0:1
SK Jihlava
branky (asistence): 11:52 Hana Štěrbová, 28:10 Tereza Tomanová (Hana Štěrbová)
SK Jihlava
branky (asistence): 40:10 Jana Pavlicová (Tereza Sedláčková), 46:21 Nikola Jandátová (Martina Svobodová), 66:33 Kateřina Kouřilová (Věra Soukupová)

Bulldogs Brno - SK Jihlava 2:3p
12. Hana Štěrbová, 29. Tereza Tomanová - 41. Jana Pavlicová, 47. Nikola Jandátová, 67. Kateřina Kouřilová; rozhodčí: Vít Mičkal - Aneta Horáková; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Renata Hořínková 41 - Kateřina Nováčková 34; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:2, 0:1;
70:00
Komentář trenéra domácích Škubala:"Odehráli jsme asi nejhorší zápas dosavadní sezóny. Gratulujeme soupeři k postupu."
70:00
Střely v prodloužení: domácí 2 - hosté 3
70:00
Střely celkem: domácí 36 - hosté 44.
70:00
Komentář trenérky hostů Horníčkové: "Dvě třetiny jsme nebyly schopny nic vytvořit a soupeř byl ve všem lepší. Ve třetí třetině se nám podařilo dát rychlý gól, což nás hodně nakoplo. Tlak díky darované přesilovce jsme zužitkovaly po jejím skončení. Děkujeme soupeři za utkání."
66:33
66:33
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Kouřilová, asistoval Věra Soukupová (2:3).
66:33
Kouřilová střelou z první rozhoduje dnešní utkání a posílá svůj tým do čtvrtfinále.
66:30
Némethová se hned z trestné zapojuje do hry, ale break dokončit nedokázala.
65:25
Tomanová i v oslabení střílí, ale vyslala jen propagační střelu.
64:45
Střela hostů tečována mimo.
64:05
Timeout SK Jihlava
64:05
Vyloučen hráč Simona Némethová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
63:30
Velký závar před domácí klecí. Hosté jej ukončují střelou vysoko nad.
63:03
Tomanová sama na středu hřiště, nedokázala ovšem ani na dvakrát zkrotit míček.
62:16
Štěrbová si teď nerozuměla s Némethovou, ta se štěstím situaci dokázala vyřešit ve svůj prospěch.
61:30
Oba týmy teď zkusily jen nahodit z půlky, vznikly z toho velké šance, ovšem bez postupové radosti.
60:40
Krejčíková a první střela v prodloužení, gólmanka bez problému chytá.
60:01
Úvodní buly prodloužení vyhrávají hosté.
60:00
60:00
Střely po třetí části: domácí 12 - hosté 18
60:00
59:56
Čtyři vteřiny před koncem se hnala do šance hostující hráčka. Hořínková si hodně vyjela a její střelu vytěsnila.
59:20
Detková v obrovské šanci! Střílí ale hodně vysoko.
59:00
Velmi nebezpečná střela hostů, míček teď doslova trefil Hořínkovou do ruky.
58:18
Štěrbová vystihla úmysl hostů a spolu s Tomanovou šetří cenné vteřiny.
57:44
Střela z první od Bednářové, gólmanka vyráží do rohu, u míčku jsou domácí.
56:51
Hostující hráčka se hnala na gólmanku, byla při tom faulována. I přesto se protáhla až do zakončení, ale Hořínková se natáhla na brankové čáře a skvělým zákrokem ji vychytala.
56:50
Vyloučen hráč Irena Doleželová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
56:25
Buldočky teď na míčku, nedokáží však dát přesnou finální nahrávku.
55:13
Bachratá po standartní situaci střílí do hradby těl, Andrlová se k dorážce nedostala.
54:38
Némethová se i přes blok dostala ke střele, gólmanka zasahuje.
54:25
Pálková se dostala k odraženému míčku a trefuje tyč.
53:39
Štěrbová nejprve dokázala vyřešit situaci 1 vs 3. Následné s velkým štěstím zachraňuje situaci na třetí pokus Hořínková.
52:30
Hořínková předvedla dva opravdu těžké zákroky a jen díky tomu zůstává stav stále vyrovnaný.
51:00
Krásný přechod středního pásma od domácích. Tomanová střelu z první posílá hodně mimo.
50:28
Domácí dlouho hledaly cestu k hostující brance, teď ale dvakrát velice nebezpečně zahrozily.
48:50
Tomanová teď na poslední chvíli zasáhla a nedovolila hostující útočnici zasunout míček do prázdné branky. Z následného rychlého protiútoku Dostálová míjí.
48:05
Míček z poloviny doskákal až k Hořínkové, ta reflexivně ramenem vyráží.
46:22
Klasická přesilovkové rozestavení, krosová nahrávka a hosté srovnávají.
46:21
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Nikola Jandátová, asistoval Martina Svobodová (2:2).
45:39
Krásná střela z první, Krejčiková se ale vrhla do střely a zblokovala ji.
44:55
Bachratá poslala nekompromisně k zemi svoji protihráčku a půjde si na dvě minuty odpočinout.
44:54
Vyloučen hráč Anna Bachratá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:22
Podobná situace jako při prvním jihlavském gólu, tentokrát Pavlicová před prázdnou klecí míjí.
43:40
Kvaková se na chvíli ocitla sama před brankou hostů, její backhandový pokus gólmanka kryje.
43:15
Svobodová z dálky těsně míjí.
42:41
Štěrbová vykroužila až do střelecké pozice, obránkyně její úmysl vystihla.
41:41
Hosty gól nabudil. Najednou je jich plné hřiště a domácí mají problémy.
40:39
Tvrdý střet a Bednářová zůstává ležet na hrací ploše. Po drobném ošetření odchází po svých.
40:11
Hosté vletěly do poslední třetiny jako vítr. Pavlicová zametla míček do prázdné branky a hosté snižují.
40:10
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Jana Pavlicová, asistoval Tereza Sedláčková (2:1).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00
40:00
Střely po druhé části: domácí 9 - hosté 14
40:00
39:30
Závar před domácí brankou, Hořínková vytrčila ruku a poslední střelu této třetiny se štěstím vyráží.
38:27
Sedláčková střílí hodně nebezpečně. Následně přichází dorážka, míček končí pod Hořínkovou.
37:57
Tvrdá střela z půlky od Ubanové, hodně mimo.
36:56
Táhlá střela Bednářové z půlky, Hořínková po těžkém zákroku vyráží, míček do bezpečí uklízí její spoluhráčky.
36:40
Štěrbové sjel míček přesně na hůl protihráčky, ta ale vysoko přestřeluje.
35:29
Hořínková se snažila vysunout do útoku dlouhým výhozem Némethovou, bohužel tak dlouhým, že míček skončil až na hostující půlce a rozehrávat budou hosté.
34:29
Krásná akce třetí domácí lajny. Kubíčková se protáhla po mantinelu, nabídla Kvakové, ta zamířila k přední tyči, ale gólmanka hostů na poslední chvíli zasáhla.
33:58
Po dlouhé době si těžší zákrok připisuje Hořínková. Nohou vytáhla míček těsně vedle.
33:41
Signál hostů z rohu, Skákavý míček nikdo usměrnit do branky nedokázal.
33:33
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, gólmanky si ale zákrok nepřipisují.
30:59
Velký závar před domácí brankou, Zmatek ukončují rozhodčí, ukazují sekání a rozehrávat budou domácí.
30:30
Némethová vykoupala hostující obránkyni, pak ale vyslala dosti lacinou střelu a gólmanka bez problémů chytá.
28:11
Výborné napadání domácích a obrovské štěstí při střele teď měla Tomanová. Její zblokovaná střela se vysokým padáčkem snesla až za gólmanku hostů.
28:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Tomanová, asistoval Hana Štěrbová (2:0).
27:00
Dvě střely hostů, nejprve vedle, poté se do hry vložila domácí gólmanka.
26:30
Detková dostala nahrávku od pravého mantinelu. Branku ale těsně míjí.
25:47
Štěrbová namazala hostující útočnici, ta ovšem nahrávku před branku nečekala a vyloženou šanci neproměňuje.
25:15
Domácí kombinovali v útočném rohu, ke střele to ovšem nevedlo.
24:00
Další střela Svobodové, Hořínková pozorná, a to i po dalším útoku hostů.
23:31
Némethová se krásně prokličkovala až k brance, míček jí v poslední chvíli utekl a gólmanka ho bez problémů polapila.
22:44
Domácí se hnaly ve dvou samy na branku, Lysá skákavý míček nedokázala zkrotit.
21:42
Svobodová se hnala sama na Hořínkovou, ale neseřídila si mířidla.
20:19
Rychlý začátek od obou týmů, nejprve Doleželová promáchla, poté Tomanová zhatila střelu hostů.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
18:15
Poprvé zazněla i branková konstrukce a to za domácí Hořínkovou, která se jen bezmocně otočila.
17:17
Némethové sjel míček při střele přesně na hůl spoluhráčce, ta ale netrefuje bránu. Knotková se také neprosazuje po střele z první.
16:20
Domácí zaváhaly v obraně. Hosté tváří tvář gólmance neuspěly a posílají míček vysoko nad.
15:25
Buldočky opět přešly rychle z vlastní půlky na tu hostující. Knotková vystřelila do horní části branky. Gólmanka pozorná a to i po střele Štěrbové.
15:00
Bednářová z otočky mimo domácí svatyni.
14:35
Bachratá prošla od vlastní brány se štěstím až k té hostující, gólmanka pozorná.
13:50
Némethová po přihrávce zpoza brány nad.
13:19
Střela hostů zblokováno mimo.
11:53
Rychlý přechod do útoku od domácích. Lysá nachází Štěrbovou, ta prošla mezi třemi hráčkami a nekompromisně zakončila.
11:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Hana Štěrbová bez asistence (1:0).
11:40
Zblokovaná střela Kouřilové letí za mantinel. A Jihlava bude rozehrávat z rohu.
11:05
Střela z půlky od Urbanové, tečována těsně mimo. Na druhé straně míří vedle Detková.
10:30
Po menších technických problémech s časomírou se opět hraje a Hořínková musí ihned vytáhnout reflexivní zákrok.
09:25
Úšelová krosem hledala Andrlovou, ta těsně před prázdnou brankou na míček nedosáhla.
09:00
Mácová v dobré šanci, skákavý míček ovšem netrefuje, o chvíli později skončila s nepořízenou na druhé straně Dostálová.
08:00
Buldočky více drží míček, ke střele se ale propracovat nemůžou, naopak zákrok si připisuje domácí Hořínková.
05:12
Standartní situace pro domácí. Krejčíková trefuje zeď, míček se odráží k Úšelové a Nováčková si připisuje další zákrok.
04:50
Knotková z dálky, hostující gólmanka bez problému chytá a rozehrává.
04:15
Tomanová z otočky nečekaně vystřelila, míček končí v rohu.
03:20
Střelu hostující Urbanové zastavuje pozorná Štěrbová.
02:50
Hořínková teď rukou vyráží těsně vedle.
02:25
Závar před hostující klecí. Gólmanka ani po dvou střeleckých pokusech nemusela zasahovat.
01:25
První hodně nepřesnou střelu vysílá domácí Némethová.
00:01
Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Mičkal a Aneta Horáková.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Kateřina Nováčková; hráči v poli: Tereza Sedláčková, Aneta Pátková, Jana Pavlicová, Kateřina Bednářová, Simona Pálková
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Renata Hořínková; hráči v poli: Kateřina Knotková, Anna Bachratá, Tereza Tomanová, Karolína Lysá, Hana Štěrbová
00:00
Vítáme Vás u třetího kola Poháru České pojišťovny mezi domácími buldočkami a hosty z Jihlavy. Oba týmy, které se potkávají v první lize, se ve svých skupinách prvního kola umístily na druhých místech a dnes se utkají o čtvrtfinále, kde na ně již čekají Vítkovice.