1:0
0:1
4:0
- : -
branky (asistence): 01:49 Adéla Bočanová (Veronika Rybičková), 43:58 Hana Poláková (Karla Kalecká), 47:53 Iveta Hyršlová (Adéla Bočanová), 53:13 Hana Poláková (Veronika Zittová), 53:27 Hana Poláková (Iveta Hyršlová)
branky (asistence): 20:14 Hana Koníčková (Veronika Loudová)

FbŠ E.P. Bohemians - Crazy girls FBC Liberec 5:1
2. Adéla Bočanová, 44. Hana Poláková, 48. Iveta Hyršlová, 54. Hana Poláková, 54. Hana Poláková - 21. Hana Koníčková; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Uliana Veselova 18 - Alena Vokatá 26; po třetinách: 1:0, 0:1, 4:0;
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích Michala Vojáčka: "2 třetiny jsme hráli pod naše možnosti a agresivně hrající Liberec nám byl více než vyrovnaným soupeřem. V poslední části jsme získali převahu, zrychlili naší hru a prosadili se proti unavenému soupeři. Děkujeme Liberci za kvalitní utkání."
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 13 - Liberec 7.
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Horáčka: "Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný, plný osobních soubojů. Dvě třetiny jsme dokázali se soupeřem udržet krok, jak už je u nás známo, ve třetí třetině jsme se přestali hýbat, soustředit se na hru a soupeř získal převahu a byl jednoznačně lepší. Soupeři blahopřeji k výhře, viděli jsme dvě třetiny pěkného, tvrdého, rychlého florbalu."
60:00
59:34
Bohemka rozehrává standardku z rohu Liberce, nepovedenou střelu ale Vokatá s přehledem kryje.
57:24
Bohemka nad odevzdaným Libercem dominuje a tlačí se do dalších šancí na skórování.
54:01
Na hře Bohemians je vidět, že nervozita z těsného výsledku opadla a nesvazuje holkám ruce.
53:27
Timeout Crazy girls FBC Liberec
53:27
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Iveta Hyršlová (5:1).
53:13
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Veronika Zittová (4:1).
52:50
Bohemka předvádí opět pohlednou přesilovku, tentokrát ale chybí zakončení.
51:12
Vyloučen hráč Veronika Loudová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:27
Zittová z dálky svým projektilem nastřelila tyč.
47:53
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Adéla Bočanová (3:1).
47:53
Nádhernou branku předvedla přesilovková formace domácích, když kombinacemi na jeden dotek zapojila postupně Rybičkovou, Zittovou, Bočanovou a Hyršlovou, která uklidila míček za vzduchu za záda Vokaté.
46:41
Vyloučen hráč Šárka Mlejnková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
45:22
Slavíková při napadání nedodržela vzdálenost od brankářky při výhozu, a tak rozehrává Liberec.
44:03
Liberec v šanci.
43:58
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Karla Kalecká (2:1).
43:58
Poláková "vybruslila" z rohu do bezprostřední vzdálenosti od branky a překonala Vokatou ke vzdálenější tyči.
41:11
Poláková z úhlu po pasu od Hyršlové jen těsně neprostřelila Vokatou.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 10 - Liberec 6.
40:00
39:02
Bohemka zamkla Liberec na vlastní polovině.
37:45
Havlíková zkusila vystřelit z poloviny hřiště, pro Vokatou, které nikdo nebránil ve výhledu, to byl snadný úkol.
35:16
Zittová se dostala k odraženému balónku a vypálila bez přípravy těsně nad branku Vokaté.
32:38
Bočanová dobře trefila skákavou pobídku od Rybičkové, Vokatá ale měla prostor dobře pokrytý.
31:27
Vyloučen hráč Anna Gruntová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
30:10
Signalizované odložené vyloučení, Bohemians zkouší v šesti bez brankářky.
28:45
Patakyová prověřila Vokatou. Ta balónek vyrazila před sebe a obrana už zvládla zbytek.
26:36
Nová skvěle našla Zittovou na středu hřiště, ta ovšem pod tlakem tří soupeřek nemohla zakončit.
24:32
Zittová netrefila skákavý balónek od Bočanové ideálně a míček skončil v rohu hřiště.
23:45
Bočanová za mantinelem, naštěstí bez zranění,
22:13
Liberec začal druhou třetinu daleko aktivněji a dostává domácí obranu pod tlak.
20:14
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Veronika Loudová (1:1).
20:14
Koníčková proklouzla středem hřiště a překvapila Veselovou.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 8 - Liberec 6.
20:00
19:01
Závěr třetiny patří opět domácím. Vokatá jen se štěstím hájí svou klec před dalším zásahem klokanem.
17:21
Standardka ze středu hřiště končí střelo Patakyové do připravené zdi Liberce.
14:50
Po svižném začátku utkání přišla pasáž bez větších šancí na obou stranách.
13:44
Hyršlová dostala u mantinelu masáž od dvou soupeřek.
13:34
Domácí zodpovědně brání a nepouští Liberec do šancí.
12:13
Vyloučen hráč Tímea Patakyová družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za sekání.
09:42
Rybičková z dálky prověřila pozornost Vokaté.
08:00
Po chybě v domácí rozehrávce se ke střele dostala Šamanina.
04:45
Po pěkné kombinaci domácích před brankou skákavý míček promáchla Poláková.
02:42
Po křižné přihrávce byla v šanci Poláková, Vokatá však zasáhla.
01:49
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Adéla Bočanová, asistoval Veronika Rybičková (1:0).
01:49
Bočanová vymetla pavučiny v rohu branky hostí.
00:01
První útok vedou Bohemians, nepřesná nahrávka ze středu znemožnila Polákové vystřelit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michaela Konečná a Veronika Wienerová.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Veronika Loudová, Oxana Šamanina, Martina Dostalíková, Klára Leierová, Hana Koníčková
00:00
Line-up domácích FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Uliana Veselova; hráči v poli: Eliška Nová, Iveta Hyršlová, Hana Poláková, Tímea Patakyová, Monika Slavíková