1:2
2:5
3:1
- : -
branky (asistence): 03:09 Petr Kašpar (Miloslav Krýsl), 37:10 Petr Kašpar (Pavel Suchánek), 38:16 Jan Skalický (Petr Kašpar), 42:23 Petr Kašpar, 50:17 Jan Skalický (Miloslav Krýsl), 57:11 Miloslav Krýsl (Aleš Moravec)
branky (asistence): 14:44 Dominik Jansa (Jaromír Ekl), 16:33 Lukáš Mlejnek (Štěpán Slaný), 21:10 Jiří Vlček (Daniel Kněžour), 22:04 Jakub Karel (Jaromír Ekl), 25:14 Lukáš Mlejnek (Štěpán Slaný), 26:33 Jaromír Ekl (Tomáš Hudík), 35:02 Daniel Kněžour (Radek Matějíček), 59:38 Jaromír Ekl

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Česká Lípa 6:8
4. Petr Kašpar, 38. Petr Kašpar, 39. Jan Skalický, 43. Petr Kašpar, 51. Jan Skalický, 58. Miloslav Krýsl - 15. Dominik Jansa, 17. Lukáš Mlejnek, 22. Jiří Vlček, 23. Jakub Karel, 26. Lukáš Mlejnek, 27. Jaromír Ekl, 36. Daniel Kněžour, 60. Jaromír Ekl; rozhodčí: Martin Trnka - Michal Taufmann; vyloučení: 5:4; využití: 1:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 18 - Milan Petrik 33; po třetinách: 1:2, 2:5, 3:1;
60:00
59:40
Domací začali hrát power play, moc se jim to nevydařilo a hosté skórovali.
59:38
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
59:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl bez asistence (6:8).
58:10
Domácí jasně ovládají hru nad soupeři, sice dost pozdě, ale vrátili se do zápasu.
57:11
Timeout FBC Česká Lípa
57:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miloslav Krýsl, asistoval Aleš Moravec (6:7).
55:36
Uvidíme, jestli využijí domácí přesilovou hru. Do konce utkání zbývá několik minut a stoupá napětí.
55:29
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
52:35
Hosté měli šanci skórovat pomocí nájezdu, skóre neproměnili a Jakub Václav musel být vyloučen.
52:32
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil Štěpán Slaný.
52:32
Vyloučen hráč Jakub Václav družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká hokejka.
51:53
Orel Rtyně převzal kontrolu nad zápasem nad Českou Lípou a uvidíme, jestli skóre otočí nebo ne.
50:17
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Skalický, asistoval Miloslav Krýsl (5:7).
50:14
Domácí tým stále bojuje. Nervozita stoupá.
45:59
Třetí třetina je v poměru ke druhé jiná. Oba týmy hrají vyrovnaně a hra se přenáší z jedné strany na druhou.
42:29
Hru tři na tři ovládl rtyňský tým a podařilo se Petru Kašparovi skórovat po pěkné sólové akci.
42:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Petr Kašpar bez asistence (4:7).
41:53
Vyloučen hráč Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:27
Vyloučen hráč Jakub Václav družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:18
Vyloučen hráč Jaromír Ekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
40:28
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
38:20
Střely z první se domácímu týmu daří a momentálně toho využívají za každé situace.
38:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Skalický, asistoval Petr Kašpar (3:7).
37:13
Kašpar Petr dokázal snížit rozdíl skóre krásnou střelou, jak se říká, z první.
37:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Petr Kašpar, asistoval Pavel Suchánek (2:7).
35:34
Několik minut domácí tým držel hru vyrovnaně, ale soupeř dokáže skórovat z jakékoli chybičky.
35:02
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Radek Matějíček (1:7).
31:17
Neustále chyby domácího týmu hostům dodávají větší klid nad zápasem.
28:46
Domácí znervóznili a opravdu často ztrácejí kontakt s míčkem.
27:03
Hosté zatím bez problému ovládají hru a rtynští hráči úplně ztratili kontrolu hry, co měli na začátku utkání.
26:33
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Tomáš Hudík (1:6).
25:14
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lukáš Mlejnek, asistoval Štěpán Slaný (1:5).
23:21
Domácí družstvo už od začátku druhé třetiny podléhá tlaku hostů a marně se snaží dorovnat tempo hry.
22:04
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jakub Karel, asistoval Jaromír Ekl (1:4).
21:10
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Jiří Vlček, asistoval Daniel Kněžour (1:3).
20:00
Vyloučen hráč Miloslav Krýsl družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
20:00
20:00
19:28
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:20
Domácí tým polevil a nezvládá tlak soupeře.
16:33
14:44
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Jaromír Ekl (1:1).
14:05
Vyloučen hráč Miloslav Krýsl družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
12:33
Kluci z České Lípy Rtyňský tým dlouho drželi pod tlakem za domácí bránou a chvílemi to vypadalo, že hosté vyrovnají.
10:07
Stačí jen malinká chybička a oba týmy ji využívají, ale zatím neúspěšně, bez gólové proměny.
07:04
Hosté dlouho měli na hokejce míček, ale domácí tým brání úspěšně.
04:35
Domácímu týmu se daří už od začátku držet soupeře pod tlakem a zatím z toho těží.
03:09
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Petr Kašpar, asistoval Miloslav Krýsl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Michal Taufmann.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Milan Petrik; hráči v poli: Dominik Jansa, Daniel Kněžour, Jiří Vlček, Jaromír Ekl, Jan Bureš
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Pavel Suchánek, Jan Skalický, Miloslav Krýsl, Petr Kašpar, Ondřej Nosek