1:5
3:1
5:3
0:1
branky (asistence): 13:45 Tomáš Oliverius (Miroslav Horký), 24:22 Matěj Svatek (Jan Smolka), 33:42 Daniel Macek (Miroslav Horký), 34:06 Jakub Černý (Matyáš Kalina), 40:21 Miroslav Horký (Jakub Černý), 43:06 Štěpán Mosler (Matěj Svatek), 49:55 Daniel Macek (Jakub Novák), 50:02 Miroslav Šnajdr, 53:19 Jakub Černý (Matyáš Kalina)
branky (asistence): 08:14 Vojtěch Novotný (Daniel Ludvík), 11:00 Tadeáš Velechovský (Jakub Votruba), 11:37 Daniel Ludvík (Tadeáš Velechovský), 15:17 Tadeáš Melíšek (Jan Kopecký), 15:53 Jakub Renčín, 37:18 Lukáš Nekola (Dan Moravec), 48:15 Jakub Nachtmann (Daniel Ludvík), 56:46 Daniel Ludvík (Ondřej Hněvkovský), 59:30 Dan Moravec (Jakub Votruba), 65:33 Tadeáš Velechovský (Ondřej Vaculík)

FB Hurrican Karlovy Vary - Black Angels 9:10p
14. Tomáš Oliverius, 25. Matěj Svatek, 34. Daniel Macek, 35. Jakub Černý, 41. Miroslav Horký, 44. Štěpán Mosler, 50. Daniel Macek, 51. Miroslav Šnajdr, 54. Jakub Černý - 9. Vojtěch Novotný, 12. Tadeáš Velechovský, 12. Daniel Ludvík, 16. Tadeáš Melíšek, 16. Jakub Renčín, 38. Lukáš Nekola, 49. Jakub Nachtmann, 57. Daniel Ludvík, 60. Dan Moravec, 66. Tadeáš Velechovský; rozhodčí: Tomáš Kapr - Jakub Matějka; vyloučení: 3 + Miroslav Šnajdr 5:2; využití: 0:3; diváků: 206; zásahy brankářů: Filip Černý 14, Pavel Novotný 9 - Daniel Körber 28; po třetinách: 1:5, 3:1, 5:3, 0:1;
70:00
Miroslav Závora (trenér domácích) - V dnešním zápase jsme nechali všechno. Opět nám utekla první třetina, kvůli pětiminutovému oslabení, ve kterém jsme inkasovali tři branky. Bylo hodně těžké se zvednout, přesto se nám to podařilo, díky bojovnosti týmu. Atraktivní zápas pro diváky, kterým děkujeme za podporu. Reparát nás čeká už o víkendu v Praze.
70:00
Janeček (trenér hostí) - Parádní zápas se vším všudy. Soupeřse výborně zvedl po první třetině a zaslouženě otočil vývoj zápasu. Naštěstí jsme se vrátili díky srdíčku zpátky a vybojovali postup. Pro tyhle zápasy tnehle sport děláme a věřím, že se to muselo divákům líbit.
65:33
65:33
Branku družstva Black Angels vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Ondřej Vaculík (9:10).
64:37
Šnajdr běžel s Moslerem dva na jednoho, první jmenovaný to vzal na sebe, ale Körber dokázal rukou jeho střelu vyrazit!
63:34
Mosler se dostal do rychlého protiútoku, dával ještě na Svatka, který pálil zprvní, ale mířil příliš vysoko.
62:33
Nyní to zkoušel tvrdou střelou Svatek, ale jeho projektil byl zblokován a míček zapadl za mantinel za bránou.
62:02
V krátkém sledu teď nedokázal ani Horký, ani Macek trefit prázdnou bránou, což by mohlo Hurricany hodně mrzet!
61:10
Černý chtěl přesunout hru na Macka, ale ten nedokázal skákavý balon zkrotit.
60:33
Svatek se pokoušel o střelu, ale Körber měl dobrý výhled a balonek bez problémů chytil.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: 13-11
60:00
59:31
Tak nakonec se to hostům povedlo. Po nedůrazu před bránu dokázal Dan Moravec trefit balonek ze vzduchu a procedil balonek za Novotného.
59:30
Branku družstva Black Angels vstřelil Dan Moravec, asistoval Jakub Votruba (9:9).
59:05
Timeout Black Angels
58:41
Horký skvěle na vlastní polovině podržel balonek, ušetřil pár vteřin a ještě vybojoval faul. Moc času už hostům nezbývá.
57:31
Velechovský střílelel od levého mantinelu, ale jeho pokus zamířil vysoko nad Novotného bránu.
56:47
Tak přeci jen se hostům daří snížit na rozdíl jediné branky. Daniel Ludvík vystřelil a Macek si smolně ztečoval balonek do brány.
56:46
Branku družstva Black Angels vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Ondřej Hněvkovský (9:8).
56:38
Novák skvěle u mantinelu dostoupil soupeře a míček končí za mantinelem.
55:58
Další úspěšné vyhození a to už je Hejl na hřišti a domácí přežili nejhorší tlak.
55:00
Domácí jsou pod obrovským tlakem, ale zatím se jim daří blokovat všechny střely vyslané na Novotného.
54:44
Nekola pálil zprvní, ale Kalina dokázal jeho jedovatou střelu zablokovat.
53:55
Velká šance pro Black Angels na snížení. Ti navíc hrají v šesti hráčích, jelikož to zkouší bez brankáře.
53:50
Vyloučen hráč Jan Hejl družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
53:20
Nedůraz hostů před vlastním gólmanem, k balonku se dostal Kuba Černý a z otočky propálil Körbera.
53:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý, asistoval Matyáš Kalina (9:7).
53:09
Svatek bl tvrdě sestřelen za půící čárou a bude z toho šance pro domácí Hurricany.
52:39
Hosté si nyní neví příliš rady. TOhle se jim v zápasech příliš často nestává, aby v závěru museli dotahovat skóre.
51:20
Vaculík po standartní situaci pállil tvrdě, ale pouze do připraveného a dobře postaveného Svatka.
50:03
Obrat jako fík! Míra Šnajdr okamžitě po vzahování prokličkoval hostující obranu a přesně zavěsil za bezmocného Körbera!
50:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr bez asistence (8:7).
49:56
Körber až do teď chytal famózně, ale nyní propustil dalekonosnou střelu Macka, která mu propadla pod tělem.
49:55
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Jakub Novák (7:7).
48:16
Teprve druhá střela BLack Angels ve třetí třetině a hned je z toho gól. Jakub Nachtamann mířil přesně na vzdálenější tyč, od které se balonek odrazil do brány.
48:15
Branku družstva Black Angels vstřelil Jakub Nachtmann, asistoval Daniel Ludvík (6:7).
46:45
Šnajdr se cpal po pravém mantinelu až ke střele, ale Körber vytáhl další skvělý zákrok ze svého repertoáru.
45:49
Daniel Ludvík se pokoušel trefit přihrávku letící vzduchem, ale jeho pokus spíše připomínal home run.
45:13
Melíšek sevytáčel kestřele ze středu hřiště, ale jeho pokus byl na poslední chvíli zblokován za mantinel.
43:39
Horký vyslal skákavou střelu, se kterou měl hostující gólman velké problémy, ale nakonec balonek dokázal zkrotit.
43:07
Skvěle rozehraná standartní situace do nedostřídané hostující obrany a Štěpán Mosler vymetl horní růžek Körberovy brány a srovnává na 6:6!
43:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Matěj Svatek (6:6).
40:55
Ještě nutno podotknout, že do třetí části nastoupil v domácí bráně Pavel Novotný.
40:22
Tak to byl bleskový nástup do třetiny! Kuba Čený střílel, Körber neudržel balonek a Míra Horký bekhendem zavěsil pod víko!
40:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký, asistoval Jakub Černý (5:6).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 10-6
40:00
38:58
Renčín teď naprosto nepochopitelně netrefil úplně prázdnou bránu!
38:11
Horký mohl jít do rychlého protiútoku, ale Horký měl při zpracování problémy a míček končí za mantinelem.
37:19
Hosté ovšem znovu odskakují na rozdíl dvou branek, když se před bránou dostal k balonku Lukáš Nekola a procedil balonek za Černého.
37:18
Branku družstva Black Angels vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Dan Moravec (4:6).
35:21
Dnešní utkání sleduje skvělých 206 diváků, což je ve všední den úctyhodné číslo!
34:58
Už je to jen o jednu branku a opět se potvrzuje, že pro Hurricany není vůbec podstatná první třetina.
34:07
Tak teď obrana Black Angels naprosto zaspala ve zdi při standartní situaci a Kuba Černý krásně vymetl pavučiny.
34:06
33:43
Teď ale chybovala hostující obrana, rychlá souhra a Macek uklízel do prázdné brány.
33:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Miroslav Horký (3:5).
32:53
Moravec pálil nebezpečně ze středu hřiště, ale jeho projektil zamířil vysoko nad Černého bránu.
32:12
Domácí mají obrovské problémy s rozehrávkou. Dělá jim problém vysoký pressing Black Angels.
30:35
Oliverius vyrobil obrovskou hrubici před vlastním brankářem, ale hosté nedokázali tento fatál potrestat.
30:11
Macek dostal zpoza brány přihrávku od Horkého, ale Körber se opět blýskl famózním zákrokem.
28:17
Nachtmann teď selhal ve vyložené gólové příležitosti, když ze středu hřiště nedokázal trefit úplně odkrytou bránu.
26:50
Hejl skvěle ucpal mezeru u mantinelu a zabránil přihrávce do rohu. Hosté však zůstanou i nadále u balonku.
25:57
Svatek dobíhal volný balon před Körberem, ale trefil pouze prsty hostujícího gólmana. Ten však bude zřejmě v pořádku pokračovat.
24:23
Jenže následně Smolka rozehrával z rohu přímo před bránu, kde Svatek nastavenou holí nasměroval míček do brány.
24:22
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matěj Svatek, asistoval Jan Smolka (2:5).
24:20
Černý vyslal z výtoče ostrou střelu, ale Körber skvěle reflexivně helmou vyráží!
23:44
Svatek doslova zboural Novotného a nabízí Black Angels rozehrávku na polovině hřiště.
22:00
Strnad je na hřišti a domácí tuto velkou příležitost nedokázali využít.
21:21
Hurricani jsou usazeni na útočné polovině, ale zatím si nedokázali vypracovat vážnější příležitost.
21:02
Horký se vytočil z rohu, ale Körber jeho střelu vyrazil ramenem za bránu.
20:02
Hosté teď přišli až příliš pozdě na začátek třetiny a dostávají dvě minuty za zdržování hry. První přesilová hra domácích.
20:00
Vyloučen hráč Jan Strnad družstva Black Angels na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
20:00
Střely po třetině: 9-14
20:00
19:49
Oliverius se proháčkoval podél mantinelu až před Körbera, ale ten skvěle ucpal všechny mezery.
18:59
Kopecký nyní běžel do rychlého protiútoku, ale Kalina dokázal na poslední chvíli vložit do střely hůl.
17:20
Kuba Černý si u mantinelu zpracoval skákavý balonek vysokou holí a míček dostávají pod kontrolu Black Angels.
16:41
Skóre zatím nevyznívá pro domácí vůbec dobře, ale nutno říci, že tři branky Black Angels padly v dlouhé přesilové hře a hlavně... Hurricani poslední dobou vůbec první třetiny zápasů nezvládají.
15:58
Jakub Renčín využil chyby Smetany a sám proti Černému poslal balonek pod tělo padajícího domácího gólmana.
15:53
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
15:53
Branku družstva Black Angels vstřelil Jakub Renčín bez asistence (1:5).
15:18
Jenže teď předvedl Körber skvělý výhoz na Kopeckého, který jen sklepl před bránu Melíškovi a ten se nemýlil.
15:17
Branku družstva Black Angels vstřelil Tadeáš Melíšek, asistoval Jan Kopecký (1:4).
13:46
A jako bych to přivolal! Tomáš Oliverius dostal z rohu přihrávku a pověsil míček přesně pod horní tyčku Körberovy brány!
13:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Oliverius, asistoval Miroslav Horký (1:3).
12:54
Šnajdr už je konečně na hřišti a domácí mohou započít stahování skóre.
12:39
Tadeáš Velechovský dostal čtvrtý gól jako na podnose, ale zprvní nedokázal trefit prázdnou bránu.
11:58
Domácí doplácejí na dlouhé oslabení a inkasují v krátkém sledu už třetí branku. Ale jak víme, Hurricani často první třetiny nezvládají.
11:37
Branku družstva Black Angels vstřelil Daniel Ludvík, asistoval Tadeáš Velechovský (0:3).
11:00
Branku družstva Black Angels vstřelil Tadeáš Velechovský, asistoval Jakub Votruba (0:2).
10:41
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
10:41
Vyloučen hráč Dan Moravec družstva Black Angels na 2 minuty za hrubost.
09:59
Matyáš Kalina teď mohl obrat posledního hráče o balonek a jít sám na Körbera, ale nedokázal kulatý nesmysl zkrotit.
08:15
Šnajdr zbytečně oplácel a dostal hned pětiminutový trest za sekání, na čež hosté okamžitě trestají a jdou do jednobrankového vedení.
08:14
Branku družstva Black Angels vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Daniel Ludvík (0:1).
07:54
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 5 minut za sekání.
07:42
Macek prověřil Körbera dalekonoosnou střelou od mantinelu, ale hostující gólman balonek vytáhl reflexivním zákrokem.
06:35
Pomalu se blíží konec Oliveriusovo vyloučení a Hurricani zřejmě toto oslabení přežijí bez větší újmy.
05:00
Teď ovšem Oliverius tvrdě zabránil střele a nabízí hostům první přesilovou hru.
04:49
Vyloučen hráč Tomáš Oliverius družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
04:11
Domácí jsou zatím jasně lepším týmem a nepouští hosty do nějaké šance.
02:52
Smetana se vytočil z rohu a svou střelu namířil pod horní tyč, kde však čekala rychlá ruka zatím skvělého Körbera.
01:48
Black Angels se pokoušeli založit první útok, ale nahozený balonek skončil až za mantinelem a hrát budou domácí.
00:25
Körber si připsal první skvělý zákrok, když po zmatcích v obraně zakončoval z bezprostřední blízkosti Smolka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů Black Angels: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Marek Ludvík, Daniel Ludvík, Martin Halama, Jakub Nachtmann, Jakub Renčín
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Filip Černý; hráči v poli: Jan Smolka, Jan Mazanec, Štěpán Mosler, Matyáš Kalina, Matěj Svatek