2:0
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 10:14 Martin Krkoška (Václav Večeřa), 11:23 Jaroslav Vaněk (Martin Krkoška), 27:41 Jan Valčík (Jaroslav Vaněk), 38:05 Filip Horník (Antonín Tichý), 45:27 Vlastimil Červenka (Martin Krkoška), 59:15 Michal Baroň (Antonín Tichý)
branky (asistence): 31:23 Matěj Černý

Zlín Lions - FbK Horní Suchá 6:1
11. Martin Krkoška, 12. Jaroslav Vaněk, 28. Jan Valčík, 39. Filip Horník, 46. Vlastimil Červenka, 60. Michal Baroň - 32. Matěj Černý; rozhodčí: Pavel Vích - Bohuslav Juráš; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Jan Krkoška ? - Filip Plíhal ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:0;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích Zbyňka Macury: Děkuju klukům za předvedený výkon, počínaje vynikajícím Krákorem v bráně, zodpovědnou a důraznou obranou a ani útočníci nevyšli naprázdno. Na Otrokovice se těšíme, přece jenom to bude víc než derby.
59:59
A je dobojováno!! Zlínští Lions poráži Horní Suchou 6:1 a v příštím kole se utkají v derby s otrokovickými Panthers.
59:59
Vyjádření trenéra hostů Petra Kruciny: Děkujeme soupeři a divákům za zápas.
59:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Antonín Tichý (6:1).
59:15
A je nejspíš rozhodnuto. Tichého nabídku jemně usměrnil Baroň mezi brankářovi nohy.
58:53
Horník teď byl tvrdě sestřelen, nebezpečný zákrok ovšem zůstal bez trestu.
57:24
Čas se pomalu krátí a domácí stále vedou o 4 branky.
56:00
Zajímavý signál předvedli domácí, Valčík však nemířil přesně.
54:20
Nebezpečnou situaci teď musel řešit před svojí brankou Krkoška. Se štěstím pro něj Tychtl netrefil jak by potřeboval.
52:58
Jaroslav Vaněk trefuje další břevno!
52:22
Timeout Zlín Lions
52:05
Matěj Koňařík se skvěle protáhl kolem hostujících obránců, hostující brankář ale skvěle zasáhl.
50:48
Hosté trefují další tyč po střele z dálky!
48:20
Stoprocentní šanci teď promarnil domácí Roth, který byl sám před brankářem, ale netrefil branku.
45:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Vlastimil Červenka, asistoval Martin Krkoška (5:1).
45:27
Domácí na břevno rychle reagují a střelou z dorážky se prosadil Vlastimil Červenka.
44:56
Matěj Černý trefil po standartní situaci břevno!
43:29
Brankář hostů ovšem nezůstal pozadu a helmou skvěle vychytal střelu Vaňka.
41:35
Přečíslení hostů 3 na 2 skončilo střelou Piskorze, jeho střelu bravurně vychytal Krkoška vystrčenou nohou.
40:00
40:00
39:59
Skončila druhá třetina zápasu mezi Zlín Lions a FbK Horní Suchá, domáci navýšili své vedení již na tři branky a pokud chtějí hosté pomýšlet na postup, tak mají co dělat, protože jim zbývá posledních 20 minut.
39:35
Roth skvěle prostrčil na Horníka, který z úhlu zahrozil, s jeho střelou ale brankář neměl problém. Byla to také zřejmě poslední akce v této třetině.
38:05
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Filip Horník, asistoval Antonín Tichý (4:1).
38:05
A už je to znovu o tři branky. Horníkova střela propadla brankaři a doklouzala až do brány.
37:38
Rychlý protiútok domácích zakončil v úniku 2 na 1 střelou vedle Červenka.
37:05
Nádhernou kombinaci na jeden dotek teď předvedli domácí, po ose Koňařík-Valčík-Baroň se míček vrátil před prázdnou branku k prvnímu jmenovanému, který svoji šanci trestuhodně promarnil.
35:34
Hosté jsou momentálně lepším celkem, poslední střelu zblokoval svým tělem obránce Večeřa, hosté ale zůstali u míčku.
34:45
Žwak se skvěle protáhl kolem Studeného, domácí obránce se ale taktéž skvěle vrátil a nedal Žwakovi prostor ohrozit branku.
32:47
A hosté znovu zahrozili, tentokrát po standartní situaci z rohu, kdy si na přihrávku Mráčka naběhl Řezáč, jehož střela nezamířila mezi tři tyče.
31:23
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Matěj Černý bez asistence (3:1).
31:23
A prosazují se také hosté. Ze střední vzdálenosti se prosadil Matěj Černý, jehož střela prošla gólmanovi Krkoškovi pod rukou.
28:37
Hosté se dostali na dostřel branky, se střelou Kopia ale Krkoška neměl vážnější problém.
27:41
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Valčík, asistoval Jaroslav Vaněk (3:0).
27:41
A přesilovka je využita. Po krásné přihrávce Vaňka střílel do odkryté branky Valčík.
26:53
Vyloučen hráč Jiří Mráček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování.
24:15
Domácí teď tlačí hosty, do dalších šancí se dostali Krkoška a Ženožička, ani jeden však nemířil přesně a tak stav zůstává neměnný.
23:15
Opět zazvonila tyč, tentokráte po Horníkově střele, při brankaři hostů teď stálo dvakrát velké štěstí.
22:59
Tyčka! Domácí obránce Večeřa se odhodlal ke střele z dálky a trefil tyč.
21:54
První vážnější zákrok si připisuje Jan Krkoška, kdy skvěle zasáhl proti střele jednoho z hostí.
20:34
První střelu si připisuje Krajíček, branku domácího Krkošky ale netrefil.
20:00
20:00
19:59
V první třetině byli o trochu lepším celkem domácí, kteří také vedou po brankách Krkošky a Vaňka 2:0 a hosté mají o přestávce o čem přemýšlet.
18:52
Matěj Černý po dlouhé době ohrozil branku domácích, střela však zamířila pouze do boční síťky.
17:55
Nebezpečná střela Koňaříka z první po přihrávce Valčíka, ovšem minula branku.
11:23
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Martin Krkoška (2:0).
10:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Krkoška, asistoval Václav Večeřa (1:0).
05:38
Vyloučen hráč Jan Žwak družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
02:28
Studený po přihrávce Koňaříka prověřil hostujícího golmana, který si se střelou bez problémů poradil.