2:2
0:3
1:2
- : -
branky (asistence): 07:07 Pavel Štefl (Michal Háp), 15:26 Dominik Voříšek (Jan Haupt), 59:16 Štěpán Švec (Michal Háp)
branky (asistence): 18:15 Michal Žůrek (Jiří Bořecký), 19:09 Michal Žůrek (Dominik Pleska), 23:03 Ondřej Bílek (Tomáš Foret), 25:12 Ondřej Bílek (Jiří Bořecký), 34:08 Michal Házy (Dominik Pleska), 55:24 Lukáš Jalový (Dominik Pleska), 58:06 Jan Videman (Michal Házy)

FBC Peaksport Litomyšl - Sokol Brno I 3:7
8. Pavel Štefl, 16. Dominik Voříšek, 60. Štěpán Švec - 19. Michal Žůrek, 20. Michal Žůrek, 24. Ondřej Bílek, 26. Ondřej Bílek, 35. Michal Házy, 56. Lukáš Jalový, 59. Jan Videman; rozhodčí: Michal Taufmann - Daniel Jireček; vyloučení: 4 + Jiří Žák 5:7; využití: 1:3; diváků: 121; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 18 - Daniel Chrást 31; po třetinách: 2:2, 0:3, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích: Až do pětiminutové přesilovky jsme byli lepším týmem, pak už soupeř ovládl zápas. Svým hráčům děkuji za výkon a soupeři gratuluji k postupu.
60:00
Komentář trenéra hostů: Výsledek a kvalitní oslabení z naší strany jsou jediné dvě věci, se kterýma převládá spokojenost. Jinak převládá hrubá nespokojenost s vlastními hráči. Převážně jejich chování na střídačce, paličatost na hřišti. Utkání jako takové bylo vyrovnané, děkuji soupeři za vyrovnanou hru a divákům za nejhorší zážitek.
60:00
59:53
Timeout FBC Peaksport Litomyšl
59:53
Vyloučen hráč Jan Videman družstva Sokol Brno I na 2 minuty za držení.
59:37
Trestné střílení družstva FBC Peaksport Litomyšl neproměnil Michal Háp.
59:37
Vyloučen hráč Michal Žůrek družstva Sokol Brno I na 2 minuty za sekání.
59:33
Timeout Sokol Brno I
59:16
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (3:7).
58:44
Vyloučen hráč Jakub Kovařík družstva Sokol Brno I na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
58:06
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Jan Videman, asistoval Michal Házy (2:7).
55:24
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Lukáš Jalový, asistoval Dominik Pleska (2:6).
54:50
Trestné střílení družstva Sokol Brno I neproměnil Ondřej Liška.
54:50
Vyloučen hráč Tomáš Jakubík družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za sekání.
54:01
Nebezpečná střela Litomyšle, která končí opět vedle.
48:35
A další šance Litomyšle, kterou však zahodil Ondřej Háp.
47:57
Jiří Boštík se teď dostal do stoprocentní tutovky, ovšem trefil jen tyč.
47:01
Litomyšlský brankář Tomáš Doubek teď předvedl skvělý zákrok.
45:29
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za hrubost.
44:46
K dnešnímu utkání se dostavilo 125 fanoušků. Děkujeme!
43:00
Vyloučen hráč Jan Kvapil družstva Sokol Brno I na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 6:8 pro Brno.
40:00
39:20
Vyloučen hráč Petr Kuchta družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za hrubost.
37:39
Litomyšl se teď bude v přesilovce snažit snížit náskok Brna, zatím se jí to nedaří.
37:21
Vyloučen hráč Arnošt Nechvátal družstva Sokol Brno I na 2 minuty za hra na zemi.
34:08
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Michal Házy, asistoval Dominik Pleska (2:5).
33:45
Další obrovská šance Litomyšle, ve které se ocitl Michal Háp, naštěstí pro Brno byla jeho střela zblokována.
32:15
Nebezpečná situace před brankou Brna, která ovšem nekončí gólem.
29:32
Hra se nyní vyrovnala a šance jsou na obou stranách.
27:38
Litomyšl zatím nehraje špatně přesilovku, ale nedokázali zatím vstřelit gól.
26:13
Vyloučen hráč Ondřej Liška družstva Sokol Brno I na 2 minuty za blokování hokejky.
25:12
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Ondřej Bílek, asistoval Jiří Bořecký (2:4).
24:43
Brno nyní převzalo aktivitu a tlačí Litomyšl.
23:03
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Ondřej Bílek, asistoval Tomáš Foret (2:3).
20:38
Druhá třetina začíná přesilovkou Brna, které se snaží ujmout vedení.
20:00
20:00
19:59
Tato třetina byla dost vyrovnaná. Poměr střel byl 8:10 pro hosty. Litomyšl svoje vedení ztratila díky zcela zbytečnému vyloučení Jiřího Žáka, které potrvá i ve druhé třetině.
19:09
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Michal Žůrek, asistoval Dominik Pleska (2:2).
18:15
Branku družstva Sokol Brno I vstřelil Michal Žůrek, asistoval Jiří Bořecký (2:1).
17:19
Vyloučen hráč Jiří Žák družstva FBC Peaksport Litomyšl na 5 minut za vysoká hokejka.
15:26
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Dominik Voříšek, asistoval Jan Haupt (2:0).
14:19
Vyloučen hráč Tomáš Jakubík družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za nesportovní chování.
14:19
Vyloučen hráč Jakub Kovařík družstva Sokol Brno I na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:25
Žůrek Michal teď vyslal nebezpečnou střelu na litomyšlskou branku.
11:05
Tomáš Doubek neuvěřitelně zastavil průnik brněnského hráče.
09:41
Hráč Brna nyní zachránil Litomyšl, protože střela, která mířila do branky ho jen trefila.
07:07
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Pavel Štefl, asistoval Michal Háp (1:0).
07:07
Po nahrávce Michala Hápa nekompromisně zavěsil Pavel Štefl a otvírá skóre dnešního zápasu.
04:29
Jiří Žák teď prověřil brněnského brankáře.
01:05
Zápas zatím začal ve vysokém tempu, ale žádný tým se zatím nedostal do větší šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Taufmann a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Jakub Kovařík, Ondřej Bílek, Radek Dřevěný, Tomáš Foret, Jiří Bořecký
00:00
Line-up domácích FBC Peaksport Litomyšl: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Michal Háp, Tomáš Novák, Štěpán Švec, Jiří Boštík, Pavel Štefl
00:00
Dobrý den, chtěli bysme vás přivítat na dnešním utkání, ve kterém se střetnou týmy domácí Litomyšle a hostujícího Brna.