4:2
2:3
2:2
- : -
branky (asistence): 02:14 Vojtěch Bagin (Jakub Šárka), 02:54 Martin Kisugite (David Šimek), 06:54 Adam Růžek (Matyáš Krebner), 12:49 Martin Poláček (Tomáš Kindl), 30:21 Jakub Šárka (David Šimek), 30:48 Jakub Šárka (Martin Poláček), 50:00 Martin Kisugite (Patrik Kieler), 52:14 Martin Šimek (David Šimek)
branky (asistence): 07:58 Jaroslav Jaroš (Martin Rebro), 11:45 Milan Bína (Jan Marvánek), 22:32 Luka Časar (Matěj Pruner), 24:51 Jakub Vrána (Luka Časar), 35:01 Jaroslav Jaroš (Martin Beneš), 50:52 Jan Marvánek (Robert Košir), 55:21 Jakub Vrána (Luka Časar)

FbŠ Bohemians - ACEMA Sparta Praha 8:7
3. Vojtěch Bagin, 3. Martin Kisugite, 7. Adam Růžek, 13. Martin Poláček, 31. Jakub Šárka, 31. Jakub Šárka, 51. Martin Kisugite, 53. Martin Šimek - 8. Jaroslav Jaroš, 12. Milan Bína, 23. Luka Časar, 25. Jakub Vrána, 36. Jaroslav Jaroš, 51. Jan Marvánek, 56. Jakub Vrána; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 263; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 19 - Martin Beneš 20; po třetinách: 4:2, 2:3, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu Jaroslava Berky: "Hrálo se poměrně otevřené, rychlé a důrazné utkání, které svou kvalitou určitě převyšovalo průměrný superligový zápas. Jsme rádi za 7 vstřelených branek, bohužel 8 inkasovaných je na výhru příliš. Soupeř hrál velmi dobře, místy však za hranou agresivity, což mu na menším hřišti vyhovovalo. Děkujeme za kvalitní zápas."
60:00
Komentář trenéra domácího týmu Michala Jedličky: "Atraktivní zápas, který se divákům musel líbit. Jsme rádi, že jich přišlo tolik a budeme se snažit v tom pokračovat i ve zbytku sezóny."
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 8 - Sparta 9.
60:00
59:38
Timeout ACEMA Sparta Praha
59:38
Sparta v šesti bez brankáře.
58:45
Bohemka z rohu Sparty rozehrává jen na vlastní polovinu.
56:36
Standardka Sparty z bezprostřední blízkosti branky klokanů končí blokem domácích.
55:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jakub Vrána, asistoval Luka Časar (8:7).
53:38
Růžek se v úniku rozhodl přihrávat, teď už by nejspíš volil jinak...
52:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval David Šimek (8:6).
52:14
Sourozenecká spolupráce, jak se sluší a patří. Mladší David od mantinelu našel na středu volného Martina, který s ledovým klidem zavěsil.
50:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Robert Košir (7:6).
50:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Kisugite, asistoval Patrik Kieler (7:5).
50:00
Kisugite se v samostatném úniku proti Benešovi nemýlil a bekhendem zavěsil.
49:42
Bohemka na balonku, klokani se nikam zbytečně neženou.
47:06
Přečíslení Sparty končí v rohu hřiště.
46:51
Hra přerušená z důvodu posunuté branky hostů.
45:45
Šimkovi před odkrytou brankou sjel míček a těsně minul.
43:36
Beneš úspěšnější proti Šárkovi a jeho kličce.
42:27
Hráč Sparty ve velké šanci před odkrytou brankou selhal, když mu míček přeskočil hokejku.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 11 - Sparta 9.
40:00
39:26
Baginovi nesedla přihrávka, kterou chtěl vyslat Růžka.
39:09
Sparta připravuje poslední útok druhé třetiny.
38:31
Sparta ze standardky z rohu branku domácích neohrozila.
35:37
Vyloučen hráč Jakub Šárka družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
35:37
K nelibosti domácích fanoušků míří dnes prozatím dvojnásobný střelec Šárka na trestnou lavici.
35:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Martin Beneš (6:5).
34:31
Hra se konečně trochu uklidnila, v posledních minutách bylo k vidění spoustu chyb an obou stranách.
32:33
Dobrý zákrok Ponomareva.
30:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Martin Poláček (6:4).
30:48
Chybu v rozehrávce Sparty potrestala první lajna Bohemky okamžitě.
30:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval David Šimek (5:4).
30:21
Secvičený signál v přesilovce vyšel klokanům na výbornou a opět se ujímají vedení.
30:01
Vyloučen hráč Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
29:25
Bohemka na balonku drží Spartu zamknutou an vlastní polovině.
27:29
Bagin vyslal do úniku Poláčka, tomu však na míček scházel jeden delší krok. Branka host tedy zůstává mimo ohrožení.
24:51
24:51
Sparta do druhé třetiny vstoupila výrazně lépe a po dvou rychlých brankách je "na koni".
22:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Matěj Pruner (4:3).
22:32
Časar od mantinelu prostřelil Ponomareva.
21:15
Patrik Kieler v jasné šanci nedokázal překonat golmana hostů.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 9 - Sparta 8.
20:00
19:01
Slušně zaplněná hala na Děkance zatím vidí velmi aktivní zápas plný osobních soubojů a emocí.
16:33
Bohemka se vrací zpět do tempa, které nastolila na začátku zápasu.
15:59
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
15:03
Zápas je zatím velmi bohatý nejen na góly, ale hlavně na osobní souboje.
12:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Poláček, asistoval Tomáš Kindl (4:2).
12:49
Martin Poláček obešel tři protihráče, vyvezl balonek před branku a zavěsil.
12:30
Vyloučen hráč Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
11:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Bína, asistoval Jan Marvánek (3:2).
11:45
Bína dostal vysoký balon od Marvánka a přehodil jednoduše Ponomareva.
10:14
Přečíslení Sparty řeší hráči střelou od mantinelu mimo tyče Ponomareva.
07:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Martin Rebro (3:1).
07:58
Skvěle trefeným bekhendem od mantinelu se mezi střelce zapisuje i první hráč Sparty.
06:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adam Růžek, asistoval Matyáš Krebner (3:0).
06:04
Skvělým zákrokem se vytáhl hostující brankář proti přečíslení Bagin - Poláček.
05:01
V samostatném úniku neuspěl Adam Růžek.
03:37
Vyloučen hráč Martin Poláček družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Kisugite, asistoval David Šimek (2:0).
02:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Bagin, asistoval Jakub Šárka (1:0).
02:14
První se ale nakonec stejně radují zelenobílí. Skóre zápasu po pěkné kombinaci otevřel stylově kapitán klokanů.
00:58
První branku zápasu dali domácí, ale pro faul v malém brankovišti nemohla platit
00:01
Úvodní buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Ondřej Kadoch, Jakub Vrána, Luka Časar, Michal Zeman, Matěj Pruner
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Martin Poláček, Vojtěch Bagin, Jakub Šárka