4:3
2:2
3:4
0:0
branky (asistence): 07:27 Marek Polášek, 13:20 Petr Velech (Petr Krhut), 14:05 Petr Krhut (Pavel Barabáš), 15:44 Marek Polášek (Petr Velech), 21:10 Petr Kittel (Stanislav Barabáš), 22:40 Marek Polášek (Petr Krhut), 51:15 Petr Kittel (Petr Velech), 52:51 Petr Kittel (Petr Krhut), 55:06 Lukáš Kratochvíl (Lukáš Pešat), rozhodující nájezd Lukáš Pešat
branky (asistence): 00:23 Marián Kloza (Kamil Peřka), 02:13 Vojtěch Mžyk (Marián Kloza), 05:25 Pavel Kožušník (Jiří Krečmer), 23:24 Pavel Kožušník (Tomáš Kozlík), 37:25 Martin Varta (Tomáš Kozlík), 41:01 David Beneš (Pavel Kožušník), 47:22 Marián Kloza (Vojtěch Peřka), 50:36 Tomáš Třaska (Vojtěch Peřka), 58:28 Martin Varta (Pavel Kožušník)

1. FBK Rožnov p/R - Florbal PEGRES Havířov 10:9pn
8. Marek Polášek, 14. Petr Velech, 15. Petr Krhut, 16. Marek Polášek, 22. Petr Kittel, 23. Marek Polášek, 52. Petr Kittel, 53. Petr Kittel, 56. Lukáš Kratochvíl, N Lukáš Pešat - 1. Marián Kloza, 3. Vojtěch Mžyk, 6. Pavel Kožušník, 24. Pavel Kožušník, 38. Martin Varta, 42. David Beneš, 48. Marián Kloza, 51. Tomáš Třaska, 59. Martin Varta; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:3; využití: 3:2; diváků: 80; zásahy brankářů: Roman Ciompa 28 - Jan Piško 28; po třetinách: 4:3, 2:2, 3:4, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal PEGRES Havířov hráč Jiří Krečmer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Lukáš Pešat a vstřelil rozhodující gól (10:9).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal PEGRES Havířov hráč Jiří Krečmer a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč David Friedel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal PEGRES Havířov hráč Vojtěch Mžyk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Pavel Barabáš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal PEGRES Havířov hráč Pavel Kožušník a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Lukáš Pešat a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:04
Komentář hrajícího trenéra domácích, Barabáše: Po prvních pěti minutách jsme si říkali: "...aspoň bodík musíme urvat.", nicméně soupeř nás svým vyloučením dostal do hry. Od té chvíle se dle mého nehrál žádný "zanďour" na obě strany a bylo to velmi aktivní utkání. Ke konci sice štěstí přálo hostům, ale v nájezdech zase nám. Přeji všem šťastnou cestu domů.
65:03
Komentář trenéra hostů, Kubíčka: Dneska to s florbalem nemělo nic společného, bylo to ubojováno na obě dvě strany. Pro nás plyne akorát ponaučení, že se musíme soustředit do každého zápasu. Děkujeme soupeři za hru.
65:02
Nádherná scenérie zakončená nájezdy na rychlou smrt. Domácím vyšlo angažování Lukáše Pešata, kterým byl rozhodujícím střelcem utkání, nicméně dle NHL druhou hvězdou zápasu po Peťovi Kittelovi, jehož branky držel Rožnov stále v utkání. Třetí hvězdu by člověk určitě volil z kádru Havířova, kde svůj věk popřel opětovně Pavel Kožušník. Všechny zveme příští týden, na utkání proti "atleticky, Nerudovsky" připravenému Brnu.
65:01
Za hosty pojedou nájezdy Kožušník, Mžyk a Krečmer, za domácí Barabáš P., Pešat a Friedel. Sice ze střídačky bylo chvíli vidět, že uvažuje i Krhut, ale nakonec výše zmíněná trojice.
64:59
V prodloužení žádný z týmů neohrozil střelou branku soupeře.
64:50
Utkání nám spěje do nájezdů, prakticky to dnes ani nijak jinak nešlo, protože oba týmy hrají utkání, které musí diváka bavit. Takže teď jen ta třešnička na dortu, kdo získá v nájezdech bodík navíc.
61:44
Havířov se drží na míčku a pomalu rozehrává.
60:00
60:00
59:59
Poměr střel na branku v 3. třetině je 11:9. Celkově to je 36:36.
59:30
Asi jsem to přivolal, utkání vyrovnáno, opět se projevily zkušenosti Pavla Kožušníka ... je to prostě nestárnoucí borec.
58:28
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Martin Varta, asistoval Pavel Kožušník (9:9).
58:02
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
58:00
Poslední 2 minuty poslední třetiny.
57:30
Dnes se tu hraje nádherné utkání plné zvratů. Nejdříve Sršni tekli 0:3, aby otočili na 6:3 a následně Torpedo znovu otočilo na 6:8. To však nebyl konec, neboť Sršni opět otočili na 9:8. Nemůžu si pomoci, ale utkání by slušela remíza, ačkoliv raději budeme doma za 3 body ....
55:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Lukáš Pešat (9:8).
52:51
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Petr Krhut (8:8).
51:32
Rožnov zrychluje.
51:15
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Petr Velech (7:8).
51:00
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:36
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Třaska, asistoval Vojtěch Peřka (6:8).
49:50
Přiostřuje se....
47:22
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Vojtěch Peřka (6:7).
46:16
Rozehrávka Rožnova je agresivně napadána hosty.
45:07
Havířov zamyká domácí v jejich útočné půli.
42:05
Obrovská šance domácích.
41:56
Obě družstva vstoupila do poslední hrací části aktivně.
41:01
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Pavel Kožušník (6:6).
40:01
Druhá část byla méně brankově bohatá, přesto zajímavá. Rožnov nejdříve šel až na tříbrankové vedení, ale hosté do druhé pauzy snížili na jednobrankový rozdíl, když i v této třetině domácí přestříleli. Zápas je stále otevřený a třetí část bude rozhodně napínavá.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel na branku v 2. třetině je 8:12. Celkově to je 25:27.
39:00
Poslední minuta 2. třetiny.
38:12
Rožnov hraje odzadu.
37:25
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Martin Varta, asistoval Tomáš Kozlík (6:5).
36:53
Hosté se nemůžou prosadit v obraně domácích.
36:02
Havířov si vytváří tlak na útočné půli.
35:31
Vyloučen hráč Petr Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
29:28
Únik P.Kittela se podařil zastavit obráncům hostů.
27:31
Agresivní hra obou týmů.
23:24
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Tomáš Kozlík (6:4).
23:24
Hostům se podařilo na poněkolikáte dorazit míček do branky.
23:00
Domácí jsou na vlně ... už vstřelili šestou branku v utkání v řadě ... celkově tak otočili z 0:3 na 6:3 ... pokud teď je někdo na ručník, tak rozhodně hosté ze severu.
22:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Marek Polášek, asistoval Petr Krhut (6:3).
21:22
Klidný vstup do třetiny přerušil rychlý gól domácích.
21:10
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Stanislav Barabáš (5:3).
20:01
Nyní začala druhá třetina, ale viděli jsme šílenou první část, kdy nejdříve Havířov utekl do vedení 0:3 a vypadalo to na hozený ručník do ringu od domácích, nicméně ti se neuvěřitelně zvedli a do konce první části otočili na 4:3. V obou kabinách muselo být o přestávce pěkně rušno!
20:00
20:00
19:59
Poměr střel na branku v 1. třetině je 17:15.
19:00
Poslední minuta 1. třetiny.
15:44
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Marek Polášek, asistoval Petr Velech (4:3).
15:44
Havířov dostává od Rožnova neuvěřitelný kartáč.
14:35
Rožnov jako znovuzrozený nyní válcuje svého soupeře.
14:05
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Pavel Barabáš (3:3).
13:20
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Petr Krhut (2:3).
13:20
Rožnov v přesilové hře rychle kombinuje a snižuje na 2:3.
13:08
Trestné střílení družstva 1. FBK Rožnov p/R neproměnil David Friedel.
13:08
Vyloučen hráč Martin Varta družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
13:08
Vyloučen hráč Tomáš Kozlík družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za držení.
12:00
Hra se zrychluje.
07:27
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Marek Polášek bez asistence (1:3).
07:27
Střela Rožnova šťastně dopadá do branky Havířova.
06:50
Nádherný rychlý přesun Ciompy zabránil další inkasované brance.
06:08
Havířov má Rožnov perfektně rozebraný.
05:25
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Kožušník, asistoval Jiří Krečmer (0:3).
04:20
Havířov dostává Rožnov pod tlak.
03:57
Vyloučen hráč Lukáš Pešat družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za blokování hokejky.
02:13
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Marián Kloza (0:2).
02:13
Rychlá, překvapivá střela končí za zády Ciompy.
00:23
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Kamil Peřka (0:1).
00:23
Zmatky v obraně domácích končí střelou, na kterou Ciompa nemohl zareagovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Vlach, Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka, Vojtěch Peřka, Marián Kloza
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Pavel Barabáš, Denis Zimmer, Michal Kilčický, Petr Velech, Marek Polášek