1:1
1:1
5:1
- : -
branky (asistence): 08:24 Lukáš Uhrinovský (Pavel Jurčík), 34:01 Martin Nagy (Karel Ťopek), 49:07 Martin Szweda, 49:24 Pavel Jurčík (Lukáš Petřík), 49:45 Martin Krchňáček (Tomáš Sovják), 59:32 Pavel Jurčík (Tomáš Olbert), 59:41 Tomáš Sovják (Matěj Kostka)
branky (asistence): 16:35 Ondřej Svatoš (Milan Bína), 31:00 Ondřej Svatoš (Jan Marvánek), 55:47 Ondřej Svatoš (Luka Časar)

Hu-Fa Panthers Otrokovice - ACEMA Sparta Praha 7:3
9. Lukáš Uhrinovský, 35. Martin Nagy, 50. Martin Szweda, 50. Pavel Jurčík, 50. Martin Krchňáček, 60. Pavel Jurčík, 60. Tomáš Sovják - 17. Ondřej Svatoš, 32. Ondřej Svatoš, 56. Ondřej Svatoš; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 320; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 14 - Martin Beneš 21; po třetinách: 1:1, 1:1, 5:1;
60:00
Utkání je u konce. Sparta nezvládla poslední dějství a Otrokovice berou 3 body.
60:00
Střely na branku po 3. třetině Hu-fa Panthers Otrokovice 9 Acema Sparta Praha 6
60:00
Komentář trenéra hostů - Jak řekl kolega. Domácí zahráli velmi zodpovědně. Byli trpělivější než my. Bojovností dokázali Otrokovice překlopit zápas na svou stranu. Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích - Gratuluji soupeři k slušnému výkonu. Musím opět pochválit celý náš tým, že dokázal dodržet stanovenou taktiku. Velmi dobře opět zachytal Michajlovič a celý tým musím znovu pochválit za skvělou organizovanost a trpělivost na šance, které přišli.
60:00
Střely na branku celkem - Hu-fa Panthers Otrokovice 28 Acema Sparta Praha 17
60:00
59:41
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Tomáš Sovják, asistoval Matěj Kostka (7:3).
59:32
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Tomáš Olbert (6:3).
59:32
Branku vstřelil domácí Jurčík a zřejmě rozhoduje o osudu utkání.
59:00
Začala poslední minuta 3. třetiny a domácí stále drží dvoubrankové vedení.
58:01
Hosté stále v šesti drží domácí v klinči. Branky se, ale zatím nedočkali.
55:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Luka Časar (5:3).
55:47
Svatoš kompletuje hattrick. Sparta dramatizuje utkání.
55:20
Hosté hrají v šesti.
54:47
Sparta stále ztrácí a emoce na palubovce začínají plát.
53:24
Domácí přesilovku zvládají bez problémů a jsou v plném počtu.
52:50
Šanci eviduje i Sparta. Michajlovič bezchybný.
51:50
Sparta hraje přesilovou hru, ale šanci měli domáci, které opět drží Beneš.
51:24
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za držení.
49:50
Sprcha pro Spartu. Během minuty přišli o slibný stav 2:2 a rázem s zdají body v nedohlednu.
49:45
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Tomáš Sovják (5:2).
49:45
Neskutečná 49. minuta, Panteři během 38 sekund překonali Beneše 3x a rázem vedou 5:2!
49:24
Timeout ACEMA Sparta Praha
49:24
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Petřík (4:2).
49:24
Petřík parádně našel Jurčíka a ten zvyšuje na rozdíl dvou branek.
49:07
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Szweda bez asistence (3:2).
49:07
Domácí Szweda využil zmatek v obraně hostů a posílá domácí do vedení.
48:05
Beneš drží Spartu. Domácí šli opět do přečíslení, ale na brankáře hostů nevyzráli.
47:23
Hra se znovu přelévá na obě strany a brankáři konečně potí své výstroje.
45:39
Hráč Sparty trefuje tyč.
44:25
Dnešní utkání sleduje 320 diváků.
41:11
První dvě třetiny se nesly v duchu vyrovnaného boje bez větších chyb a emocí uvidíme co přinese třetí dějství.
40:20
První střelu 3. třetiny počítají hosté.
40:00
40:00
Střely na branku po 2. třetině - Hu-fa Panthers Otrokovice 10 Acema Sparta Praha 6
40:00
39:50
Petřík šel v posledních vteřinách sám na Beneše. I když se mu na křídle nabízel volný hráč, Petřík zakončil sám a netrefil.
37:24
Stejný obrázek jako při druhé brance Otrokovic. Přihrával Hrdina a znovu střílel Ma. Nagy. Tentokrát, ale minul. Nyní jsou aktivnějsí domácí, kterým vyrovnáni evidentně pomohlo.
34:23
Druhá třetina kopíruje tu první. Bez velkých šancí i emocí.
34:01
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Nagy, asistoval Karel Ťopek (2:2).
34:01
Domácí odpovídají po třech minutách. Ťopek vybojoval míček na vlastní půlce. Dlouhou křižnou přihrávkou oslovil Ma. Nagyho a ten se trefil přesně do růžku. Je srovnáno.
33:28
Hra dostává nový náboj. Branka tempu utkání pomohla.
31:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Jan Marvánek (1:2).
31:00
A hosté nepotřebovali ani minutu na proměnění této příležitosti. Po krásné křižné přihrávce se znovu trefuje Svatoš a Sparta jde do vedení.
30:07
Vyloučen hráč David Hrdina družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za držení.
30:07
A přesilovku si zahrají i hosté. Za držení vyloučen hráč Otrokovic.
28:10
Beneš předvedl velkou parádu a drží akcie Sparty ve hře.
27:41
První přesilová hra zápasu je minulostí. Sparta se ubránila bez problémů.
26:50
Otrokovice první minutu přesilové hry tráví spíše snahou získat míček.
25:40
Vyloučen hráč David Ježek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:04
Míček se nyní přenesl na hole Otrokovic. Opět, ale Beneš počítá jen lehké zákroky.
21:00
Začátek druhé třetiny se nese v režii Sparty. Ta se však k ohrožení branky Otrokovic zatím nedostala.
20:00
20:00
20:00
19:05
Otrokovice jsou nyní aktivnější, ale Sparta je nepouští ke střelbě.
16:35
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Milan Bína (1:1).
16:35
Sparta srovnává krok. Z nenápadné akce se prosazuje Svatoš, který dostal přihrávku z pozabranky a rovnou pálil do odkrytého rohu Michajlovičovi branky. A trefuje se.
15:00
Obrázek hry zatím lépe vypadá pro domácí, ale malá četnost střelby jim brání v navýšení vedení.
13:17
Velká šance Panthers. Na středu osamocený Petřík pálil po přihrávce od mantinelu do horní části branky. Beneš jeho ránu zneškodnil.
13:10
Zatím sledujeme vyrovnané utkaní bez větších šancí.
11:00
Iniciativu nyní přebrali hráči Sparty a Michajlovič počítá první zákroky.
10:02
Hostující obrana zaspala a Beneš musel vytasit skvělý zákrok.
08:24
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Pavel Jurčík (1:0).
08:24
První velká šance a první branka. Jurčík se krásně uvolnil přes obránce Sparty a míček naservíroval volnému Uhrinovskému, který už neměl problém míček uklidit do poloodkryté branky hostů.
06:03
Hra se zatím přelívá ze strany na stranu. Na větší šance, ale otrokovické publikum stále čeká.
05:43
Hala nyní tleská pěknému zákroku Michajloviče.
02:32
První větší šanci počítají hráči Otrokovic, ale brankář Beneš svou branku zatím uhájil.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí Petřík.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Ondřej Kadoch, Jakub Vrána, Luka Časar, Michal Zeman, Matěj Pruner
00:00
Line-up domácích Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Ondřej Čevela, Lukáš Uhrinovský, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Dobré odpoledne z Otrokovic. Ve 4. kole Tipsport Superligy ve florbale se utkají celky Hu-fa Panthers Otrokovice a Acema Sparta Praha. Domácí minulé kolo zaznamenali první výhru a se třemi body okupují aktuálně 8. příčku tabulky. Hosté jsou po třech kolech zatím bez bodu a jsou na předposledním 11. místě.