1:3
4:1
1:0
- : -
branky (asistence): 05:20 Tadeáš Chroust (Petr Novotný), 20:20 Tadeáš Chroust (Petr Novotný), 25:01 Petr Kološ (Petr Krzyžanek), 27:04 Jiří Curney (Jan Natov), 29:49 Tomáš Novák (Jakub Bína), 43:54 Petr Krzyžanek (Petr Kološ)
branky (asistence): 05:36 Dominik Klimscha, 11:45 Filip Hrabal, 14:19 Dominik Eichner (Wojciech Malajka), 24:29 Dominik Eichner (Jiří Šebesta)

Technology Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:4
6. Tadeáš Chroust, 21. Tadeáš Chroust, 26. Petr Kološ, 28. Jiří Curney, 30. Tomáš Novák, 44. Petr Krzyžanek - 6. Dominik Klimscha, 12. Filip Hrabal, 15. Dominik Eichner, 25. Dominik Eichner; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 407; zásahy brankářů: David Rytych 13 - Jakub Klobučník 20; po třetinách: 1:3, 4:1, 1:0;
60:00
Střely ve třetí třetině. Domácí: 9 Hosté: 7
60:00
Komentář trenéra hostů p. Smetáka: "Odehráli jsme výborné utkání, začátek nám vyšel, díky hře ze zajištěné obrany. Po dvou hrubkách jsme dostali soupeře na koně, ale i přesto jsme se drželi na dosah až do konce zápasu. V závěru jsme měli šanci 2 na 1, ale byl nám odpískán faul, který nám znemožnil zápas zdramatizovat."
60:00
Komentář trenéra domácích p. Pazdery: "Zápas nám zkomplikovali dvě vlastní branky, které jsme si v úvodu vstřelili, takže jsme museli polovinu utkání dotahovat. Od druhé třetiny jsme měli hru pod kontrolou a jenom díky špatně vyřešeným situacím na útočné polovině soupeře se nám nepodařilo vyhrát vyšším rozdílem. Děkuji za zápas."
60:00
59:56
Teď se však vytáhl i Rytych, který zneškodnil závěrečnou šanci hostů při volném úderu na hranici velkého brankoviště.
59:34
Tomáš Chroust nechal při akci 2 na 1 opět vyniknout dnes výtečného Klobučníka.
58:58
Velká příležitost pro hosty, kterou však likviduje Rytych.
58:22
Domácí zatím brání velmi obětavě a nepouští hosty k žádné větší šanci.
57:43
Vyloučen hráč Tomáš Novák družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
57:43
Novák na polovině hřiště tvrdě trefil Smetáka a inkasuje 2 minuty. Teď musí domácí ubránit své oslabení opět perfektně
56:52
Klimscha teď tečoval střelu Trulíka a Rytych neviděl míček, který pozvolna padal kousek mimo jeho branku.
56:20
Volný úder po malé domů domácích nekončí stejně jako v první třetině a domácí se tedy ubránili.
55:54
Hosté brání pouze ve čtyřech, hrotový hráč je stále vytažený a čeká na rychlý protiútok.
55:16
Domácí kombinují, ale míček končí pouze v náručí Klobučníka.
54:36
Smeták z výběhu trefuje pouze do připravené domácí obrany.
54:32
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
54:32
Hosté při rychlém protiútoku vybojovali volný úder v rohu hřiště a berou si oddechový čas.
53:52
Klobučník drží svůj tým, předvedl další velmi těžký zákrok proti střele Curneyho.
53:28
Bína teď neúspěšně hledal u levého mantinelu osamoceného Natova.
53:04
Souboj v rohu vyhrávají hosté, ale pouze díky faulu.
52:30
Domácí mají stále tlak a výborně napadají rozehrávku hostů.
51:58
Gruber trefuje po křižné nahrávce od Krzyžanka tyč!
51:18
Rychlá rozehra domácích a Fojta zakončující vedle Klobučníkovi branky.
50:50
Pluhař nepropálil hradbu těl před sebou a hosté přežívají své druhé oslabení.
50:21
Mimo zamířil při střele z první i Novotný.
50:13
Domácí už rozehráli svou přesilovou hru, která je přerušena kvůli Natovově střele mimo tři tyče.
48:57
Vyloučen hráč Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
48:57
Curney se zkoušel prosmýknout podél mantinelu a vynutil si faul od Kuczery, takže uvidíme hru 4 na 4.
48:30
Povedenou střelu Hrabala od půlící čáry vyráží Rytych do rohu.
47:54
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
47:54
Novotný a Bouška vyhráli balónek proti Kezuovi, který jim ho poté odebral zpět, a poté byl nedovoleně zastaven Novotným.
47:35
Novák po nahrávce od Křenka míří pouze vysoko do ochranné sítě za brankou.
46:35
Křenek z útočné poloviny ustoupil až za vlastní bránu odkud vyslal po mantinelu Fojtu, který bohužel nahrává nepřesně na Nováka.
45:25
Opět vynikl Klobučník, když se prosadil proti osamocenému Bínovi.
45:04
Novotný teď mohl jít do úniku, ale rozhodčí zřejmě při odebrání balónu viděl faul.
43:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Krzyžanek, asistoval Petr Kološ (6:4).
43:54
Nádhernou střelou od levého mantinelu se prosazuje Krzyžanek.
43:04
Křenkovu střelu Klobučník pouze vyrazil před sebe, kde číhal Curney tomu se blafák nepovedl a nechat Klobučníka vyniknout.
42:49
Eltní lajna domácích teď kombinovala do té, než Curneymu sjel balónek z čepele.
42:09
Ostrý souboj u mantinelu, ze kterého si Novotný určitě odnesl nějaký ten šrám.
41:08
Ze středu teď tahem pálil Gruber, ale mířil pouze nad Klobučníka.
41:00
Nebezpečný Curneyho backhand vychytal Klobučník.
40:30
Dnešnímu utkání přhlíží 407 úžasných diváků. Děkujeme!
40:01
Úvodní buly třetí třetiny tentokrát pro hosty.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině. Domácí: 11 Hosté: 4
40:00
39:49
Smeták střílí po křižném pasu pouze nad Rytychovu branku.
38:54
Domácí zamkli hosty na jejich obranné polovině, ale střela z toho nebyla.
37:28
Novák si teď pěkně potáhnul míček do výběhu na středu hřiště, hradbu těl před sebou ale neprostřelil.
36:38
Natov nabil na střelu Kološovi, který pálí nad Klobučníkovu bránu.
36:20
Hra se nám momentálně přelévá ze strany na stranu a ani jednomu z týmu se nedaří ji uklidnit.
35:20
Pěkné rozehrání volného úderu od Lipového, který našel před bránou operujícího Chvasteka, ten však nedává gól.
34:50
Krzyžanek teď proběhl celé hřiště stylem z rohu do rohu, kde však prohrál souboj a dal šanci na nebezpečný protiútok pro hosty, který řešil svým zákrokem až Rytych.
34:07
Volný úder z dobré pozice pro domácí, kteří se ani tentokrát neprosazují po přiťuknutí dvojice Kološ, Krzyžanek.
33:27
Hosté teď pěknou kombinací překonali domácí obranu, ale nic z toho nebylo, protože Šimíček prohrál souboj v rohu s Kološem.
33:00
Další pěkná kombinace hostů ale křižnou přihrávku Grubera neumístil Tomáš Chroust do sítě.
31:42
Kološ a Krzyžanek si teď vyměnili role, tentokrát však druhý jmenovaný zamířil vysoko nad Klobučníkovu bránu.
30:40
Chybná rozehrávka Kezua, která skončila sraženou střelou Tadeáše Chrousta.
29:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jakub Bína (5:4).
29:49
Rychlá rozehrávka Curneyho na Křenka, kterého střelu Klobučník vyrazil pouze na Bínu, který přiťuknul balónek Novákovi, a ten už neměl vůbec těžkou práci před prázdnou bránou.
29:14
Domácím očividně gól nalil krev do žil a momentálně jsou mnohem aktivnější.
28:09
Souboj 1 na 1 vyhrál Křenek, když zahnal Chvasteka do rohu, kde ho spolu s Novákem obral o balón.
27:04
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (4:4).
27:04
Důrazné napadání se vyplatilo dvojici Natov-Curney, když při protiútoku 3 na 1 Natov nabil druhému jmenovanému, a ten srovnává stav zápasu.
26:25
Protiútok domácích teď zachytil Zbořil. Příliš mu to ale nepomohlo, protože domácí si udržují tlak a nadále nedávají hostům dýchat.
25:45
Domácí posílají balón stále dokola, ale nedaří se jim najít volný prostor pro střelbu.
25:01
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Kološ, asistoval Petr Krzyžanek (3:4).
25:01
Kombinace bývalých Ostravských hráčů končí gólem Kološe, kterému nabil Krzyžanek.
24:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Jiří Šebesta (2:4).
24:28
Malá domů a velmi nebezpečný volný úder pro hosty, kteří z něj opět odskakují do dvou gólového vedení. Šebesta nabil Eichnerovi do úhlu a Rytych se proti jeho střele nestačil přesunout.
23:42
Bína z výběhu zkoušel prostřelit Klobučníka mezi betony, ten byl však pozorný a nenechal se překvapit.
23:05
Teď se Klobučník předvedl proti střele Novotného a následné dorážce Tadeáše Chrousta.
22:25
Domácí vytahují své napadání až na tři čtvrtiny hřiště, což dělá hostům velké problémy.
21:45
Domácí nevyužili skrumáže před brankou, kdy Klobučník nevěděl, kde je míček a stav zůstává neměnný 2:3.
21:29
Kombinace Bíny, Krzyžanka a Kološe končí tečovanou střelou posledního jmenovaného.
20:48
Domácí dobře napadají, ale zatímj se jim nedaří dostat do rychlého protiútoku.
20:20
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Petr Novotný (2:3).
20:20
Domácí využívají svou první přesilovou hru, když se ze středu prosadil Tadeáš Chroust po nahrávce od Novotného. Tato dvojice tedy zaznamela dnes už druhý gól.
19:41
Po pěkné kombinaci pálí Novotný pouze do boční síťky.
18:39
Vyloučen hráč Jiří Šebesta družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:39
Domácí začínají přesilovou hru vyhráním buly a velkým tlakem před bránou hostů.
18:13
Domácí zatím hrají excelentní oslabení, hosty k ničemu nepouští. A uvidíme vyloučení i pro hosty.
17:26
Při střele Malajky zachránila Rytycha tyč.
16:56
Ostravané svou první přesilovku v utkání nezačali příliš dobře, když nechali uprchnout Curneyho, ten však míří mimo Klobučníkovu bránu.
16:32
Vyloučen hráč Petr Novotný družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
16:05
Nedorozumění mezi Tomášem Chroustem a Novákem za bránou hostů končí ztrátou míčku.
15:12
Curney pálil pouze do připraveného bloku hostů, kteří poté šli 3 na 1, avšak tento protiútok úspěšně zlikvidoval Krzyžanek.
14:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Wojciech Malajka (1:3).
14:19
Nahození Lipového sice zpracoval Rožnovják, ale o míček ho obral Eichner, který si poté narazil s Malajkou a střílí gól.
13:52
Novák leží na palubovce a zvedá se díky pomoci zdravotnice. Zřejmě obdržel úder při sprinterském souboji s hráči Ostravy.
13:26
Parádní kombinace trojice Krzyžanek, Natov a Curney, poslední jmenovaný však míří vysoko nad.
12:15
Domácí sice mohli rychle odpovědět, Curney však mířil nad bránu.
11:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal bez asistence (1:2).
11:45
Hosté se opět prosazují díky tvrdému napadání za domácí bránou, tentokrát střílí gól Hrabal.
10:50
Křenek míří pouze do Grubera...
10:15
Klobučník si poradil s nahozením Krzyžanka, které ještě zkoušel tečovat Curney.
09:30
Domácí jsou zatím poněkud nepřesní v kombinacích, ale to je dáno také velkou disciplinovaností hostující obrany.
08:53
Zajímavý volný úder pro domácí na středu hřiště řeší Novotný střelou mimo.
07:55
Škoda pro domácí. Fojta zpoza brány nenašel přesně Křenka.
07:15
Šance hostů z rozehrávky, ale Rytych výborně vychytal!
06:30
Domácí mají stále tlak, ale hosté hrozí z protiútoků, avšak zatím neúspěšně.
05:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Klimscha bez asistence (1:1).
05:36
Vzápětí se prosazují hosté, když se ve skrumáži před brankou nejlépe zorientoval Klimscha a překonal Rytycha.
05:20
05:20
O několik vteřin později už domácí střílí gól, když předložil Novotný před prázdnou bránu Chroustovi, který dává gól.
05:06
Míček se od Boušky od mantinelu odrazil na střed, kde Chroust mířil mimo.
04:26
Utkání se nám poněkud uklidnilo, ale tempo je stále velmi vysoké.
03:25
K rozehrávce se dostává i Ostrava, ale je rychle zbavena balónku po souboji v rohu
02:40
Domácí stále trpělivě rozehrávají a čekají na chybu hostující obrany, ta však zatím nepřichází
02:00
Kološovi při střele sjel míček z čepele, ale rodící se protiútok překazil Novotný
01:10
První zblokovaná střela zápasu, kterou vypustil Novák
00:39
Domácí se hned na začátku dostávají do tlaku, který však končí nepřesnou nahrávkou Natova
00:01
Úvodní buly zápasu pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Šimon Kuczera, Filip Heczko, Matěj Smeták, Patrik Šimíček, Dominik Klimscha
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Petr Krzyžanek, Jan Natov, Radek Krajcigr, Jiří Curney
00:00
I statistika vzájemných zápasů z minulé superligové sezony hovoří jasně pro domácí, kteří zvítězili nejdříve v 5. kole v Ostravě 12:4, a poté v 22. kole na domácím hřišti 10:3.
00:00
00:00
Dobrý večer Vážení čtenáři. Vítám vás u večerního zápasu mezi Technology Florbal MB a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Forma obou celků z posledních zápasů připomíná den a noc, zatímco domácí posbírali proti Otrokovicím plný počet bodů a bod za prohru v prdloužení proti Bohemians, tak hosté proti Pardubicím a Vítkovicím naopak ani jeden.