1:0
1:1
1:2
0:1
branky (asistence): 07:40 Petr Velech (Roman Ciompa), 35:43 Petr Kittel (Marek Polášek), 59:18 Josef Viktořík (Petr Velech)
branky (asistence): 24:56 Michal Dolejš, 45:35 Ondřej Stuchlík (Zbyněk Stuchlík), 55:53 Ondřej Stuchlík (Jan Linhart), 64:13 Jan Zavadil (Marian Jelínek)

1. FBK Rožnov p/R - TJ Sokol Královské Vinohrady 3:4p
8. Petr Velech, 36. Petr Kittel, 60. Josef Viktořík - 25. Michal Dolejš, 46. Ondřej Stuchlík, 56. Ondřej Stuchlík, 65. Jan Zavadil; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Roman Ciompa 27 - Ondřej Matiášek 30; po třetinách: 1:0, 1:1, 1:2, 0:1;
65:02
Komentář trenéra 1.FBK Rožnov Standy Barabáše: Zápas pro nás nedopadl dobře, prohráli jsme. Poměr neproměněných tutovek vs. gólových chyb byl 3:1. To rozhodlo zápas. Soupeři děkuji za kvalitní zápas a přeji...
65:01
Komentář trenéra SKV Martina Hovořáka: Přijeli jsme si pro bod, máme dva. Vyhnuli jsme se předkolu play-off. Pro nás dneska vítězství, děkujeme za zápas.
64:13
64:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Zavadil, asistoval Marian Jelínek (3:4).
64:13
Poměr střel v prodloužení 2:3. Celkově to je 33:31.
61:14
Obrovská šance domácích.
60:00
60:00
59:59
Průměr střel na branku v 3. třetině je 12:8. Celkově to je 31:28.
59:18
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Velech (3:3).
59:18
Comeback je hotov - Josef Viktořík nádherně trefuje horní růžek branky hostí a vyrovnává! Pokud to dnes bude vítězství, tak první letošní utkání v podání zabijáka Pepy bude mít sladkou tečku.
59:07
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
59:00
Rožnov nyní měl na svých čepelích několik gólovek.
58:35
Friedel předvedl famózní sprint, díky kterému zachránil prázdnou branku.
58:00
Právě probíhají poslední 2 minuty základní hrací doby.
55:53
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Jan Linhart (2:3).
54:23
Obrovská šance Petra Kittela, kterého na poslední chvíli dostihl hráč, míček proskočil pod nohou brankáře a následně proskákal i malým brankovištěm, těsně minul tyč.
51:40
Rožnovu se nedaří se dostat přes obranu hostí, ti jsou vždy rychlejší a tvrdší.
49:30
Hra se přitvrzuje.
46:12
Obrovská šance ! Ciompu nyní zachránila tyč.
45:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Ondřej Stuchlík, asistoval Zbyněk Stuchlík (2:2).
45:35
Hosté nádherně kombinují a vyrovnávají skóre.
42:37
Vinohrady zatlačují Rožnov, ale nedaří se jim vytvořit si nějakou větší šanci.
40:40
Obrovská šance domácích, kterou pokryl brankář hostí.
40:00
40:00
39:59
Poměr střel na branku v 2. třetině je 9:12. Celkově to je 19:20.
39:26
Vyloučen hráč Jan Zavadil družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
39:26
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
39:23
Nebezpečí v obraně hostí.
39:00
Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:50
Hra 4 na 4 vyhovuje více domácímu celku.
36:24
Vyloučen hráč Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
36:24
Vyloučen hráč David Friedel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za bránění ve hře.
35:43
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Marek Polášek (2:1).
35:43
Rožnovští nádherně kombinují a vstřelují branku, obránci Vinohrad nemohli zareagovat.
34:22
Vyloučen hráč Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
34:22
Jakub Záň tvrdě dohrává hráče domácích a jde si za to sednout.
25:46
Hosté jsou v této třetině mnohem aktivnější.
24:56
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michal Dolejš z trestného střílení (1:1).
24:56
Vladislav Kittel zastavil míček mířící do odkryté branky Rožnova a bylo nařízeno trestné střílení.
23:55
Nebezpečný odraz míčku proskákal malým brankovištěm Rožnova.
23:00
Rožnov zatlačený ve své obraně.
22:10
Nebezpečná šance Hostí, Ciompa během pár sekund vytáhl 4 neuvěřitelné zákroky, nakonec ho zachránila posunutá branka.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel na branku je 10:8 pro tým domácích.
19:45
Rožnov pálí na branku hostí jednu nebezpečnou střelu za druhou.
19:00
Právě probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:45
Velech netrefuje prázdnou branku po přihrávce Viktoříka.
15:00
Ciompa zatím drží svůj tým bez jakéhokoliv pochybení.
12:40
Rožnov se zatím více přesazuje před brankou, Vinohrady ohrožují z dálky.
11:42
Rožnov se čím dál tím častěji dostává do nebezpečných střel.
11:05
10:45
Rožnov pomalu rozehrává z obrany.
09:15
Nebezpečná střela Hegara.
07:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Roman Ciompa (1:0).
07:40
Velech se dostává po přihrávce Ciompy na útočnou půli a nádherně trefil střelu z ne příliš dobrého úhlu.
06:15
Zvoní tyč ! Vladislav Kittel se nečekaně zmocnil míčku před brankou hostí a trefuje tyč za zády Matiáška.
05:30
Vinohrady nebezpečně kombinují na polovině domácích s několika střelami, Ciompa vždy připraven.
03:00
Hosté kombinují na polovině domácích.
01:30
Chumelenice před brankou hostí.
01:00
Rožnov drží míček ve své obraně, nepouští se do žádných akcí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Ondřej Matiášek; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Marian Jelínek, Zbyněk Stuchlík, Jan Linhart, Jan Zavadil
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Pavel Barabáš, Denis Zimmer, Josef Viktořík, Marek Polášek, Petr Velech