2:2
1:4
1:6
- : -
branky (asistence): 13:23 Ondřej Baroch (Filip Bořík), 17:27 Filip Bořík, 37:57 Jakub Kulhánek (Ondřej Baroch), 50:18 Filip Bořík (Ondřej Baroch)
branky (asistence): 02:33 Tomáš Oliverius (Matyáš Kalina), 17:50 Daniel Macek (Miroslav Horký), 23:56 Matyáš Kalina (Jakub Černý), 28:34 Daniel Macek (Miroslav Horký), 31:55 Miroslav Horký (Tomáš Oliverius), 36:46 Matěj Svatek (Miroslav Šnajdr), 45:15 Miroslav Horký (Matyáš Kalina), 45:54 Daniel Macek (Miroslav Šnajdr), 46:21 Martin Vondrovic (vlastní branka), 48:03 Miroslav Horký (Daniel Macek), 48:54 Štěpán Mosler (Miroslav Šnajdr), 50:58 Adam Smetana (Štěpán Mosler)

TJ Jiskra Domažlice - FB Hurrican Karlovy Vary 4:12
14. Ondřej Baroch, 18. Filip Bořík, 38. Jakub Kulhánek, 51. Filip Bořík - 3. Tomáš Oliverius, 18. Daniel Macek, 24. Matyáš Kalina, 29. Daniel Macek, 32. Miroslav Horký, 37. Matěj Svatek, 46. Miroslav Horký, 46. Daniel Macek, 47. Martin Vondrovic, 49. Miroslav Horký, 49. Štěpán Mosler, 51. Adam Smetana; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Pavel Nožíř 49 - Filip Černý 42; po třetinách: 2:2, 1:4, 1:6;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra Domažlic: "Chválím výkon soupeře, drtivou většinu hry drželi míček a kontrolovali hru. Výhra byla zasloužená. Děkujeme všem."
59:59
Nejlepší hráči zápasu domácí -Nožíř, hosté - Kapr.
59:59
Vyjádření trenéra hostů: "Povinná výhra splněna. Soupeř se snažil celou hru hrát fair-play. Děkujeme všem za účast."
57:12
Domažličtí se zmocňují míčku, ale střelu v gól neproměňují.
56:38
Všichni včetně obou týmů se těší na konec zápasu.
50:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Smetana, asistoval Štěpán Mosler (4:12).
50:19
Domažlicím se snaha a obstřelování hostující branky vyplatilo a vstřelují gól. Karlovy Vary ale pár vteřin na to oplácí dalším gólem.
50:18
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík, asistoval Ondřej Baroch (4:11).
49:01
Karlovy Vary domácí Domažlice vyloženě drtí.
48:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Miroslav Šnajdr (3:11).
48:03
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Daniel Macek (3:10).
46:21
Vlastní branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Martin Vondrovic (3:9).
46:21
Domácí hráč Martin Vondrovic vstřeluje gól do vlastní branky.
45:55
Ze standartní situace vstřelují Karlovy Vary gól.
45:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Miroslav Šnajdr (3:8).
45:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Matyáš Kalina (3:7).
43:46
Karlovarský gólman je obstřelovaný ze všech stran, ale skvělými zákroky chrání hostující branku od gólu.
42:18
Karlovy Vary střílí na domažlickou branku a skvělý zákrok Pavla Nožíře uchránil domažlický tým od gólu.
41:21
Domažličtí si drží míček, ale nedokážou projít přes obranu karlovarského týmu.
40:11
Domažličtí se ihned po zahájení třetiny dostávají k míčku a snaží se dát gól. Střela jde ale mimo branku.
40:00
40:00
39:59
Druhá třetina dopadla lépe pro karlovarský tým.
39:13
Zbývá necelá minuta do konce druhé třetiny a domácí Domažlice útočí na karlovarskou branku jako roj vzteklých včel.
37:57
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Kulhánek, asistoval Ondřej Baroch (3:6).
37:56
Snaha se cení a byla i oplacena gólem do hostující branky.
37:22
Přestože se domácí Domažlice snaží, nedokážou se postavit nátlaku karlovarského týmu. Šance jsou opravdu minimální a domažličtí je nezvládají proměnit.
36:46
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Miroslav Šnajdr (2:6).
36:14
Karlovarský tým nepouští míček ze svých hokejek. Převaha týmu je opravdu velká.
31:56
Domažlličtí se nedokážou ubránit nátlaku hostujícího týmu, Karlovy Vary potvrzují své umístění v první lize.
31:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Tomáš Oliverius (2:5).
28:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Miroslav Horký (2:4).
28:33
Karlovy Vary po ukázkové kombinaci přihrávek vstřelují Domažlicím čistý gól přímo za záda domácího brankáře.
27:54
Domažlice obstřelují branku hostů ze všech stran a gól né a né padnout.
26:26
Karlovarský tým si s domácíma Domažlicema vyloženě hraje.
25:15
Domažličtí nedokážou přesunout míček na karlovarskou polovinu hřiště a udržet ho tam. Jakmile se míček objeví na hostující polovině, Vary okamžitě přesouvají míček zpět k domácím.
23:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Černý (2:3).
23:55
Hosté využívají opět své šance a vymetají pavučiny v pravém horním rohu domažlické branky.
23:45
Nelze říci, kdo má navrch..
20:12
Ihned po začátku 2. třetiny si hosté přebírají míček. Domažlice se nedají a útočí.
20:00
20:00
19:55
První třetina hry proběhla úspěšně pro oba týmy, necháme se překvapit dalším průběhem.
17:50
17:49
Vary si nenechají nic líbit a okamžitě oplácejí gólem.
17:27
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík bez asistence (2:1).
17:26
Domažličtí si zvykli na rychlé tempo zápasu a Filip Bořík bez váhání vstřeluje gól do soupeřovy branky.
13:25
Domažličtí využili své šance a nekompromisně vstřelují míček do karlovarské branky.
13:23
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Filip Bořík (1:1).
09:47
Domažličtí konečně přesunuli hru na karlovarskou polovinu hřiště, bohužel nedokázají proměnit své šance.
08:16
Hra se pohybuje převážně na domažlické polovině hřiště. Vary nedají Domažlicím ani chvilku oddech.
02:59
Karlovy Vary nasadili hned od začátku zápasu rychlé tempo. A při lehké nepozornosti domácích Domažlic vstřelili gól.
02:33
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Oliverius, asistoval Matyáš Kalina (0:1).