1:1
4:3
0:3
- : -
branky (asistence): 16:45 Martin Zozulák (Přemek Pakosta), 25:32 Petr Němeček (Václav Oubrecht), 30:28 Martin Junek (Václav Oubrecht), 31:43 Martin Zozulák (Michal Janeček), 39:57 Tomáš Dlesk (Martin Junek)
branky (asistence): 04:20 Tomáš Sýkora (Marek Vávra), 20:35 Patrik Dóža (Jan Barák), 22:06 Dan Kašovský (Filip Chmelíček), 24:50 Miloš Tyl (Patrik Dóža), 51:52 Marek Vávra (Miloš Tyl), 56:50 Michal Strachota (Petr Pražák), 59:47 Tomáš Sýkora (Marek Vávra)

Sokol Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:7
17. Martin Zozulák, 26. Petr Němeček, 31. Martin Junek, 32. Martin Zozulák, 40. Tomáš Dlesk - 5. Tomáš Sýkora, 21. Patrik Dóža, 23. Dan Kašovský, 25. Miloš Tyl, 52. Marek Vávra, 57. Michal Strachota, 60. Tomáš Sýkora; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 455; zásahy brankářů: Jakub Víšek 16 - Jan Barák 14; po třetinách: 1:1, 4:3, 0:3;
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: Už jsme tady odehráli i horší zápasy, ale ani dnes to z naší strany nebylo nijak skvělé. Domácí hráli velmi dobře a o to více si získaných bodů ceníme.
60:00
Střely ve 3. třetině: domácí - 7, hosté - 8.
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Myslím, že dnes by zápasu více slušela remíza. Z naší strany to nebyl špatný zápas a dokázali jsme Chodov hodně potrápit. Bohužel jsme mu nabídli 3 přesilové hry, které Chodov využil. Dnes a zítra si pořádně odpočineme a připravíme se stejně kvalitně na Bohemku.
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí - Martin Zozulák, hosté - Patrik Dóža.
60:00
59:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Marek Vávra (5:7).
59:47
Gól do prázdné brány.
59:36
Střela do tyčky hráč Patrik Dóža družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
56:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Petr Pražák (5:6).
54:23
Další vychytaný míček Víška, tentokrát šla střela od Tyla.
53:29
Chodov se dostává do své kůže, tlačí a střílí na pardubickou bránu, co se dá.
51:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Miloš Tyl (5:5).
51:52
Chodov si drží stále v přesilovkách 100% úspěšnost.
50:29
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
50:00
Rozhodčí drží odložené vyloučení. Vylučovat se bude na straně domácích.
48:29
Ďopan se řítil dopředu k bráně soupeře, ale když chtěl nahrát, trefil prvního protihráče.
47:33
Janeček předvedl několik chvatných kliček a zakončil na Baráka. Ten střelu vychytal.
45:30
Hosté v plném počtu. Pardubice svou přesilovku nevyužívají.
44:00
Zozulákova prudká střela se odráží od Barákových kolen.
43:24
Vyloučen hráč Martin Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
42:36
Koutného střela z otočky míří jen za mantinely za soupeřovou bránou.
40:40
Barák musel nyní po pardubické střele rychle zasahovat.
40:01
Buly vyhrává Chodov a drží se na míčku.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: domácí - 7, hosté - 8.
40:00
39:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Martin Junek (5:4).
39:57
Chodov dostává "gól do kabiny".
39:23
Janeček v rychlém výběhu poslal míček jen na svého protihráče.
37:27
Janeček tečoval balonek a ten spadl za mantinely. Chodov rozehrává za svou bránou.
36:30
Pěkný zákrok nyní převedl Barák.
35:25
Pardubice se drží na míčku a ze všech sil se snaží dostat do vedení.
33:09
Tyl faulován. Chodov rozehrává na útočné straně.
31:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Michal Janeček (4:4).
31:43
Zozulák dnes střílí druhou branku a zápas vyrovnává.
31:30
Dnešnímu utkání přihlíží 455 diváků.
30:28
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Junek, asistoval Václav Oubrecht (3:4).
29:45
Zozulákovu dorážku u brány Barák na poslední chvíli vychytal.
29:40
Hosté v plném počtu.
28:30
Gregorova střela po přihrávce od Zozuláka neúspěšná.
27:30
Ďopan nájezd neproměňuje.
27:29
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Marek Ďopan.
27:29
Vyloučen hráč David Bouša družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:29
Nájezd pro domácí. Ďopan se pokusí pokořit Baráka.
26:20
Malá domů domácích.
25:32
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Němeček, asistoval Václav Oubrecht (2:4).
24:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Patrik Dóža (1:4).
24:50
Hosté rychlostí blesku přesilovku znovu využívají.
24:31
Vyloučen hráč Daniel Škeřík družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:15
Dóža byl podražen Ďopanem u domácí brány. Chodov rozehrává přímo před pardubickou bránou.
22:28
Junek byl faulován za soupeřovou bránou a tak jeho tým rozehrává z rohu na útočné straně.
22:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dan Kašovský, asistoval Filip Chmelíček (1:3).
21:40
Savického střelu vychytal Barák až po tom, co mu míček zajel mezi nohy.
20:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža, asistoval Jan Barák (1:2).
20:35
Barákův výhoz šel přímo na hokejku Dóžovi, který akci zakončuje gólem do pardubické branky.
20:28
Junek faulován za bránou hostů, Pardubice rozehrávají.
20:10
Chodov na míčku.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: domácí - 5, hosté - 7.
20:00
19:08
Strachotova střela končí za mantinely.
18:13
Velká mela se odehrála u brány Chodova, až jde z toho hlava kolem.
16:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Přemek Pakosta (1:1).
16:12
Janečkova střela mířila úplně mimo bránu.
14:00
Pardubice se i přes svou marodku stále snaží tlačit k soupeřově bráně.
10:11
Krigovského střela na chvíli ohrozila Barákovu svatyni. Ten však míček vyrazil nohami.
09:05
I Strachota nyní mohl střílet, jeho střela se však zastavila hned o prvního protihráče.
07:35
Němečkova první střela míří pouze za mantinely za soupeřovou bránou.
06:55
Víšek na poslední chvíli rychle čapl po míčku, dorážka od Chodova se tedy nekonala.
04:20
04:20
Chodov vzápětí neváhá svou přesilovku využít.
03:56
Dvouminutovému trestu se však přeci jen Pardubice nevyhnuli. Oubrechtovo blokování hole bylo všem na očích.
03:55
Vyloučen hráč Václav Oubrecht družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
03:20
Pardubice pěkně dlouhou dobu hráli v šesti, ale rozhodčí to přešli bez povšimnutí.
02:42
Chmelíček se již chystal na střelu, ale v tom mu zabránil Brychta.
01:45
Chodov znovu na míčku.
01:26
Pakosta se Zozulákem rozehrávají za soupeřovou bránou.
00:56
Míček po souboji končí mimo hřiště a rozhodčí pískají buly.
00:25
Junek presuje Sýkoru, ale ten se nedá a posílá míček do útoku.
00:01
Úvodní buly vyhrává Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Valenta a Michal Žďárský.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Patrik Dóža, Martin Koutný, Miloš Tyl
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Víšek; hráči v poli: Filip Krigovský, Václav Oubrecht, Tomáš Dlesk, Martin Junek, Petr Němeček