0:2
3:1
2:0
- : -
branky (asistence): 21:34 Adéla Valentová (Zuzana Kodrová), 31:38 Adéla Valentová (Barbora Chmielová), 33:02 Barbora Chmielová (Adéla Valentová), 56:31 Zuzana Kodrová (Lucie Slavíčková), 58:49 Lucie Slavíčková (Barbora Chmielová)
branky (asistence): 08:36 Nikola Bochenská (Andrea Kašparová), 13:25 Nikola Bochenská (Andrea Kašparová), 27:59 Andrea Kašparová (Lucie Košková)

DDM Praha 10 - TJ Sokol Jaroměř 5:3
22. Adéla Valentová, 32. Adéla Valentová, 34. Barbora Chmielová, 57. Zuzana Kodrová, 59. Lucie Slavíčková - 9. Nikola Bochenská, 14. Nikola Bochenská, 28. Andrea Kašparová; rozhodčí: David Hertz - Jan Šubrt; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Kristýna Blažejová 33 - Veronika Burdiláková 29; po třetinách: 0:2, 3:1, 2:0;
60:00
Střely na branku celkem: 34:36.
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Šedy: Bojovné utkání se šťastným koncem pro domácí, kteří v druhé polovině zápasu dokázali proměnit více šancí, než my v první a proto zaslouženě postoupily. Přeji mnoho úspěchů v dalším kole.
60:00
Střely na branku po třetí třetině: 12:9.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuníka: Po tragické první třetině, kdy spousta hráček ještě byla duchem v práci a podobně, jsme se do další části zápasu zvedli, zvýšili agresivitu a střeleckou aktivitu, která nám nakonec získala vítězství. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
59:59
Máme rozhodnuto, Wizards vítězí!
59:40
Husáková posílá míček do rohu hostující poloviny.
59:10
Ani ne minutka do konce, domácí s balonem na holi.
58:50
Slavíčková dostala pas na manťák, dva kroky na střed, granát na přední a máme nejspíš rozhodnuto!!
58:49
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Lucie Slavíčková, asistoval Barbora Chmielová (5:3).
58:18
Valentová uspořila dobrým vedením balonu skoro půlminutku.
57:28
Domácí se uchylují ke kompaktnímu bloku na své polovině.
56:57
Domácí hráčky polité živou vodou jezdí po hřišti.
56:31
Timeout TJ Sokol Jaroměř
56:31
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Zuzana Kodrová, asistoval Lucie Slavíčková (4:3).
56:30
Kodrová po samostatném průniku přes polovinu hostujících hráček dává Wizardkám první vedení v zápase!
55:54
Fatál domácích...Košková mohla skórovat, ale nic z toho.
54:44
Emoce se zvyšují, hra nabírá spád, Blažejová předvedla dva zákroky proti horkému bramboru ve svém brankovišti.
53:57
Kodrová skvěle vybojovala balon, předložila na střed Valentové, ale s tou je to ze středu stále stejná písnička...mimo!
53:40
Vudarčíková fatál, Blažejová hasí!
52:43
Mikulková v dobré pozici netrefila!
52:06
Blažejová drží proti střele Romančákové!
50:19
Zámek se utahuje, laktát v nohách Jaroměře přibývá...ale domácí hráčky jsou v zakončení impotentní.
49:37
Přítomní rowdies obdivují domácí kapitánku.
49:23
Střelu Slavíčkové z křídla vyráží brankářka, další pokus netrefil zařízení.
49:10
Valentová si svojí vybroušenou kličkou vykoledovala nadílku v podobě přesilovky pro své souputnice.
49:09
Vyloučen hráč Jitka Romančáková družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
48:41
Valentová výjimečně od mantinelu, brankářka hostí zasahuje.
47:40
Husáková dneska nemá seřízeno, pálí znovu vedle.
47:17
Chmielová vystřelila slušně, ale jen do rukou připravené brankářky.
46:32
Valentová na středu po milionté do zadního mantinelu, Slavíčková pak zarvala mordorbombu nad kysnu.
46:15
Hostující Košková v ložence, ze vzduchu pálí mimo!
45:31
Vašková dobrým blokem zachránila domácí!
45:00
Slavíčková napálila Štočkovou do hlavy a ta ve stylu Dino Kollera hlavičkuje do břevna.
44:14
Nájezd viděli všichni, píšťalka němá.
43:20
Hráčky hostí kombinují relativně slušně,zakončení však vázne.
42:52
Blažejová vyrazila jedovku Kašparové.
42:16
Panchártková ukázkovým hip-checkem vystřelila hráčku hostů za mantinel.
42:15
Vyloučen hráč Zuzana Panchártková družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
41:35
Domácí trenér roztáčí kolovrátek směrem k rozhodčím.
41:03
Chmielová podruhé z ostrý do ruky brankářce.
40:44
Slavíčková z ostrý brankářce přímo do ruky.
40:20
Chmielová od mantinelu na vykejř, brankářka připravena.
40:01
Začíná přesilovka domácích po zbytečném faulu hostující Kejmarové.
40:00
Vyloučen hráč Marie Kejmarová družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: 13:14.
40:00
39:52
Chmielová výborně ze středu pálila, ale trefila jen nohu hostující brankářky!
39:23
Valentová na středu po X+dvacátétřetí do tyče!
39:15
Romančáková ze vzduchu nad!
38:59
Lapačka Blažejové dnes zatím čaruje.
38:42
Kašparová z jedničky nedostřelila k brance.
38:07
Mikulková z půl metru před prázdnou trefuje tyč!
37:26
Černochová výborně pracuje v oslabení.
37:12
Technický přestupek domácích a nabídnutá přesilovka hostům.
37:11
Vyloučen hráč Michaela Lachová družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání.
36:50
Bochenská sama na brankovišti s nulovým efektem.
36:13
Blažejová reagovala na střelu z půlky na poslední chvíli...naštěsí ji trefila přímo do břicha.
35:42
Zderková vyčistila důrazně brankoviště.
35:10
Coach Smutný zredukoval sestavu na dvě ostrý.
34:39
Ťukec na jeden dotek ukončila Slavíčková střelou metr nad branku.
33:38
Blažejová se roztáhla na čáře a zmařila samostatnou akci Bochenské v poslední chvíli.
33:03
Valentová přiťukla Chmielové a ta špicovním granátem vyrovnává!
33:02
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Barbora Chmielová, asistoval Adéla Valentová (3:3).
32:41
Husáková svou další střelou vyprášila hruď jedné z hráček stojících před brankou hostů.
31:52
Valentová bekhendem ze středu nad, Slavíčková golfákem těsně vedle.
31:39
Valentová poslala dvě obránkyně na pivo, brankářku na párek a koriguje na 2:3.
31:38
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Barbora Chmielová (2:3).
31:16
Neposedný balonek odpálila z brankové čáry Zderková.
30:57
Zderková po vzoru Martina Ručínského z jedné nohy nad.
30:26
Vudarčíková se nechala na mantinelu opít rohlíkem a nechala vyniknout Blažejovou.
30:07
Tečovaná střela hostí končí nad brankou,Blažejová nemusela zasahovat.
29:41
Husáková z dobré pozice trefuje první bránící hráčku.
28:45
Blažejová po vzoru Paytona Manninga hodila ukázkový 8yardový pas za mantinel.
28:29
Chmielová opět do bloku.
28:00
Hrubici Maškové uklidila do branky Kašparová.
27:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Andrea Kašparová, asistoval Lucie Košková (1:3).
27:22
Zderková zachránila svůj libový fatálek dobrým blokem.
27:03
Ostrý zákrok Maškové, která poslal hostující hráčku do žíněnky.
26:34
Husáková z otočky mimo klec.
26:30
Chmielová z dobré pozice do bloku.
25:59
Valentová se prosmýkla kolem tří protihráček,předložila Štočkové, ta však přihrávku přeběhla bez zájmu ohrozit branku.
24:40
Wizardky zlepšily pohyb a na hřišti je to vidět!
23:41
Kros do prázdné a Blažejová nadvakrát hasí!
23:17
Slavíčková do bloku, následný tlak utíá Kodrová faulem.
22:53
Valentová po X+1 kráté na středu sama..mimo.
22:19
Mašková z hrany brankoviště do boční síťky.
21:35
Kodrová z rohu na Valentovou, ta po x-té na středu sama, tentokrát 20 nad led a 1:2!
21:34
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Zuzana Kodrová (1:2).
21:18
Černochová propagační střela, brankářka chytá.
20:31
Trenér domácích se chystal vylučovat, ale byl z toho jen volný úder.
20:26
Slavíčková z výběhu mimo tři tyče.
20:01
Buly pro domácí a hned náznak fatálu.
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: 9:13.
20:00
19:41
Husáková bekhendem nezamířila ani na branku.
19:00
Husáková po přihrávce Maškové jen do bloku.
18:33
Valentová opět na středu po dobré kličce, ale klasicky střela mimo kasu.
18:22
Slavíčková po souboji vyletěla do kovového zábradlí, doufejme,že bude v pořádku.
17:05
Husáková od mantinelu z jedničky o dva metry vedle a metr nad.
16:38
Romančáková prošla celým hřištěm až před Blažejovou, která její pokus vytěsnila skokem k tyči.
16:01
Valentová si dlouhou kličkou udělala střeleckou pozici, ale netrefila z ní ani branku.
15:27
Blažejová dobrým zákrokem podržela současný stav.
15:15
Střela do bloku a rozehrávka z rohu.
15:05
Přečíslení 3 na 2 skončilo faulem a máme nadějnou standardku na středu.
14:34
Kodrová se dobře uvolnila,branku však netrefila.
14:07
Wizárdky lehce opařené a těžko se kloudnou přihrávkou dostávají na polovinu soupeře.
13:26
Totožná akce jako při prvním gólu. Dorážka z bezprostřední blízkosti a máme to 0:2,
13:25
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Nikola Bochenská, asistoval Andrea Kašparová (0:2).
13:01
Lachová z otočky do rohu.
12:04
Domácí hráčky dobře přehráli pres hostí, ale opět selhali na finální přihrávce. Jejich tlak uťal faul Kodrové.
11:43
Domácí trenér zvyšuje intenzitu udělovaných pokynů.
11:12
Brejk hostů vedený jednoruč neměl šanci na úspěch.
10:16
Romančáková vykoupala na své půlce tři frajerky,ale v zakončení trefila dobře postavenou Maškovou.
09:37
Chmielová klika do tří a přímo doprostřed na střelu...bohužel netrefila zařízení.
08:37
Z dorážky se v prostoru před brankou prosadila Bochenská.
08:36
08:18
Dobré bloky domácích proti střele Romančákové.
07:16
Střela hostí z jednej pouze do konstrukce branky.
06:52
Šanci hostů zhatila špatná finální přihrávka.
06:27
Domácí hráčky aktivní v obraně a dokonce si došli pro faul na útočné polovině.
05:30
Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil Pavla Mikulková.
05:30
Vyloučen hráč Jana Zderková družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
05:29
Blažejová tygřím skokem vytáhla kličku Mikulkové na tyčku!
05:13
Dělovka Maškové prosvištěla kolem tyčky...z protiútoku faul domácích a trestné střílení!
03:18
Valentová ze středu po zemi do brankářky a posléze Slavíčková promáchla na hranici brankoviště ze vzduchu prázdnou!
02:35
Jaroměř zatím snáší pouze kolotoč domácích.
01:28
Husáková bekhendem jen do brankářky!
00:25
Kodrová loženka, ale nic z toho!
00:01
Úvodní buly pro hostující hráčky a ty zakládají první útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Jaroměř: brankář: Veronika Burdiláková; hráči v poli: Nikola Jůzová, Pavla Mikulková, Nikola Bochenská, Jitka Romančáková, Andrea Kašparová
00:00
Line-up domácích DDM Praha 10: brankář: Kristýna Blažejová; hráči v poli: Lucie Slavíčková, Tereza Vudarčíková, Zuzana Kodrová, Adéla Valentová, Barbora Chmielová