2:4
- : -
FBC Texas
FBC Texas
branky (asistence): 08:08 Vojtěch Mlnářík (Martin Vichnar), 27:57 Martin Vichnar (Vojtěch Mlnářík), 40:39 Martin Vichnar (Vojtěch Mlnářík), 50:29 Josef Adamík (Tomáš Jungman)
branky (asistence): 09:13 Tomáš Fiala (Marek Chocholoušek), 11:14 Tomáš Fiala (Lukáš Fiala), 19:00 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 20:27 Marek Chocholoušek (Tomáš Fiala), 25:24 Daniel Jäschke (Jakub Štěrba), 31:23 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 32:50 Jakub Štěrba (Tomáš Břešťan), 38:34 Martin Jirka (vlastní branka), 46:33 Jiří Giptner (Zbyněk Hlaváček), 53:17 Ondřej Bejček (Ondřej Kopp), 57:57 Tomáš Fiala (Tomáš Břešťan), 58:07 Vít Andrle (Ondřej Kopp)

FBC Texas - Florbal Chomutov 4:12
9. Vojtěch Mlnářík, 28. Martin Vichnar, 41. Martin Vichnar, 51. Josef Adamík - 10. Tomáš Fiala, 12. Tomáš Fiala, 20. Ondřej Bejček, 21. Marek Chocholoušek, 26. Daniel Jäschke, 32. Lukáš Fiala, 33. Jakub Štěrba, 39. Martin Jirka, 47. Jiří Giptner, 54. Ondřej Bejček, 58. Tomáš Fiala, 59. Vít Andrle; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Martin Šimůnek 23, Martin Murín 5 - Jan Vlček 16, Ondřej Trhlík 13; po třetinách: 1:3, 1:5, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostí Martina Bociana: V první řadě děkujeme soupeři za bojovné utkání a divákům za výbornou atmosféru. Ačkoliv se v naší hře objevilo opět několik slabších míst, myslím, že zasloužené vítězství. Domácí ale bojovali až do poslední chvíle a proto mělo utkání náboj až do úplného konce.
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Hrmy: Děkuji hráčům za odbojované utkání a především divákům za fantastickou a neopakovatelnou atmosféru. Získali jsme spoustu zkušeností, proti techničtějšímu a rychlejšímu soupeři, který vyhrál zaslouženě.
60:00
59:43
Poslední minutku zkouší domácí v šesti. Sládek vysoko nad.
59:01
Timeout FBC Texas
58:07
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Kopp (4:12).
58:06
A jako je dvanáct apoštolů, tak je i dvanáct vstřelných branek na straně Chomutova, Kopp na střed na Andrleho a ani tuto třetinu bohužel domácí nevyhrají.
57:57
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Tomáš Břešťan (4:11).
57:56
Fiala ač tísněn dokázal se uvolnit bezprostřední blízkosti Murína a přidává další branku.
57:15
Adamíkovu solidní střelu Trhlík vyráží, střídání předtím Vichnar opět dvě zakončení, Trhlík kryje.
55:01
Šarša svými dekagramy pohladil balonek, ten to pochopitelně neustál a stáhl se jak želva do krunýře.
54:42
Být či nebýt, vyhraje nebo nevyhraje Texas tuto třetinu? A teď si zády zahrál i jeden z rozhodčích, zkušenější Sochůrek.
53:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Bejček, asistoval Ondřej Kopp (4:10).
53:16
Bejček s Koppem si teď pohráli s domácí obranou, Bejček na Koppa ten zpátky na mladého Bejčka a je to desátá branka hostů.
52:10
A na hřišti se nám zničehonic zjevuje i Filip Gaberdén
50:29
Branku družstva FBC Texas vstřelil Josef Adamík, asistoval Tomáš Jungman (4:9).
50:28
Volný úder domácích končí utěšenou střelou Adamíka, kterému něžné funkční prádlo přeci jen přináší štěstí.
50:10
Mlnáříkovu střelu zblokoval Šarša, Vichnar se před Trhlíka neprotlačil.
49:50
Štěrbovu stahovačku Murín vystihl, hosté opět na balonku.
49:32
Šulcovu střelu Murín kryje, Kukačka si poté poradil s dotírajícím Giptnerem.
48:23
Sládek vykoupal hostující útočníky poslal průnikovou přihrávku na Vichnara, tomu balonek ucupital do rohu. Následně zády k brance Vichnar vystřelil přihrávku na Trhlíka.
46:33
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jiří Giptner, asistoval Zbyněk Hlaváček (3:9).
46:32
A Hlaváček si připisuje i první bod, nabyl Giptnerovi, který poprvé překonává Murína.
46:23
Na hřišti můžeme ve třetí třetině vidět i mladého Hlaváčka v červeném dresu Chomutova. Tvrdé souboje teď sváděl Jäschke, nejprve s Kukačkou poté s Adamíkem.
45:31
Adamíkova dobrá střela, Jirkova dobrá střela, Trhlík se rozchytal.
45:01
Jako kdyby Macgregor bojoval s Klitschkem, Giptner v souboji rameno na rameno s Jirkou a kupodivu se domácí chasník otřásl a základech.
42:57
Poruba se dobře uvolnil přes Chocholouška, následnou střelu Trhlík kryje. Chocholoušek odkulhal na střídačku a bude ošetřován.
42:01
A teď opět souboj dědy s babičkou, Vichnar z levé strany uháněl na Trhlíka, vystřelil na vzdálenější tyčku, chomutovský brankář tentokrát rukou vyráží.
40:39
Branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Vichnar, asistoval Vojtěch Mlnářík (3:8).
40:38
Přesně umístěná střela Vichnara trefila mezírku mezi nohama Trhlíka a domácí korigují skóre.
40:38
Obě družstva vystřídala před třetí třetinou brankáře a aniž by si sáhl na balonek, už je Trhlík musí tahat ze sítě. Střelu z kategorie "tak by střílel můj děda a babička by mu to chytla" pustil mezi nohama.
38:34
Vlastní branku družstva FBC Texas vstřelil Martin Jirka (2:8).
38:33
Giptner hledal volného Jäschkeho, balonek se odráží od Jirky za záda Šimůnka.
38:10
Duškovu střelu do vinglu Šimůnek s pomocí Sládka vyráží.
34:58
Vichnar další dvě šance během střídání, Vlček kryje. Na druhé straně efektně domácí brankář proti Šulcově střele do prázdné branky.
34:30
Dnešní utkání sleduje neskutečných 75 diváků! Děkujeme za všechny texaské bojovníky.
32:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Štěrba, asistoval Tomáš Břešťan (2:7).
32:49
Petrova přízemní střela do Vlčka, z protiútoku zatím asi nejhezčí branka utkání. Kdy Štěrba lehce za půlkou z první trefil kros Břešťana a přesně prostřeluje skočivšího Šimůnka.
31:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (2:6).
31:22
Na jedné straně míjí balonek v něžném lososovém podtirku hrající Adamík, na druhé straně nejprve Chocholoušek promáchl skákající přihrávku Fialy L.. O pár vteřin později již bratrská dvojice Fialů prosazuje. Brácha na bráchu a je to čtvrtá branka elitní lajny hostí.
31:02
Další ze série střel Made by Jirka, a opět z té zmetkovější série, nad.
30:23
Běžecký souboj Powell vs. Blake aneb Sládek vs. Giptner. Tentokrát úspěšnější domácí rychlonožka.
29:02
Jirka přetáhl svůj výběh přes osu, pumelice vedle.
27:57
27:56
Po několik šancích se miláček domácích fanynek Martin Vichnar konečně prosazuje. Krkolomně se dostal přes obránce hostů a zavěsil za Vlčkova záda.
26:43
Vichnar sám na Vlčka, opět pouze do lysinky na jeho hrudi. Po dvou brankách ve druhé třetině domácí trochu otevřeli hru, pro diváky se teď hraje relativně atraktivní florbal.
25:24
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Jäschke, asistoval Jakub Štěrba (1:5).
25:23
Agilní Štěrba obral o balonek dva, možná i tři domácí hráče, naservíroval volnému Jäschkemu, který přidává pátou branku.
24:46
Keilova propagační střela od půlky udělala Vlčkovi menší potíže. O chvíli později Adamík sám na Vlčka, zakončení střelou, pouze do golmana.
20:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Marek Chocholoušek, asistoval Tomáš Fiala (1:4).
20:26
Nástup do druhé třetiny se vyvedl lépe hostům, první lajna Chomutova se potřetí prosazuje.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Texas 9, Chomutov 19
20:00
19:47
Jirka Petr před buly v družném rozhovoru s mladým Giptnerem. O chvíli později v souboji, Giptner trochu zakolísal, ale vede, takže svého "učitele" může i nadále škádlit.
19:00
18:59
Koppovu střelu Šimůnek vyrazil, na Bejčkovu dorážku už byl krátký. Kukačka nechal příliš prostoru dorážejícímu Bejčkovi, který zvyšuje.
17:30
Klímův kros na Fialu T., kterému střela nesedla a z první po zemi, Šimůnek chytá.
15:30
Na hřišti poprvé třetí lajna domácích, Šereda při výběhu balonek zapomněl za sebou, brejk hostí Šimůnek kryje.
14:24
Vichnar si obhodil Šnábla, ale Vlček pozorný.
11:14
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Lukáš Fiala (1:2).
11:13
První lajna Chomutova se opět prosazuje. Chocholoušek na Fialu ten na druhého Fialu a hosté vedou.
09:13
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Marek Chocholoušek (1:1).
09:12
Za minutku už je však srovnáno. Fiala L. se vrhl do tří, balonek ztratil, ale ten doputoval k agilnímu Chocholouškovi, který naservíroval Fialovi T. jenž neměl problém zasunout za v tu chvíli bezmocného Šimůnka.
08:08
Branku družstva FBC Texas vstřelil Vojtěch Mlnářík, asistoval Martin Vichnar (1:0).
08:07
A máme tu první branku utkání. Vichnar se dostal do sólového úniku, backhandem balonek neusměrnil za záda Vlčka, nýbrž na nabíhajícího Mlnáříka, který z velkého úhlu brankáře severočechů překonává.
07:45
Jirkova střela už měla slušné parametry, ještě aby ne od tohoto chasníka. Ale letěla metřík mimo.
07:23
Chomutovská hra zatím ve znamení krosů, domácí zodpovědně brání a vyrážeji do kontrataků.
06:23
Piala sám před Vlčkem, ten vycenil tesáky a Piala pouze do něj.
05:23
Prvních několik minut přineslo pár méně kvalitních střel na oba brankáře, tu poslední vyslal Klíma, který po jejím provedení vykroužil dvě piruety.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Ondřej Šarša, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Ondřej Bejček, Marek Chocholoušek
00:00
Line-up domácích FBC Texas: brankář: Martin Šimůnek; hráči v poli: Petr Kuška, Martin Vichnar, Michal Sládek, Robert Keil, Vojtěch Mlnářík