2:1
1:3
5:1
- : -
branky (asistence): 01:37 Nela Kapcová (Veronika Káčová), 15:49 Markéta Vrlíková, 35:10 Andrea Pastušková (Veronika Káčová), 42:09 Nela Škopková (Nikol Škopková), 49:57 Pavla Kajfoszová (Nela Kapcová), 50:43 Eliška Jurečková (Markéta Vrlíková), 58:10 Nela Kapcová (Andrea Pastušková), 59:06 Nela Kapcová (Andrea Pastušková)
branky (asistence): 14:06 Petra Šusterová (Lucie Kalinová), 25:04 Eva Krauskopfová (Petra Šusterová), 34:47 Petra Šusterová, 38:45 Petra Šusterová (Lenka Klvaňová), 58:59 Anežka Slaná (Ivana Lamková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Panthers Praha 8:5
2. Nela Kapcová, 16. Markéta Vrlíková, 36. Andrea Pastušková, 43. Nela Škopková, 50. Pavla Kajfoszová, 51. Eliška Jurečková, 59. Nela Kapcová, 60. Nela Kapcová - 15. Petra Šusterová, 26. Eva Krauskopfová, 35. Petra Šusterová, 39. Petra Šusterová, 59. Anežka Slaná; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 72; zásahy brankářů: Tereza Holubová 14 - Kristýna Horňáková 30; po třetinách: 2:1, 1:3, 5:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině : Ostrava - 16 , Praha - 7
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Robenka : Sice jsme se trošku natrápili vzhledem k průběhu zápasu, ale paradoxně naše hra konečně měla nějaké parametry. Soupeř kousal, bojoval a zaslouží pochvalu, ale my jsme dnes byli výrazně někde jinde a v zápase jsme i přes vyrovnaný průběh dominovali. Doufám, že se holky konečně dostávají do provozní teploty. Soupeři díky a přejedeme pohodovou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Túmy: Soupeřky nás předčily ve fyzické připravenosti, byly rychlejší, silnější a agresivnější, nacož jsme nedokázali najít odpověď a také nám nepomohl absolutní krach ve třetí třetině. Děkujeme soupeřkám a všem ostatním za utkání.
60:00
59:59
Utkání už se dohrává v klidném duchu.
59:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Andrea Pastušková (8:5).
58:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Anežka Slaná, asistoval Ivana Lamková (7:5).
58:26
Vrlíková se Skácelovou teď trochu nešikovně vyřešily situaci 2 na 1.
58:10
57:57
Další tvrdý souboj, přerušil hru.
56:35
Skácelová našla volnou Vrlíkovou, ale míček jí byl z čepele čistě odebrán.
55:21
Domácím hráčkám se teď s přehledem daří kontrolovat všechny snahy Panterek.
52:57
Hosté sice kombinují a občas se dostanou i do šance, ale veškéré jejich naděje vždy uhasí Holubová nebo dobře postavený blok.
51:08
Z góly se teď roztrhl pomyslný pytel a domácí vedou o dvě branky.
50:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Markéta Vrlíková (6:4).
49:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Pavla Kajfoszová, asistoval Nela Kapcová (5:4).
49:01
Další pěkná střela v podání Šrotové.
47:18
Pastušková se teď ocitla sama před brankou, ale hledala ještě volnou Skácelovou.
45:18
Horňáková teď předvedla parádní zákrok, proti mazanému zakončení Kapcové.
44:28
Střelu teď vyslala Káčová, ale dle výrazu v obličeji jí tak úplně nesedla.
43:30
Vyloučen hráč Veronika Bedleková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Nikol Škopková (4:4).
41:13
Vrlíková a její další pokus , tentokrát zblokován.
38:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Lenka Klvaňová (3:4).
38:01
Vavrečková z hodně velké dálky, ale další zákrok Horňákové.
36:27
Ostrava teď zkouší pálit z každé pozice ale Horňáková zatím vždy ve střehu.
35:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Veronika Káčová (3:3).
34:47
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová bez asistence (2:3).
34:02
Vyloučen hráč Barbora Lichnová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
33:21
Šrotová předvedla pěknou individuální akci a následně trefila spojnici.
32:50
Kapcová se snažil proháčkovat před brankou , ale bylo jí to důrazně znemožněno.
31:21
Oba týmy si teď vyzkouší hru 4 na 4. Míček mají na hokejkách domácí.
30:50
Vyloučen hráč Nela Škopánová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
30:50
Vyloučen hráč Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
29:54
Hráčky FBC se teď usadili na polovině soupeřek. Zatím ale bez většího úspěchu v síti.
29:07
Krauskopfová teď zazvonila na helmu Holubové.
28:31
Sérii standartních situací teď zahrály hosté. Ale ani jedna neskončila brankou.
26:54
Panterky se teď vlastním dočiněním připravili o míček, jelikož došlo ke špatné komunikaci v rozehrávce.
26:07
Další přerušení hry a další zraněná hráčka zůstává ležet.
25:32
Hostující hráčky teď očividně zařadily další rychlost, jelikož jejich pohyblivost na hřišti se značně zvýšila.
25:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Petra Šusterová (2:2).
24:49
Káčová teď měla na hokejce vyloženou gólovku, ale její střela z první se brance ani nepřiblížila.
24:25
Vyloučen hráč Markéta Vrlíková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra na zemi.
24:09
Vavrečková z dobré pozice, ale trefuje nad.
22:45
Kajfoszová s Pastuškovou teď režirují rozehrávku domácích.
21:17
Další střelecký pokus, tentokrát z hokejky Slané.
20:45
Hru teď přerušilo zranění jedné z hostujících hráček.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Ostrava - 9 , Praha - 6
20:00
19:27
Poslední zákrok v této třetině si připisuje Holubová.
18:23
Hru teď kontrolují domácí hráčky a relativně hodně s přehledem.
16:40
Škopková Ne. teď rozdala tvrdý hit a hrát budou hostující ženy.
15:49
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Markéta Vrlíková bez asistence (2:1).
15:18
Hráčky FBC nedávají Panterkám moc prostor, jelikož se hodně zodpovědně vrací zpátky.
14:06
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Petra Šusterová, asistoval Lucie Kalinová (1:1).
13:37
Kotzurová teď provětrala svou hokejku, ale její ostrá střela končí vedle.
12:44
Střelu z poloviny zkusila Jurečková, ale hostující blok byl správně postaven.
11:08
Do samostatného prúniku se tlačila Nováková, ale Pastušková zasáhla svou hokejkou tak akorát včas.
09:33
Bedleková nastřeluje jen boční síť.
08:06
I Holubová teď musela ukázat své kvality, jelikož Slaná i její následná dorážka mířila do branky.
07:00
V rohu teď byla relativně důrazná skrumáž, hrát budou domácí.
06:01
Horňáková se teď musela natáhnout pro míček.
04:36
Šuranyiové se teď podařilo nešťastně nahrát soupeřce , ta ale mijí branku.
03:32
Vrlíková si teď dobře počkala na přihrávku, ale nedokázala svou střelu usměrnit za hostující brankářku.
02:05
Šrotová našla perfektně Škopkovou Ni. ale Horňáková byla připravena.
01:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Kapcová, asistoval Veronika Káčová (1:0).
01:21
Vyloučen hráč Lenka Klvaňová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
00:50
S míčkem si stále pohrávají ostravské hráčky.
00:01
Úvodní buly pro domácí ženy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Petra Šusterová, Nela Škopánová, Petra Fabiánová, Kristýna Lochmannová, Lucie Kalinová
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Tereza Holubová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Veronika Káčová, Pavla Kajfoszová