nikola Siskosová -3 - Anna Kutnarová 6, Anna Kutnarová 8, Anna Kutnarová 3, Anna Kutnarová -2; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:0, 0:1;
67:02
67:02
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Honzová bez asistence (3:4).
67:02
Komentář trenéra TJ Sokol Nové Strašecí /Jánský/ k utkání: Překrásný florbalový svátek zkazili hráčkám a plným tribunám v závěru utkání a v prodloužení hrubými omyly v řízení utkání páni ve žlutém. Děkujeme novostrašeckým zebrám za skvělý sportovní zážitek a soupeřkám ze férový přístup během celého utkání. Závěrečné díky patří plným tribunám, které naše hráčky neúnavně povzbuzovaly.
67:01
Komentář trenéra TJ SKV /Doubka/ k utkání: Hezké utkání, v kterém jsme nedokázali střílet branky. Domácí tým předvedl obdivuhodný výkon. Bohužel to se dělo na konci zápasu bylo naprosto skandální a nehodné jakémukoliv sportovnímu setkání. Děkuji soupeři za zápas.
61:59
Vyloučen hráč Eliška Vosátková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:15
Vyloučen hráč Eliška Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
44:07
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kristýna Kleknerová, asistoval Sára Kleknerová (3:3).
44:07
Domácí K.Kleknerová díky svému důrazu na dvakrát dotlačila míček do branky. Stav je srovnaný 3:3
40:52
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Lucie Jandová (2:3).
40:52
Střelu ze střední vzdálenosti umístila domácí Zuzana Tučková přesně k levé tyči. Dostává tak svůj tým na dostřel jediné branky.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina nabídla vyrovnaný florbal o čemž svědčí i poměr střel 11:11.
34:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Petra Honzová (1:3).
21:00
Domácí hráčka nastřeluje tyč!
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině hovoří ve prospěch hostujícího týmu 9:23.
19:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Šádková, asistoval Kristýna Zelníčková (1:2).
14:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Tereza Trunečková (1:1).
04:32
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Mochanová, asistoval Kristýna Kleknerová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Anna Kutnarová; hráči v poli: Eliška Čermáková, Tereza Trunečková, Aneta Tvrzníková, Petra Honzová, Michaela Lingová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Siskosová; hráči v poli: Lucie Jandová, Anh Vu Hong, Radka Hnízdilová, Nina Schumannová, Zuzana Tučková