4:1
3:2
5:2
- : -
branky (asistence): 04:51 Šimon Kuczera (Dominik Klimscha), 10:46 Dominik Eichner (Filip Hrabal), 15:30 Šimon Kuczera (Dominik Eichner), 19:54 Filip Hrabal (Jiří Šebesta), 24:43 Jiří Šebesta (Filip Hrabal), 36:04 Jiří Šebesta, 36:10 Wojciech Malajka (Patrik Šimíček), 43:55 Dominik Eichner (Petr Trulík), 49:45 Matěj Smeták (Dominik Klimscha), 49:58 Dominik Eichner (Petr Trulík), 52:42 Filip Hrabal (Dominik Eichner), 53:27 Filip Hrabal (Šimon Kuczera)
branky (asistence): 03:49 Tomáš Nushart (Ondřej Riebauer), 27:58 Tomáš Nushart, 38:54 Tomáš Nushart (Ondřej Riebauer), 52:01 Jan Louvar (Tomáš Richtr), 58:51 Jan Louvar (Tomáš Richtr)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Kanonýři Kladno 12:5
5. Šimon Kuczera, 11. Dominik Eichner, 16. Šimon Kuczera, 20. Filip Hrabal, 25. Jiří Šebesta, 37. Jiří Šebesta, 37. Wojciech Malajka, 44. Dominik Eichner, 50. Matěj Smeták, 50. Dominik Eichner, 53. Filip Hrabal, 54. Filip Hrabal - 4. Tomáš Nushart, 28. Tomáš Nushart, 39. Tomáš Nushart, 53. Jan Louvar, 59. Jan Louvar; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Štěpán Laja 18 - Dominik Pech 14, Michal Šárka 8; po třetinách: 4:1, 3:2, 5:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Zahálky: Nepovedený výlet se vším všudy. Nedokázali jsme dobře zareagovat na hru soupeře na NHL kolbišti, pokaždé když jsme se vraceli do hry , dostali jsme hloupý gól. V naší hře nám dnes nevyšlo vůbec nic, naopak soupeř nás dokázal potrestat ze všech nabídnutých šancí.
60:00
Komentář trenéra domácích Martina Smetáka: My jsme hráli florbal jen v první třetině, pak už to bylo takové nudné. A to by se nám nemělo stávat ale jsme rádi za 3 body. Zlepšený výkon tam byl ale musí trvat po celý zápas.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava - 13 , Kladno -11 .
60:00
59:30
Zápas se dohrává za Lajovou brankou.
58:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jan Louvar, asistoval Tomáš Richtr (12:5).
58:50
...tak nakonec ne.
58:32
Hosté se ještě pokouší o změnu skóre, ale zdá se že marně.
57:53
Sládek v moc pěkné šanci, ale orazítkoval jen břevno.
56:49
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
55:44
Další nebezpečná akce před Lajou , ale vše zůstalo neměnné.
55:15
... a i méně kvalitnější detektiv, si dá dvě a dvě dohromady a najde viníka.
55:14
Hra se teď hodně kouskuje, jelikož se podezřele v rychlém sledu, vyskytuje voda u kladenské střídačky.
54:47
Kladno sice "buší na dveře", ale domácí se jim rozhodně nechystají otevřít.
53:27
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal, asistoval Šimon Kuczera (12:4).
53:01
Vyloučen hráč Tomáš Richtr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
52:50
S událostmi na hřišti se teď vyložene roztrhl pytel.
52:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal, asistoval Dominik Eichner (11:4).
52:01
50:40
U míčku teď hráči Kladna a hledají skulinku , která by vedla až za Lajovi záda.
49:58
Timeout Kanonýři Kladno
49:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Petr Trulík (10:3).
49:46
Střídání brankáře. Nový brankář Michal Šárka družstva Kanonýři Kladno
49:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matěj Smeták, asistoval Dominik Klimscha (9:3).
49:32
Emoce teď proudí na obou stranách a osobní souboje jsou tímpádem o dost ostřejší.
48:15
Lipový teď dostal pěknou nahrávku, ale stihl k němu přistoupit bránící hráč a tak je jeho pokus jen zblokován za mantinel.
47:09
Šimíček viděl na druhé straně volného Malajku, ale ten skákavý míček odpaluje vysoko nad branku.
45:05
Pěkná kombinace v podání Kladna málem skončila v síti, ale brankář Laja stihl včas zasáhnout.
44:10
Skoro z poloviny hřiště napřáhl Holčák, ale Laja přesně viděl celou trajektorii střely.
43:55
43:34
Zbořil měl teď sice dobrou myšlenku , ale jeho střela skončila jen zblokována.
41:31
S míčkem teď kombinují hráči Kladna, ale zatím jen vážně ta fáze kombinace.
41:00
Přesilovkový tlak zatím domácím moc nevychází.
39:22
Vyloučen hráč Dušan Přívara družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:21
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil Dominik Eichner.
39:15
Smeták v samostném průniku, ale nakonec z toho bude nájezd.
38:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart, asistoval Ondřej Riebauer (7:3).
38:12
Branka byla sice odkrytá, jelikož byl už Laja na zemi ale blok jeho obránců nedovolil žádnou změnu skóre.
36:12
Ostrava teď nešetřila ostrýma a hned dvě přesné střely končí v síti.
36:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Patrik Šimíček (7:2).
36:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Jiří Šebesta bez asistence (6:2).
35:18
Ostrava má teď prostor v klidu vést rozehrávku a vymyslet potencionální příležitost k útoku.
32:38
Laja má teď poslední minuty rozhodně víc práce , než jeho soupeř na druhé straně. Kladno se střelama nešetří a rozhodně většina z nich nekončí za mantinelem.
31:11
Kladenští se teď nemohli dostat z vlastní poloviny , kvůli dobře postavenému obrannému bloku FBC.
29:28
Domácí brankář se teď činil proti několika dorážkám kladenských nájezdníků.
27:58
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Tomáš Nushart bez asistence (5:2).
27:57
Nushart teď elegantně prošel jako nůž máslem a zakončuje nad Lajovo rameno.
27:07
Domácí teď rotovali při rozehrávce, ale míček až k brance nedokázal doputovat.
24:49
Malajka vyvezl až k Pechovi, ale stejně poté otočil hru zpátky na svou polovinu.
24:43
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Jiří Šebesta, asistoval Filip Hrabal (5:1).
24:04
FBC je teď zamčeno na vlastní polovině.
21:41
Kladno teďka delší dobu u míčku, ale ohrožení Laji se zatím nekoná.
20:42
Smeták se dostal ke dvou dorážkám, ale ani jedna se za záda Pecha nedostala.
19:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Filip Hrabal, asistoval Jiří Šebesta (4:1).
18:43
Laja teď chvíli nevěděl , kde skončila střela od kladenského útočníka. Ale naštěstí to pro ostravského brankáře dopadlo dobře.
16:58
Šebesta z velké dálky , ale trefil jen bránícího hráče.
15:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Dominik Eichner (3:1).
15:29
Eichner viděl úplně volného Kuczeru a ten už neměl těžký úkol v trefení odkryté branky.
15:12
Vyloučen hráč David Štechmüller družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vražení zády.
14:31
Lipový teď bere otěže rozehrávajícího hráče, ale nepovedlo se mu to úplně pěkně.
12:23
Holčák dostal nabito, ale střela mu rozhodně vůbec nesedla.
11:17
Kladenští hráči dohrávají souboje relativně dost ostře a hrát budou po faulu tedy domácí.
10:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Filip Hrabal (2:1).
10:32
Šebesta a ani pak Hrabal, nedokázali propasírovat míček až k brance.
09:56
Domácí teď zamčeni na vlastní polovině.
08:22
Kladenští teď rozehrávají až odzadu a podařilo se jim dokonce i zakončit.
07:27
Kuczerův další projektil , tentokrát skončil vysoko nad.
06:55
Ostravě se teď podařila pěkná kombinace, ale až k Pechovi se nedostala.
05:04
Trulík se dostal k odraženému míčku, ale podařilo se mu trefit jen boční síťku.
04:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Šimon Kuczera, asistoval Dominik Klimscha (1:1).
04:22
Domácím se zatím nedaří dostat se do útočné šance.
03:49
03:16
Eichner v hodně pěkné pozici, ale hostující brankář byl připraven.
01:45
Chvastek teď nestihl sáhnout na dlouhý pas Chlebdy.
00:58
Pech si sáhl na míček a připisuje si první zákrok.
00:01
Úvodní buly pro Kladno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Dominik Pech; hráči v poli: Martin Holčák, Jan Louvar, Petr Lacko, Marek Mandler, Dušan Přívara
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Marek Lipový, Šimon Kuczera, Dominik Klimscha, Michal Sládek, Matěj Smeták