1:1
0:1
2:3
- : -
branky (asistence): 18:43 Matěj Kostka (Tomáš Sovják), 42:05 Lukáš Petřík (Pavel Jurčík), 46:46 Pavel Jurčík (Lukáš Petřík)
branky (asistence): 19:43 Petr Němeček (Tomáš Dlesk), 28:48 Filip Krigovský (Tomáš Dlesk), 43:13 Petr Němeček (Tomáš Dlesk), 47:05 Tomáš Dlesk (Petr Němeček), 49:54 Přemek Pakosta (Lukáš Gregor)

Hu-Fa Panthers Otrokovice - Sokol Pardubice 3:5
19. Matěj Kostka, 43. Lukáš Petřík, 47. Pavel Jurčík - 20. Petr Němeček, 29. Filip Krigovský, 44. Petr Němeček, 48. Tomáš Dlesk, 50. Přemek Pakosta; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 313; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 13 - Jakub Levínský 24; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:3;
60:01
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: Jsou prostě dny, kdy nevychází vůbec nic, dali jsme do toho maximum, bohužel jsme snahu gólově nezúročili.
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni z celku hostů hráč číslo 85 Petr Němeček a z domácího týmu hráč číslo 91 Lukáš Petřík.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Milana Koubka: Myslím si, že dnešní florbal se musel divákům líbit a z naší strany se jednalo o dobrý týmový výkon, kluci do puntíku plnili taktické pokyny. Škoda, že nás dneska trošku trápila koncovka, protože kdybychom proměnili všechny svoje šance, mohlo být rozhodnuto dříve. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí-10,Hosté-8.
60:00
Pardubice se radují, jakoby vyhráli Tipsport Superligu, bohužel pro ně, vyhráli pouze tento zápas a připisují si 3 body do tabulky, mají jich teda stejně jak Hu-Fa Panthers Otrokovice.
60:00
Střely celkem: Domácí-27,Hosté-18.
60:00
59:34
Tak to byl fantastický zákrok Michajloviče, sice Panterům byl prd platný, ale pro sebevědomí Michajloviče dost důležitý.
59:32
Timeout Sokol Pardubice
58:14
Vyloučen hráč Marek Zapletal družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:14
A na trestnou lavici míří jeden z domácích hráčů. A to za velkého pískotu domácích fanoušků, rozhodčí dnes nejsou ve evidentně ve své kůži.
57:27
Timeout Hu-Fa Panthers Otrokovice
57:13
Rozhodčí jsou v dnešním zápase dost mírní a i hraniční situace dost pouští.
56:22
Pardubičtí hráči se po zápase budou muset stavit do Salming storu, protože dneska už zlomili dvě florbalové hole.
55:09
Obrovská šance Panterů, ovšem míček skončil pouze na boční síti.
54:33
Pardubice míří ke třem bodům, Panterům zbývá pět minut.
52:35
Střela Krchňáčka nadělala hostujícímu brankáři značné potíže.
52:01
Zapletal leží na hřišti, rozhodčí ovšem hru pouze přerušil, u míčku jsou opět Pardubice.
50:56
Vyloučen hráč Tomáš Sovják družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za hrubost.
50:38
Panterům se tento zápas hrubě nedaří navíc budou hrát oslabení.
49:54
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Lukáš Gregor (3:5).
49:54
A je to....Pardubice jdou do dvoubrankového vedení a přiblížili se k bodovému zisku.
48:27
Levínský opět musel zasáhnout, Panteři mají možnost standardní situace.
47:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk, asistoval Petr Němeček (3:4).
47:00
A opět jdou Pardubice do vedení, Ťopek zakopl a hráči Sokolu vyřešili situaci 2 na 1 na jedničku.
46:46
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Petřík (3:3).
46:46
Exbrankář Pavel Jurčík nádhernou střelou z první vyrovnává na 3:3!
45:44
Sovjákovi poprvé vyšla střela z otočky, jenže Levínský svojí pravou ruku zabránil míčku v cestě do sítě.
44:12
Panteři se snaží vyrovnat, ovšem Pardubice domácí do ničeho nepouští.
43:13
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Němeček, asistoval Tomáš Dlesk (2:3).
43:13
Pardubice jdou opět do vedení!
42:05
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Pavel Jurčík (2:2).
42:05
Petřík dal životní sprint, jeho první střelu Levínský chytá, ale s následnou dorážkou si už neporadil.
41:55
Pardubice mají míček ve své moci a snaží se podniknout útok.
41:15
Zničený míček přerušil hru, rozehrávat budou Panteři.
38:49
Panteři se snaží, ale co je to platné, když Levínský dnes opravdu postavil neprůstřelnou zeď.
38:13
Levínský na třikrát podržel Pardubice.
37:00
Panteři zkoušejí poziční hrou překvapit Pardubice, ovšem jejich snaha je dosti marná.
35:01
"Paci" tygřím skokem zabránil v navýšení náskoku Pardubic.
33:15
Pardubice jsou ve druhé třetině jasně lepším týmem.
32:19
Kostka vystřelil od půlky a s jeho střelou měl pardubický brankář celkem problémy.
31:00
Michajlovič musel opět zasahovat.
30:36
Polovina zápasu za námi a Panteři, trochu překvapivě, ale zaslouženě prohrávají 1:2.
29:41
Levínský nadvakrát vychytal Pančochu.
28:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Krigovský, asistoval Tomáš Dlesk (1:2).
28:48
Pardubice jdou do vedení, míček taktak doskákal za brankovou čáru.
26:47
Panteři odstřelovali Levínského bránu, ale červená hráz gól nepřipustila...!
25:54
Kostka byl sražen k zemi, ale rozhodčí za toto přece nemohl vyloučit.
24:36
Levínský měl celkem štěstí, míček proskákal kolem jeho pravé tyče.
23:10
Další zákrok Levínského, na druhé straně se do šance dostal Zozulák, ovšem jeho střela byla zblokována.
22:45
Levínský reflexivně vyrazil a vzápětí vychytal i Kostku.
22:19
Další velká šance Pardubic, Panteři vypadají, že zůstali ještě v šatně...
21:32
Pardubice jsou v úvodu druhého dějství aktivnější a Michajlovič musel opět zasahovat.
20:32
Zozulák nemůže uvěřit vlastním očím, co dokázal netrefit, zívala na něj zcela prázdná brána, ale reprezentant České Republiky bránu netrefil.
20:00
20:00
Máme za sebou úvodní dějství, které nám nabídlo dva góly, nejprve Panteři otevřeli skóre, ale bohužel pro domácí, 17 sekund před koncem 1. třetiny inkasovali z hole Němečka.
20:00
Střely po první třetině: Domácí-5,Hosté-6
20:00
19:43
19:43
A máme srovnáno, po hrubé chybě Michala Nagyho Pardubice se štěstím vyrovnávají na 1:1. Michajlovič sice střelu ztlumil, ovšem ta se dokutálela za brankovou čáru.
18:43
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Matěj Kostka, asistoval Tomáš Sovják (1:0).
18:43
A máme tu první gól! Matěj Kostka ze středu hřiště trefil parádně a Panteři vedou 1:0.
18:23
Michal Nagy si obehrál dva protihráče a pokračoval v akci, jeho přihrávku ovšem Jurčík nezpracoval a z pěkné akce gól nebyl.
18:01
Pardubice jsou v útočném pásmu a snaží se rychlou hrou překvapit Pantery.
17:00
Další zákrok Michajloviče, který dobře přečetl situaci a podržel Pantery.
16:23
Michajlovič skvělým zákrokem vychytal Teichmana, to byla první vážnější šance hostů!
14:36
Sovják byl faulovaný, Panteři rozehrávají.
12:30
Levínský musel zasáhnout.
11:23
Michajlovič musel být pozorný, stav stále 0:0.
09:54
Máme za sebou úvodních deset minut první třetiny, kdy jsme neviděli vážnější šanci.
08:23
Pardubice zamkly svého soupeře, jenže Michajlovič měl dobrý výhled a se střelou pardubického beka si poradil.
07:10
Panteři se marně snaží dobýt červené hradby Pardubic.
05:10
Michajlovič si připisuje první ostrý zákrok.
04:33
Panteři kombinují a Vyoral se dostal do první vážnější šance, jenže Levínský jeho střelu výborně vyrazil.
03:45
Pardubice jsou zatím mírně aktivnější, domácí obrana ale pracuje velice dobře.
02:02
Vyoral čistě trefil pardubického hráče, hra byla přerušena a Pardubice získali výhodu standardní situace, kterou ovšem nevyužili.
00:58
Sovják zkoušel první střelu v zápase, ale jeho střelecký pokus mířil hodně mimo.
00:31
Pardubice vyhráli buly a zakládají první útočnou akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Daniel Škeřík, Ivo Teichman, Martin Zozulák, Jakub Burian
00:00
Line-up domácích Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Pavel Jurčík, Ondřej Čevela, Martin Krchňáček, Lukáš Petřík
00:00
Krásný sobotní podvečer ze Sportovní haly na Štěrkovišti v Otrokovicích, kde se proti sobě v rámci 6.kola Tipsport Super Ligy mužů nastoupí domácí Hu-Fa Panthers Otrokovice, kteří vyzvou Sokol Pardubice. Pardubice v minulém kole konečně vyhráli, když doma porazili Ostravu, ale zatím jejich výkony jsou hodně vzdálené jejich představám, Panteři v televizním utkání prohráli doma 3:6 s Mladou Boleslaví.