1:2
0:2
4:2
- : -
branky (asistence): 11:06 Daniel Maxa (Petr Pražák), 45:02 Daniel Maxa (Petr Pražák), 46:55 Patrik Dóža (Tomáš Sýkora), 47:33 Tomáš Sýkora (Patrik Dóža), 50:44 Petr Pražák (Michal Strachota)
branky (asistence): 09:45 Radek Krajcigr (Jan Natov), 16:50 Tomáš Chroust (Petr Krzyžanek), 26:46 Jiří Curney (Jan Natov), 36:23 Jan Natov (Jiří Curney), 52:31 Jiří Curney (Petr Kološ), 59:54 Jiří Curney (Jan Natov)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Technology Florbal MB 5:6
12. Daniel Maxa, 46. Daniel Maxa, 47. Patrik Dóža, 48. Tomáš Sýkora, 51. Petr Pražák - 10. Radek Krajcigr, 17. Tomáš Chroust, 27. Jiří Curney, 37. Jan Natov, 53. Jiří Curney, 60. Jiří Curney; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 171; zásahy brankářů: Daniel Mück 12 - Lukáš Bauer 17; po třetinách: 1:2, 0:2, 4:2;
60:00
Komentář domácího trénéra pana Podhráského: "Bohužel jsme tu dnes 40 minut nebyli, což nás stálo zápas. Ve 3. třetině jsme ukázali sílu, bohužel jsme na konci udělali chybu, která nás stála minimálně bod. Musíme si ze zápasu vzít jasné poučení do celé sezóny. Děkuji divákům, že to s námi 40 minut vydrželi a že nás pak 20 minut skvěle podporovali."
60:00
Střely na bránu 6:7.
60:00
Komentář hostujícího trenéra pana Pazdery: V prvních dvou třetinách jsme byli jednoznačně lepším týmem a zaslouženě jsme vedli. V úvodu třetí třetiny Chodov stáhl hru na dvě pětky, začal být agresivní v napadání a vzhledem k tomu, že jsme neproměnili jasné příležitosti z brejků, tak zápas zaslouženě otočil. Naštěstí jsme ukázali velkou odolnost a výhru si vzali zpět.
60:00
59:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (5:6).
59:54
Natov crossem přes hřiště dostal Curneyho do idelální pozice a ten rozhoduje dnešní utkání.
59:15
Fanoušci ženou Chodov za vítězstvím.
59:00
Dóža výběhem od mantinelu trefuje Bauera.
58:30
Chodov uzamkl Boleslav a kombinuje.
57:30
Muck kryje nebezpečnou střelu od Kološe.
56:00
Tyl získává balonek pro Chodov po delším obložení Boleslavi.
54:30
Maxa s Pražákem vybojovali míček pro Strachotu ale jeho střela skončila v náručí Bauera.
53:15
Chodov po obdrženém gólu nepolevuje a snaží se získat vedení zpět na svojí stranu.
52:31
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Kološ (5:5).
52:31
Jiří Curney střelou od mantinelu srovnává utkání.
52:00
Chodov je mírně na koni , ale Boleslav se snaží dostat zpět do zápasu.
50:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Michal Strachota (5:4).
50:44
Strachota potvrdil skvělou techniku a poté přihrál Petrovi Pražákovi, který potvrzuje svůj skvělý večer a ke dvoum asistencím přidává i gól. Stav 5:4
50:00
Muck podržel Chodov skvělým zákrokem a stav zůstává stejný.
49:00
Tyl promáchl v dobré pozici.
48:30
Chodov hledá kudy se dostat přes obranu a přenést vedení na svojí stranu.
47:33
Timeout Technology Florbal MB
47:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Patrik Dóža (4:4).
47:33
Sýkora si prohodil roli s Dóžou a vyrovnává na 4:4
46:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža, asistoval Tomáš Sýkora (3:4).
46:55
Sýkora z protiútoku předložil Dóžovi přihrávku do prázdné branky, ten si míček podržel kouknul až se přesune Bauer a do protipohybu zakončil. 3:4
46:00
Chroust nebezpečně vystřelil do protipohybu, ale branku netrefil.
45:30
Muck vyrazil prudkou střelu maskou nad.
45:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Daniel Maxa, asistoval Petr Pražák (2:4).
45:02
Maxa se trefuje dnes podruhé a snižuje na 2:4.
44:00
Kotlas krásně našel před brankou Koutného, jeho oblouček skončil nad brankou.
43:30
Chodov se dostal k balonku a snaží se nějakým způsobem překonat obranu hostů.
43:00
Boleslav je na útočné polovině a jezdí kolem branky Chodova.
42:00
Boleslav zatím drží balonek a Chodov se zatím nežene za obratem.
41:00
Chroust šel sám na Mucka ale neudržel rovnováhu a nezakončil.
40:00
40:00
Střely za 2 třetinu: Chodov 9:5 Boleslav
40:00
39:50
Opět nedokázal tlaku využít a třetina končí.
39:30
Chodov se ke konci třetiny opět dostává do tlaku.
38:30
Natov táhl přečíslení 3 na 2 a vyřešil ho střelou, kterou zblokoval Kotlas.
37:55
Chroust zůstal ležet na zemi po dvou soubojích, ale zvedá se a jede dál.
37:30
Pražák se opět dostal do nebezpečné pozice ale bek dokázal zblokovat.
37:00
Pražák vystřelil zády k brance a Bauer reflexivně kryje.
36:23
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (1:4).
36:23
Natov střelou ze středu zvyšuje na 1:4.
35:30
Vyloučen hráč Dan Kašovský družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády.
35:30
Dan Kašovský byl přísně vyloučen za vrážení v rohu.
34:30
Boleslav zatím drží balonek a až na pár šancí Chodov k ničemu nepouští.
33:00
Kotlas nahodil míček z půlky, před brankou nebyl žádný hráč na dorážku nebo teč.
32:00
Kološ zkusil pozornost Mucka střelou od mantinelu, domácí brankář kryje.
31:00
Vávra obral beka o míček a šel sám na Bauera ale forhendovým blafákem přestřelil branku soupeře.
30:00
Muck vychytal backhandový pokus Novotného.
28:30
Po přihrávce Tyla se zdálo, že jeden z hostujících hráču hrál na zemi ale rozhodčí nechávají tento zákrok bez povšimnutí.
28:15
Chodov se začal více tlačit na míček a začíná vyhrávat své osobní souboje.
26:46
26:46
Curney využil menšího zaváhání domácí obrany a zeza brány se otočil a zakončil kolem tyčky. Stav 1:3.
26:30
Stálý tlak už se přesouvá i blíže k bráně.
25:30
Boleslav uzamkla Chodov na jeho polovině ale je stále daleko od brány.
24:30
Hra se přelévá ze strany na stranu, ale zatím bez větších šancí.
24:00
Během hry na sebe z lehka pokřikují Curney a Dóža, rozhodčí je zatím nechávají být.
23:15
Kološovu střelu mířící do branky vychytal jeho kapitán Novotný a nebezpečí tím zažehnal.
22:15
Tyl měl odkrytou bránu ale jeden z beků stačil zakleknout a blokovat střelu.
21:45
Chodov se dostává poprvé k balonku ale jen na krátkou chvíli a Boleslav je zpět u balonku a kominuje.
21:00
Boleslav na útočné polovině Chodova kombinuje, ale je daleko od brány.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Chodov 7:6 Boleslav
20:00
19:55
Chodov se dostává do tlaku, který neskončil ani střelou na branku.
19:00
Gruber se dostal od mantinelu do nebezpečné střely, ale Muck kryje.
18:00
Boleslav se po vstřeleném gólu udržela na balonku a snaží se vymyslet nějaký nápad jak překonat obranu Chodova.
16:50
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Petr Krzyžanek (1:2).
16:50
Boleslav využivá svého protiútoku a dostává se do vedení 1:2.
16:30
Tyl zkusil překvapit střelou od mantinelu ale brankář Bauer kryje.
15:00
Boleslav po delší době o míček přišla a Chodov je v rohu u balonku.
13:30
Chodov zatím těží z rychlích protiútoků při kterých dokáží vybojovat faul a míček si podržet.
13:00
Bouša zblokoval střelu Kološe a Boleslav má míček na holích.
12:30
Pražan zkusil trefit skákající míček a těsně minul branku hostí.
12:00
Po úvodních gólech je na míčku opět Boleslav.
11:06
11:06
Prémierovou trefou se uvedl Dan Maxa, kterému po chybě obrany přihrál Pražák. Stav 1:1.
09:45
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jan Natov (0:1).
09:45
Další závar před brankou už Boleslav využila a Radek Krajcigr posílá Boleslav do vedení 0:1.
09:30
Závar před brankou domácích byl nevyužit a Boleslav pokračuje v tlaku.
08:30
Boleslav kombinuje před obraným valem Chodova, ale zatím se nedokázala najít žádnou skulinku.
07:20
Pražák vybojoval balonek udělal kličku obránci ale backhandem nedokázal překonat Bauera.
06:40
Boleslav opět u balonku a snaží se tvořit hru.
05:45
Boleslav kontrolovala hru, ale po nepřesné přihrávce se dostal k balonku Dóža a získal balonek pro Chodov.
04:50
Tomáš Vávra byl sám před odkrytou brankou, ale bránu netrefil.
03:30
Chodov měl dvě dobré šance ze standartních situací před brankou, ale nevyužil je.
03:00
K Tylovi se odrazil balonek a byl sám před brankářem, ale šanci nevyužil.
02:00
Utkání se zatím přelévá, ale vyloženější šance k vidění nebyla.
01:00
Chodov po úvodu přišel o míček a Boleslav má standartní situaci z půli hřiště.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí a zakládají postupný útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Krzyžanek, Radim Křenek, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Martin Pražan, Tomáš Sýkora, Patrik Dóža, Martin Koutný, Miloš Tyl