3:3
3:0
1:1
- : -
branky (asistence): 05:07 Václav Staněk (Michal Měřička), 12:30 Jakub Uhřík (vlastní branka), 19:26 Jindřich Hrdý (Lukáš Malý), 23:10 Lukáš Froněk (Ondřej Havelka), 26:47 Lukáš Malý (Jindřich Hrdý), 27:31 Ondřej Havelka (Václav Hejplík), 55:58 Lukáš Svintek
branky (asistence): 06:50 Jáchym Syrovátko (Dominik Kebrle), 13:41 Tomáš Vlček (Dominik Kebrle), 17:50 Martin Štěpnička (Jáchym Syrovátko), 56:37 Martin Štěpnička (Jáchym Syrovátko)

FBC Štíři Č. Budějovice - T.B.C. Králův Dvůr 7:4
6. Václav Staněk, 13. Jakub Uhřík, 20. Jindřich Hrdý, 24. Lukáš Froněk, 27. Lukáš Malý, 28. Ondřej Havelka, 56. Lukáš Svintek - 7. Jáchym Syrovátko, 14. Tomáš Vlček, 18. Martin Štěpnička, 57. Martin Štěpnička; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3 + Patrik Kovářík 10; využití: 1:0; diváků: 109; zásahy brankářů: Jakub Kunst 24 - Dominik Kameš 20; po třetinách: 3:3, 3:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kratochvíla: "Jsem hrozně rád, že jsme vyhráli. Je vidět, že když mají kluci jasnou motivaci, tak jsou ochotni nechat na hřišti všechno. Dneska to nebyl lehký soupeř, pomohlo nám i štěstí při přesilovkách. Ale myslím, že jsme víc toužili po vítězství a vyhráli zaslouženě. Děkuji soupeři za zápas"
60:00
Komentář trenéra hostů Marek Michálek: "Jednoznačně zasloužená výhra domácích. V první třetině jsme s nimi dokázali držet krok, ale v druhé jsme naprosto propadli. Ztráceli jsme v osobních soubojích. I přes zlepšený výkon v poslední třetině se mi na tomto utkání hledají pozitiva velmi těžko. Doufám, že to bude dobré ponaučení pro náš tým do ligy a gratuluji soupeři k postupu a přeji mu hodně štěstí."
60:00
58:44
Kračunov mohl snížit. Střelu mu nesedla a do odkryté branky se stihl Kunst vrátit
58:44
57:28
Hosté nyní hrají dvojnásobnou přesilovku
57:27
Vyloučen hráč Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
56:37
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Martin Štěpnička, asistoval Jáchym Syrovátko (7:4).
56:37
Odpověď přichází i na druhé straně. Štěpnička prostřelil Kunsta
55:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Svintek bez asistence (7:3).
55:58
Premiérovou branku do prázdné branky zaznamenal i junior Svintek
55:30
Brankář Kamiš nyní sprintuje od branky na střídačku. Zapotí se více než někteří hráči
54:00
Malý předvedl neskutečnou individuální akci. Přehodil si dva obránce a následně dokázal nahrát Hrdému, ten trefuje pouze tyčku
49:38
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
49:38
Druhá přesilová hra pro hosty
48:46
Hrdý zvládl oběhnout dva hostujícího obránce a vystřelit. Bohužel do pro domácí nad branku Kračunova
48:22
Domácí v klidu drží míček a střídají. Hru mají pod kontrolou
47:58
Kračunov s Horkým se snažili překvapit Kunsta za brankou. V cestě jim však stála tyčka jihočeské branky
47:21
Králově Dvoru chybí nápad nebo nějaké překvapení. S jejich pokusy si zatím Štíři dokáží poradit
45:40
Štíři začínají hrát ze zabezpečené obrany a čekají na rychlé protiútoky. Jeden z nich mohl nyní využít Froněk, ale opět skvělý brankář hostí
44:19
Hosté jsou bezzubí. Domácí obrana opět funguje
44:00
Měřička měl další šance ke vstřelení branky. Kamiš mu však vystavil stopku
41:30
Kračunov se hnal do útoku ve vlastním oslabení. Hejplík byl však v defenzivně stoprocentní a míček mu bez faulu odebral
41:05
Hejplík hledal clonícího Hrdého, ten trajektorii míčku nepozměnil
40:01
Štíři začíná přesilovou hru
40:00
40:00
Prostřední perioda hovoří jasně pro domácí celek. Ten se díky třem brankám v desáté minutě dostal do tříbrankového vedení. Hosté se těžko vypořádávali s osobní obranou Štírů. Uvidíme, s čím Králův Dvůr naběhne do závěrečné části. Střely ve druhé třetině 11 -7
40:00
39:31
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 10 minut za nesportovní chování.
39:31
Vyloučen hráč Patrik Kovářík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nesportovní chování.
38:21
Slepička dlouho váhal se střelou až mu míček sjel z čepele
38:20
Havelka mohl hned čtyřikrát dorážet. Ani jednou však nepřekonal Kamiše. Nakonec přiběhl hostující obránce, který ho fauloval. Rozehrávat se bude na hranici brankoviště hostů
38:00
Přečíslení 3 na 2 hosté nezvládli. Horký vše vzal na sebe a vystřelil na Kunsta, ten si dobře povijel a bezproblému pokus zneškodnil
37:17
Králův Dvůr začal okamžitě napadat. Domácí mají problémy s rozehrávkou
36:20
Je vidět, že nová role Václava Hejplíka na pozici obránce mu svědčí. Rád míčky od své hole rozdává. Nyní našel dobře naběhnutého Malého. Ten však netrefuje
35:49
Kudláček s Kračunovem se potkali v rohu domácích. Ze souboje rameno na rameno odchází jako vítěz domácí Kudláček, který hostujího útočníka poslal i s mantinelem daleko do zázemí haly. Celý souboj končí fair-play plácnutím. #ToSeNámLíbí
34:52
Hejlík ve vlastním oslabení se tlačil za další brankou. Dvě dorážky mu však nestačily a Kamiš vyhazuje dlouhý míček na nabíhajícího útočníka. Ten však ihned ztrácí
32:58
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
32:58
I Králův Dvůr si zahraje přesilovou hru
32:35
Junior Hanák vyslal přízemní střelu na Kamiše, ten ji vyrazil před sebe. Hrdý už dorazit nestihl
31:47
Kudláček střílel na teč do skrumáže před Kamišem. Hostující obránce míček odkopává za mantinel
31:12
Míček opět v držení Štírů
31:01
Trenér Kratochvíl domácím naordinoval osobní obranu. S tou mají Královédvorští obrovské problémy
29:30
Štíři začali být více koncentrovaní v defenzivě a hosté mají značné problémy probojovat se až ke Kunstovi
27:31
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Václav Hejplík (6:3).
27:31
Štíři nyní využili laxnosti hostů a odskakují už do tříbrankového vedení. Zbytečné vyloučení v podání Horkého může stát hosty možná i zápas. Havelka připravenou kombinaci zakončil od mantinelu
27:18
Vyloučen hráč Karel Horký družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
26:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Malý, asistoval Jindřich Hrdý (5:3).
26:47
Malý ze vzduchu trefuje nad nohu Kamiše, ten zůstal úplně bezmocný
26:09
Kunst se musel hodně ohánět na svém brankovišti. Kračunov zamotal hlavy domácím obráncům, ale i sobě a míček končí za mantinelem
26:00
Slepička výborně našel crossovou přihrávkou Havelku ten měl střílet rovnou z první, avšak míček zpracovával a nakonec mu uskočil z čepele
25:43
Vlček se nyní vydal na cestu džunglí mezi domácími obránci. Jeho střelu zablokoval Kudláček
25:00
Hejplík z pozice obránce vyslal jedovatou střelu na hostujícího Kamiše
23:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Ondřej Havelka (4:3).
23:10
Froněk využil dobré nahrávky od Havelky a do prázdné branky opět vrací Štírům jednobrankové vedení
22:30
Oba týmy velmi váhají s rozehrávkou. Je vidět, že v dnešním pohárovém utkání jde o pravdu o hodně. Vítěz narazí na některý z extraligových celků
20:30
Tak jako vstoupili Štíři do první třetiny, nyní vstupují do prostřední periody hosté z Králova Dvora
20:00
20:00
Úvodní třetina nabídla vyrovnaný florbal, o čem hovoří i výsledek. Domácí více drží míček, ale hostující Kamiš je zatím nepustil do většího vedení. Králův Dvůr hrozí z protiútoků, které jsou zatím v jejich podání téměř stoprocentní. střely v první třetině 10 - 8
20:00
19:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Lukáš Malý (3:3).
19:26
To bylo opravdu štěstí. Hrdý držel míček za brankou a jednou rukou se snažil poslat míček do ohně před brankou Kamiše. Ten se přesouval a při pohybu si právě míček srazil za svá záda.
17:50
17:50
A hosté se poprvé dostávají do vedení. Štěpnička výborným výběhem od mantinelu posílá Králův Dvůr do jednobrankového vedení
17:33
Froněk výborně vybojoval míček v rohu domácích a následně vyvezl až na polovinu hostů. Tam však útočná akce domácích končí nepřesnou přihrávkou
16:51
Domácí trenér Kratochvíl míchá sestavou. Po neúspěších v lize jeho tým potřebuje nový impuls
16:32
Králův Dvůr rozehrával na polovině Štírů volný úder. Svoboda trefil zeď
16:20
Hejplík nahazoval dlouhý míček na Hrdého, ten zpracoval vysokou hokejkou. Hosté rozehrávají volný úder
16:00
Domácí jsou trochu opařeni. Dvakrát v utkání dokázali jít do vedení a opět je stav nerozhodný.
15:00
Žáček byl opět ve výborné příležitosti zcela osamocen před Kamišem. Do jeho střely na poslední chvíli skočil jeden z hostujících obránců
13:41
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Dominik Kebrle (2:2).
13:41
A je opět vyrovnáno. Po nešťastné vlastní brance hostů zafungovala Královédvorský spolupráce Vlček - Kebrle a první jmenovaný opět prostřeluje Kunsta
12:30
Vlastní branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jakub Uhřík (2:1).
12:09
Vyloučen hráč Patrik Svoboda družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hra vysokou nohou.
12:00
Hrdý se hnal na Kamiše. Jeho střelu opět zablokovali hosté. Následný protiútok Králova Dvora končí u Kunsta
11:26
Havelka clonil před Kamišem. Kudláček nahazoval, střelu však zablokovali hostující obránci
10:06
Domácí nepolevili a stále se tlačí do Královodvorské branky
08:07
Havelka zpracoval vysoký míček za brankou hostů. Našel Froňka ten měl problém se zpracováním a poslal propagační střelu na Kamiše
06:50
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil Jáchym Syrovátko, asistoval Dominik Kebrle (1:1).
06:50
Kebrle výborně v rohu vymotal domácí obránce a našel osamoceného Syrovátka, ten s přehledem proměňuje
05:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Staněk, asistoval Michal Měřička (1:0).
05:07
Měřička vyvezl míček až ke Kamišovi, následně si výborně všiml nabíhajícího Staňka, který do prázdné posílá Štíry do vedení