5:1
4:3
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 07:23 Milan Bína (Luka Časar), 10:04 Jan Krejča, 15:23 David Ježek (Marek Zouzal), 29:57 Ondřej Kadoch (Ondřej Svatoš), 30:31 Matěj Pruner (Martin Rebro), 36:00 David Ježek (Marek Zouzal), 36:41 Lukáš Ujhelyi (Jan Marvánek), 37:45 Jan Krejča (Kryštof Hartman), 43:08 Ondřej Kadoch (Jakub Vrána), 44:00 Milan Bína (Luka Časar), 46:13 Luka Časar (Daniel Kalaš), 52:01 Jaroslav Jaroš (Jan Krejča)
FBC Liberec
branky (asistence): 07:07 Petr Salát (Pavel Hůza), 19:42 Petr Salát (Daniel Kroupa), 22:15 Matěj Klucho (Jiří Strobach), 41:34 Tomáš Marek (Petr Salát), 42:32 Petr Salát (Jiří Strobach), 56:02 Dominik Hiadlovský (Jakub Procházka)

ACEMA Sparta Praha - FBC Liberec 12:6
8. Milan Bína, 11. Jan Krejča, 16. David Ježek, 30. Ondřej Kadoch, 31. Matěj Pruner, 37. David Ježek, 37. Lukáš Ujhelyi, 38. Jan Krejča, 44. Ondřej Kadoch, 45. Milan Bína, 47. Luka Časar, 53. Jaroslav Jaroš - 8. Petr Salát, 20. Petr Salát, 23. Matěj Klucho, 42. Tomáš Marek, 43. Petr Salát, 57. Dominik Hiadlovský; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 448; zásahy brankářů: Michal Kotouček 12 - Lukáš Strýček 14, Milan Stránský 3; po třetinách: 3:2, 5:1, 4:3;
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Jsme rádi, že nás přišlo povzbudit opravdu hodně fanoušků, kteří nám pomohli k dnešnímu vítězství! DĚKUJEME! V samotném utkání jsme si vytvořili množství příležitostí, které jsme proměňovali. Děkujeme soupeři za atraktivní ofenzivní utkání, divákům se muselo líbit!
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Krále: Zápas se zlomil ve druhé třetině, kdy jsme obdrželi 2 branky hned po sobě a nedokázali jsme se již do zápasu vrátit. Sparta dnes vyhrála zcela zaslouženě a šla si pro body od začátku.
60:00
59:24
Timeout ACEMA Sparta Praha
59:24
Vyloučen hráč Matěj Klucho družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
59:24
Zbytečný faul Klucha, celá hala píská.
59:24
Domácí se ještě snaží navýšit skóre.
58:52
Nejlepší obranou je útok, o to se teď snažil Vrána, ale balónek skončil za mantinelem.
58:05
Sparťanům se daří v oslabení bránit, Liberec si zatím žádnou větší šanci nepřipravil.
57:30
Liberec zatím hraje klasickou přesilovku, brankář zůstává na svém místě.
57:22
Vyloučen hráč Kryštof Hartman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání.
57:22
Opět špatné střídání. Dvakrát během jednoho zápasu by se to určitě stávat nemělo.
56:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Dominik Hiadlovský, asistoval Jakub Procházka (12:6).
56:02
A přece jenom došlo ke snížení, po přečíslení se prosazuje Hiadlovský.
55:05
Sparťané se snaží držet míček, aby nedali Liberci šanci na snížení.
53:42
Další spolupráce na ose Bína - Časar, ale tentokrát to nekončí gólem. V hale to pouze zahučelo.
52:57
První formace domácích se usadila na polovině Liberce, ale gól se ji nepodařilo vstřelit.
52:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Jan Krejča (12:5).
52:01
Přečíslení Sparty dobře vyřešil Krejča, když vybídl ke skórování Jaroše, který uklízel do prázdné branky.
51:30
Na hráčích obou týmu začíná být vidět, že je zápas nejspíše rozhodnutý.
50:40
Sparťanští diváci chtějí další gól. I nadále hlasitě podporují své borce!
50:12
Marvánek si naložil moc a přichází o balónek. Liberec se tak může pokusit o snížení po rozehrávce v rohu.
49:18
Po tvrdém souboji končí Ježek na zemi, ale zvedá se a zapojuje se zpátky do hry.
48:12
Liberec se snaží snížit, ale nedaří se jim dostat do vyložené šance.
46:55
Timeout FBC Liberec
46:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Luka Časar, asistoval Daniel Kalaš (11:5).
46:13
A máme tu další gól v Liberecké síti. Brankáři Liberce asi nebudou mít dobré spaní.
45:15
První pětiminutovka třetí třetiny je hodně gólová, snad se ještě nějakých gólů dočkáme.
44:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Bína, asistoval Luka Časar (10:5).
44:00
Rozdíl je opět o 5 gólů, když se trefil Bína.
43:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Kadoch, asistoval Jakub Vrána (9:5).
43:08
Liberečtí na začátku třetí třetiny snížili gólový rozdíl, ale Kadoch ho opět navýšil, když se trefil po krásné nahrávce Vrány.
42:32
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Jiří Strobach (8:5).
42:22
Střela Harmana končí pouze na bloku Liberecké obrany. Z protiútoku snižuje povedenou akcí liberecký Salát.
41:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek, asistoval Petr Salát (8:4).
41:34
Pátý sparťanský hráč se ani nestihl zapojit do hry, když skóre snížil Tomáš Marek.
40:41
Sparta začíná třetinu v oslabení, Liberec se bude snažit snížit gólový rozdíl.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 9:5
40:00
39:53
Domácím fanouškům se vyloučení nelíbí, celá hala píská.
39:25
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání.
39:25
Po tvrdém zákroku zůstává za mantinelem ležet Kalaš, snad bude v pořádku.
38:45
Během tří minut dokázali domácí vstřelit 3 branky. Liberec se ale nevzdává a snaží se snížit.
37:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Kryštof Hartman (8:3).
37:45
Rozehraná standardní situace končí gólem. Krejča nekompromisně trefuje levý horní roh.
37:35
Po chybě liberecké obrany se ocitl v šanci Bína, ale nepodařilo se mu zvýšit náskok.
37:33
Střela do tyčky hráč Milan Bína družstva ACEMA Sparta Praha .
36:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Jan Marvánek (7:3).
36:41
Sparťané odskakují do vedení o 4 góly.
36:29
Dnešní utkání sleduje skvělých 448 diváků! Děkujeme.
36:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil David Ježek, asistoval Marek Zouzal (6:3).
36:00
Další Ježkova střela končí gólem!
35:17
Střela do tyčky hráč Pavel Hůza družstva FBC Liberec .
35:03
Ujhelyi se dostal k odraženému míčku, ale skákající míček netrefil přesně.
33:53
Salát individuální akcí vybídl Hůzu ke skórování, ale ten míček nezpracoval a nedostal se k zakončení.
33:08
Marek v dobré šanci, ale netrefuje branku. Liberec se usadil na útočné polovině.
31:26
Špatné střídání Liberce mohl potrestat Krejča, ale trefuje pouze nohy obránce.
30:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner, asistoval Martin Rebro (5:3).
30:31
Další akce Sparťanů znamená další gól v liberecké síti.
29:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Kadoch, asistoval Ondřej Svatoš (4:3).
29:57
Z nenápadné akce vytěžil Kadoch maximum! Dostává Spartu opět do vedení.
29:52
Hra je plná nepřesností a zkažených akcí na obou stranách.
29:09
Marek sám na středu, ale přestřelil.
28:20
Liberec je teď na balónku silnější, ale žádné větší šance si nevytváří.
27:09
Přečíslení Liberce 2 na 1 vyřešil obraným zákrokem Zouzal.
26:39
Krejča důrazně napadá, ale s faulem. Liberec zůstává u balónku.
25:22
Časar střílel na odkrytou bránu, ale trefil brankáře do břicha. Skóre i po této akci zůstává vyrovnané.
24:12
Košir zbrzdil rychlé přečíslení a pak už střílel pouze do bloku Liberce.
23:04
Bína v hezké šanci na středu hřiště, ale ani netrefil zařízení.
22:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Matěj Klucho, asistoval Jiří Strobach (3:3).
22:15
První střela v přesilovce končí gólem.
21:45
Vyloučen hráč Michal Kotouček družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
21:20
Ztráta Prunera na půlce končí šancí Liberce, kterou kryje Kotouček.
20:28
Sparťané opět začínají třetinu napadáním po celém hřišti. Zatím se jim nedaří míček získat.
20:00
20:00
Střely v 1 třetině:13-7
20:00
19:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Daniel Kroupa (3:2).
19:42
Kroupova střela končí zblokovaná, ale Salát míček dorazil do branky.
18:46
Košir měl po rychlé akci Svatoše a Marvánka prázdnou bránu, ale skákající míček nedokázal dopravit do branky.
18:04
Rychlé přečíslení Liberce zakončoval Baudisch, ale Kotouček byl pozorný.
17:17
Nepovedená rozehrávka Liberce, míček je opět na holích Sparťanů.
16:32
Liberec rozehrával v rohu, ale žádnou šanci si nevytvořil.
15:45
Střela do tyčky hráč Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha .
15:23
15:23
Třetí sparťanská formace opět na Liberecké půlce. A tato akce končí gólem! Krásná střela Davida Ježka cinkla o tyčku.
13:28
Individuální akci Procházky bez větších problémů kryje Kotouček.
12:27
Zouzal se pokusil tečovat nabídku Hartmana, ale míček za záda libereckého brankáře nedostal.
10:53
Rychlé přečíslení Sparty nekompromisně zastavuje Klucho.
10:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča bez asistence (2:1).
10:04
Sparta opět napadala a vyplatilo se! Krejča získal balónek a střelou ze středu posílá Spartu do vedení.
09:06
Hra se uklidnila, hraje se bez větších šancí na obou stranách.
07:23
07:23
Ihned po obdržené brance srovnal skóre důrazný Bína.
07:07
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Pavel Hůza (0:1).
07:07
První větší šance Liberce končí gólem.
06:32
Procházka sám před Kotoučkem, ale ani on neskóroval.
05:12
Závar před brankářem Kotoučkem, který se pouze ohlédl za balónkem. Šance i na druhé straně, ale opět bez gólu.
04:50
Pruner cloní před brankářem, ale míček do sítě nedopravil.
04:15
Hezká střela Kadocha od půlky hřiště končí na hrudi brankáře.
04:08
Sparťané napadají Liberecké hráče po celém hřišti, daří se jim získávat snadné akce.
02:44
Individuální akce Prunera končí na zadní mantinelu.
01:48
Domácí trpělivě zakládají a drží Liberecké na vlastní polovině.
00:46
Již první souboj naznačil, že utkání bude tvrdé a rychlé.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Lukáš Strýček; hráči v poli: Jiří Strobach, Pavel Hůza, Daniel Kroupa, Lukáš Böhm, Petr Salát
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Jan Marvánek, Ondřej Kadoch, Jakub Vrána, Ondřej Svatoš, Robert Košir