1:2
1:0
0:0
0:0
branky (asistence): 10:30 Pavel Gellner (Kryštof Kůs), 21:22 Pavel Stejskal (Filip Šlápota)
branky (asistence): 14:13 Jan Hrubý (Tomáš Zíbr), 17:53 Tomáš Matoulek (Jan Hrubý), rozhodující nájezd Ondřej Bachtík

TJ Centropen Dačice - Florbal Primátor Náchod 2:3pn
11. Pavel Gellner, 22. Pavel Stejskal - 15. Jan Hrubý, 18. Tomáš Matoulek, Ondřej Bachtík; rozhodčí: Petr Holeček - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Michal Krejčí 27 - Daniel Meduna 29; po třetinách: 1:2, 1:0, 0:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Kryštof Kůs , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Jan Čečetka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč Pavel Gellner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod hráč Ondřej Bachtík a vstřelil rozdílový gól (2:3).
65:55
Vyjádření trenéra domácích pana Davida Černého: "Vyrovnané utkání, které rozhodla dovednostní soutěž, a neproměněné šance na naší straně. Gratulujeme a děkujeme soupeři." Vyjádření hráče Náchoda Ondřeje Bachtíka:"Děkujeme soupeři a divákům ze Rtyně v Podkrkonoší. Tu tuu tuuu"
65:50
Náchod vítězí. Dnes to bohužel nevyšlo a Dačice si připisují první prohru v této sezoně.
65:10
Dačice na nájezdy mění golmana, nastupuje čapájev Lukáš Vacuška!
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:49
Náchod měl ještě standardní situaci v poslední vteřině, ale střílející hráč promáchl.
64:33
Dačice tlačí, ale nedaří se.
61:57
Timeout Florbal Primátor Náchod
61:57
Tomáš Kubek teď vyslal na bránu dvě kotníkové střely z půlky za sebou, ale neujala se ani jedna.
61:50
Náchod v plném počtu. Šance na obou stranách.
60:40
Kryštof Kůs bohužel nedokázal míček, který vypadl brankáři, prostrčit pod jeho padajícím tělem do brány.
60:10
Prodloužení pokračuje přesilovkou Dačic pět na čtyři.
60:00
60:00
59:59
Střely domácí: 12 Střely hosté: 8
59:59
Dvě dalekonosné střely Dačic golem neskončily a čeká nás prodloužení.
59:48
Vyloučen hráč Václav Grulich družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
59:37
Dačice si ještě zahrají přesilovku za zbytečný faul v útočném pásmu.
59:10
Timeout TJ Centropen Dačice
59:10
Filip Šlápota ve velké šanci, skákavý míček ale v bráně neskončil.
58:30
Daniel Holeček teď výborně prokličkoval z rohu jeho střela však skončila zblokovaná mimo. A potom reflexivním zákrokem rukou zachránil Dačice Michal Krejčí.
55:40
Hra se přitvrdila a přestává se bránit. Pravděpodobně nás brzy čeká rozuzlení.
54:20
Oba týmy už jsou v plném počtu. Jedovku padavku Kryštofa Kůse se brankáři hostí jen tak tak podařilo vyrazit nad.
52:25
Vyloučen hráč Jakub Davidík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
52:25
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
50:00
Dačice přesilovku nevyužili, co je ale horší zprávou, tak Pavel Stejskal do zápasu již nezasáhne. Po nevybíravém zákroku zezadu je naneštěstí na cestě do nemocnice s vyhozeným ramenem. Snad to nebude nic vážného a brzy ho zase uvidíme na hřištích.
48:34
Vyloučen hráč Jakub Davidík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vražení zády.
45:55
Někdy jsem i rád, že mým koníčkem je hraní počítačových her. Právě jsem využil rychlé reakce prstů na myši při pouštění a zastavování času asi 10x za sebou, když oba týmy poblázněně vyhazovaly za mantinely.
42:15
Náchodský trenér celé utkání svým svěřencům vysvětluje věcně a jednoznačně, "pokrývačskou" hantýrkou.
40:01
Začíná nám třetí třetina, Dačice se ihned po vyhraném bully pustili do zuřivého útoku a snaží se strhnout utkání na svou stranu.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí:7 Střely hosté: 9
39:00
Jedna z po dlouhé době větších šancí končí v rukavicích zatím výborně chytajícího Michala Krejčího.
37:41
Náchod si s nabídnutou přesilovkou neporadil a nic. co by stálo za zmíňku, se neudálo.
35:16
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:40
Další Náchodský "ostrostřelec" míjí dost smutně prázdnou branku.
33:07
Ondřej Bachtík míjí v samostatném úniku na Dačickou branku.
32:15
Přibývající nepřesnosti na obou stranách bohužel začínají kazit dojem z jinak pěkného utkání.
28:09
Trenér Náchoda dost nevybíravě pokáral své hráče, v překladu by prý neměli tolik mluvit a místo toho hrát. Přesná slova bohužel s klidným svědomím nemůžu publikovat.
26:27
Hra se opět vyrovnává, bohužel se i výrazně zpomalilo. Hráčům se sice nedá upřít snaha, ale dobrá myšlenka žádná.
24:22
Pavel Stejskal uhasil chybu, kterou sám způsobil, když se bleskově vrátil a zabránil tak možné střele do prázdné.
22:33
Radovan Kubek těsně vedle pravé tyče.
21:22
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Stejskal, asistoval Filip Šlápota (2:2).
21:22
Pavel Stejskal se trefuje přesně nad nohu golmana střelou z dobře rozehrané standardní situace.
20:10
Kapitán domácích Radovan Kubek se probil hned po buly před bránu hostí a trefil tyč.
20:00
20:00
19:59
Střely domácí:10 Střely hosté:13
18:50
Dačice zaspaly ve strhujícím závěru třetiny a mohou být rádi, že inkasovali jen jednou. Potom co ani jeden ze dvou obránců nedokázal odpálit míček z blízkosti brány, Náchodský Tomáš Matoulek doráží po drobném sekání z obou stran.
17:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jan Hrubý (1:2).
15:30
Hra se začíná přelévat z jedné strany na druhou. Po dvou šancích Náchoda přišly dvě šance Dačic.
14:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Hrubý, asistoval Tomáš Zíbr (1:1).
14:13
Náchod vyrovnává, Jan Hrubý úplně osamocený z mezikruží do šibenice.
13:07
Náchod se snaží zjednodušit a zrychlit hru nicméně Dačice je zatím k ničemu nepustili a Michal Krejčí v bráně nemusel zasahovat téměř vůbec a když už, tak je zatím velmi jistý.
10:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Kryštof Kůs (1:0).
10:30
Po krásné křižné přihrávce Kryštofa Kůse se Pavel Gellner prosazuje přízemní střelou do prázdné.
06:51
Dačický benjamínek Miloš Procházka se prozíravě vrátil a zabránil protiútoku Náchoda a sám potom založil útočnou akci, po které míček proskotačil prázdným Náchodským brankovištěm.
05:26
Pavel Gellner sám před brankářem nedokázal zkrotit skákající nahrávku a přestřelil.
03:40
Zatím je hra na obou stranách vyrovnaná, ale ani jednomu z týmů se nedaří vypracovat si výraznější příležitosti. Obranám se daří dobře blokovat všechny pokusy.
00:41
Utkání začalo ve vysokém tempu jednou velkou šancí Náchoda, aby bylo záhy přerušeno, protože oba týmy měli dresy podobných barev, ale už se zase pokračuje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Daniel Meduna; hráči v poli: Jan Hrubý, Tomáš Matoulek, Adam Kováč, Filip Geisler, Václav Grulich
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Dobrý den, vítám Vás u dnešního online zápisu ze zápasu mezi Dačicemi a Náchodem. Jmenuji se Jan Pecha a budu vás provázet dnešním děním.