0:2
1:1
2:0
0:1
branky (asistence): 31:07 Tomáš Milerský, 48:16 Michal Starostka (Jakub Závoda), 58:07 Dominik Hubl (Daniel Fukala)
branky (asistence): 11:52 Daniel Opatřil (Lukáš Soukal), 19:59 Jan Fojtů (Adam Štefek), 38:11 Daniel Šimíček (Tomáš Sladkovský), 65:53 Jan Fojtů (Adam Štefek)

1. FbK Eagles Orlová - FBC Vikings Kopřivnice 3:4p
32. Tomáš Milerský, 49. Michal Starostka, 59. Dominik Hubl - 12. Daniel Opatřil, 20. Jan Fojtů, 39. Daniel Šimíček, 66. Jan Fojtů; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Daniel Fukala 34 - Jan Klinka 34, Patrik Tomšů 1; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:0, 0:1;
65:53
70:00
Komentář k utkání trenéra hostí p. Jehlára: "Ze zápasu mě těší pouze postup. Naše hra byla daleko za našimi možnostmi, aspoň doufám. Soupeř byl daleko dravější a připravil se o postup pouze neproměnováním šancí a naši vysokou úspěšností přesilovek. Díky soupeři a divákům. "
70:00
Komentář k utkání hráče Orlové p. Jantoše: "Těší nás předvedený výkon, mrzí zbytečná vyloučení, která zkušený soupeř dokáže trestat. Škoda nevyužitých šancí v průběhu zápasů a při rozhodujícím gólu jsme měli značnou porci smůly."
65:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Fojtů, asistoval Adam Štefek (3:4).
65:12
Hubl předvedl krásnou nahrávku před bránu, kterou mohl využít Sordyl, avšak Lichnovský stačil mu dát do střely nohu.
64:20
Diváci teď ženou Orlovou za vítězstvím.
63:16
Nečas sám před Klinkou, Klinkovy nohy vyhrály tenhle minisouboj.
62:22
Soukal střílel z levého křídla, vedle.
62:20
Pěkná střela Jantoše, Klinka toho moc nevyděl, ale podržel Vikingy.
61:52
Kopřivnice to zkoušela, přesněji Zátopek, ale nevyzrál na Fukalu.
58:07
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Dominik Hubl, asistoval Daniel Fukala (3:3).
58:07
Krásná akce Dominika Hubla, proběhnul do pásma, udělal Klinkovi kličku do bekhendu a srovnává! 3:3
57:05
Timeout 1. FbK Eagles Orlová
57:05
Sordyl se Starostkou postupavali dva na jednoho, ale Sordyl minul o pár centimetrů kasu.
56:38
Orlová v plném počtu.
56:35
Zátopek dostal pěkný kros od Šimíčka, avšak první jmenovaný promáchnul.
55:16
Sladkovský to zkoušel, ale trefil jen obránce.
54:38
Vyloučen hráč Filip Kopel družstva 1. FbK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
54:38
Další přesilovka pro Kopřivnici. Na dvě minuty za hrubost si odpočine Kopel.
53:54
Starostka to opět zkusil sólem, tentokrát pálil vedle.
53:38
Dnes agilní Hubl vybojoval standarku v dobré pozici.
52:55
51:55
Kopřivnice rozjela přesilovkový vzorec, Kresta pálil těsně vedle.
51:55
Následně Hubla z protiútoku vychytal Klinka.
50:55
Vyloučen hráč Radek Šolc družstva 1. FbK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
50:55
Dalčí přesilovka pro Kopřivnici.
50:27
Zátopek zavezl míček na polovinu Orlové, kde získal standartku po faulu na jeho osobu.
49:59
Šolc dostal pěkně nabito od Nečase. Klinka předvedl důležitý zákrok.
49:17
Foltán vystřelil z obrany. Jeho bomba proletěla kolem pravé tyče.
48:16
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Michal Starostka, asistoval Jakub Závoda (2:3).
48:16
Pěkná paráda Starostky, proběhl přes celé hřiště, vystřelil a jeho projektil zastavila až síť v pravém rohu Klimkovy brány. 2:3
47:36
Kryštof to zkoušel z otočky na hranici velkého brankoviště, Klinka připraven.
47:05
Utkání se přiostřuje.
47:00
Monsport střílel příklepel ze slibné pozice, ale trefil jen svého spoluhráče stínícího před golmanem.
46:06
Monsport to teď myslel dobře, ale neporozuměl si s Fojtů, a tak ze slibné šance nic nebylo.
45:36
K Baďurovi se dostal míček, ten to zkusil ze středu a minul.
45:00
Hra je teď kouskovaná drobnými fauly.
44:15
Cieslar ač tesněn Monsportem , tak vystřelil. Klinka připraven.
43:35
Jantoš teď pěkně zastavil nahrávku Kopřivnice skrz útočným pásmem.
43:00
Orlová v tlaku, ale obránci poctivě brání.
42:25
Vikingové v plném počtu.
41:24
Střídání brankáře. Nový brankář Patrik Tomšů družstva FBC Vikings Kopřivnice
41:24
Vyloučen hráč Lukáš Soukal družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
40:25
Trestné střílení družstva 1. FbK Eagles Orlová neproměnil Tomáš Milerský.
40:25
Milerský neproměnil, přesilovka pro Orlovou.
40:25
Trestné střílení pro Orlovou.
40:00
40:00
38:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Tomáš Sladkovský (1:3).
38:11
Kopřivnice využívá i druhou přesilovou hru. Šimíček se prosadil z předbrankového prostoru.
37:58
Sladkovský dostal pěkný kros od Kresty na levé křídlo, avšak minul.
37:03
Vyloučen hráč Radek Šolc družstva 1. FbK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
37:03
Kopřivnice kombinuje na středovém kruhu.
37:00
Signalizované vyloučení pro Orlovou.
35:48
Na druhé straně Fukala vychytal Krestu.
35:09
Orlová šla dopředu ve třech, ale obránci zastavili útok.
34:13
Klinka teď akrobaticky vychytal Starostku!
33:35
Jantoš to zkusil ze středu, Klinka vyrazil rukou.
32:00
Orlovou branka probudila. Teď mají výrazný tlak. Kopřivnice odolává.
31:07
Branku družstva 1. FbK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský z trestného střílení (1:2).
31:07
Milerský střílí do pravého růžku kopřivnické brány!
31:07
Trestné střílení pro Orlovou!
30:30
Krásný florbal. Hraje se nahoru, dolů. Šance střídá šanci.
30:10
Závoda o pár centimentruů netrefil bránu, následně Hubl pálil jen do golmana.
29:40
Kopřivnice šla do útoku, ale zodpovědně se vrátil Starostka.
26:38
Hubl sám před brankářem Kopřivnice, ten převedl parádní zákrok nohou.
25:36
Kopřivnice teď v mírném tlaku, ale obránci Orlové poctivě brání.
25:36
Dnešní utkání sleduje 42 diváků, děkujeme!
24:30
Šimíček dostal nahrávku před bránu Fukaly od Opatřila, ten trestuhodně minul.
23:48
Krásný zákrok Fukaly! Soukal napřáhl ze středu a Fukala předvedl zákrok alá semafor.
22:36
Rozhodčí zasáhl do rozehrávky Orlové, následovalo vhazování, kdy Kopřivnice sportovně vrátila balón.
22:00
Starostka utíkal sám na golmana, Klinka chytá.
21:36
Foltán předvedl pěkný obranný zákrok proti střele Lichnovského.
20:15
Kopřivnice kombinuje v obraně.
20:00
20:00
19:59
19:59
Gól do šatny. Z následujíího protíútoku zakombinovali Štefek s Fojtů a druhý jmenovaný zvyšuje na 0:2.
19:15
Obrovská šance Orlové. Jantoš nahodil z obrany, Cieslar tečoval, Klinka předvedl důležitý zákrok.
18:16
Kubátko to zkoušel z pravého křídla, o pár centimetrů střílel nad.
17:38
Soukal sám před golmanem Orlové, ale míjí orlovskou bránu.
15:38
Lichnovský ze středu, Jantoš zablokoval.
15:30
Pěkně to zkoušel Starostka, ale trefil pouze Monsporta.
15:14
Kopřivnice v plném počtu.
15:07
Srážka Šolce s hostujícím golmanem, hra přerušena.
14:05
Pěkně to zkoušel z pravého křídla Hubl, ale obránci blokují. Míček se dostal na levé křídlo k Milerskému, ale i jeho střelu blokují obránci.
13:14
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
13:14
Orlová šla do útoku, když Kubátko zatáhl za záchranou brzdu v podobě dvou minut. Přesilovka i pro Orlovou.
11:52
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Soukal (0:1).
11:52
Soukal nahodil na Fukalu, obránci Orlové se snažili odpálit míček do bezpečí, ale Opatřil se zorientoval nejrychleji u levé tyče Fukalovy brány a střílí první gól zápasu.
11:01
Vyloučen hráč Ondřej Foltán družstva 1. FbK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.