0:4
0:4
4:1
- : -
branky (asistence): 42:32 Petra Stará, 44:41 Lucie Mišúnová (Pavla Mendroková), 56:15 Petra Stará (Michaela Martynková), 57:46 Petra Stará (Vendula Copanidisová)
branky (asistence): 06:40 Denisa Ferenčíková (Natálie Martináková), 14:38 Natálie Martináková (Tereza Mikulová), 15:26 Petra Mandátová (Klára Kociánová), 16:03 Romana Kiecková (Veronika Enenkelová), 28:33 Natálie Martináková (Anna Niemcová), 32:48 Anna Niemcová, 36:30 Nikola Černá (Tereza Mikulová), 38:28 Tereza Mikulová (Natálie Martináková), 44:17 Romana Kiecková (Denisa Ferenčíková)

FBC Ossiko Třinec - 1. SC Vítkovice 4:9
43. Petra Stará, 45. Lucie Mišúnová, 57. Petra Stará, 58. Petra Stará - 7. Denisa Ferenčíková, 15. Natálie Martináková, 16. Petra Mandátová, 17. Romana Kiecková, 29. Natálie Martináková, 33. Anna Niemcová, 37. Nikola Černá, 39. Tereza Mikulová, 45. Romana Kiecková; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 185; zásahy brankářů: Anna Meichsnerová 32 - Lenka Kubíčková 13; po třetinách: 0:4, 0:4, 4:1;
60:00
Trenér Vítkovic: "První třetinu jsme byli v autě, druhou třetinu jsme začali konečně zpracovávat míčky a v třetí třetině už jsme byli znovu v autě. Děkujeme Třinci za super atmosféru a přejeme hráčkám k postupu o soutěž výš."
60:00
Fantastická třetí třetina v podání domácích hráče, hattrick Petry Staré a nakonec vcelku přijatelný, až neočekávaný výsledek 4:9. Takový byl dnešní zápas! Diváci v hale si ho užili, nevím jak vy u počítačů.
60:00
Trenér Tomáš Žvak: "Pro Třinec to byl velký florbalový svátek, dvě třetiny jsme si vyzkoušeli, jak kvalitní je naše obrana a zápas byl na jednu branku, třetí třetinu jsme šli do toho po hlavě a to se odrazilo i na jejím výsledku. Vítkovicím za cestu do Třince děkuji."
60:00
57:46
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Stará, asistoval Vendula Copanidisová (4:9).
56:15
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Stará, asistoval Michaela Martynková (3:9).
53:03
Fantastický zákrok třinecké gólmanky proti střele Kociánové. Meichsnerová konečky prstů vyrazila míček nad bránu!
52:29
Timeout FBC Ossiko Třinec
51:10
Mandátová netrefila bránu z pravé strany, Mikulová trefila boční síť z levé.
46:30
Kiecková orazítkovala levou tyčku třinecké branky.
44:41
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Pavla Mendroková (2:9).
44:41
Střelu Mendrokové z pravé strany Kubíčková ještě vyrazila, ale na dorážku Mišůnové už byla krátká.
44:17
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Romana Kiecková, asistoval Denisa Ferenčíková (1:9).
44:17
Třineckou euforii trochu zkrotila po přihrávce Ferenčíkové Romana Kiecková.
42:32
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Stará bez asistence (1:8).
42:32
Goooool! Goool! Gooooool! Petra Stará jako zkušený mazák zakončila svůj únik!
40:00
40:00
38:28
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Tereza Mikulová, asistoval Natálie Martináková (0:8).
36:30
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Nikola Černá, asistoval Tereza Mikulová (0:7).
35:39
Parádní střela Bieleszové ze středu a ještě lepší zákrok Kubíčkové! Fantastický moment!
32:48
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Anna Niemcová bez asistence (0:6).
32:48
Skákavý balónek před třineckou brankou usměrnila za záda domácí golmanky Niemcová.
31:57
Hložánková mířila z levé strany pod břevno, ale třinecká gólmanka natáhla ruku a vyrazila míček.
29:51
Ostrou ránu vypustila ze své hole Jana Kawuloková, gólmanka Kubíčková se trochu zapotila.
28:33
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Anna Niemcová (0:5).
28:33
Po přihrávce Niemcové se z bezprostřední blízkosti prosadila Martináková.
28:22
Mandátová nedokázala dorazit střelu Niemcové do odkryté brány.
24:32
Martináková běžela sama na branku, ale její pokus vychytala Miechsnerová.
23:43
Střela Hanzlíkové končí na horní tyčce třinecké branky.
22:28
Rána Mandátové od pravého mantinelu končí ve výstroji třinecké gólmanky.
20:55
Střela Theimerová letěla pouze do síťky za hřištěm.
20:00
20:00
První třetina nabídla zajímavý florbal, ve kterém holky z Vítkovic prokázaly své střelecké schopnosti a po první části zaslouženě vedou 0:4.
20:00
16:03
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Romana Kiecková, asistoval Veronika Enenkelová (0:4).
15:26
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Petra Mandátová, asistoval Klára Kociánová (0:3).
14:38
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Tereza Mikulová (0:2).
14:38
Martináková přesnou střelou do pravého víka zvyšuje náskok Ostravanek na 0:2.
13:50
Třineckou polovinou se prohnala Kiecková, dvakrát vystřelila, ale gól nedala.
11:51
Mandátová znovu v akci. Střelu z druhé vlny vyrazila třinecká gólmanka.
09:41
Dvojzásah Meischnerové proti pokusům Ferenčíkové a Mandátové.
07:43
Meischnerová vyčapala ostravský brejk dva na jednu! Famózní zákrok!
06:40
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Natálie Martináková (0:1).
05:15
Třinecká děvčata zatím velmi dobře odolávají útočným akcím soupeřek.
03:27
Před brankou byla zcela volná Mandátová, ale z otočky netrefila bránu.
01:01
Utkání začalo bohužel nepříjemným zraněním Romany Kieckové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Petra Hložanková, Tereza Mikulová, Klára Kociánová, Tereza Hanzlíková, Lucie Theimerová
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Anna Meichsnerová; hráči v poli: Lenka Kajfoszová, Markéta Janiková, Natálie Kawuloková, Petra Bieleszová, Zuzana Wojnarová
00:00
Dobrý večer z třinecké haly STaRS, za malou chvíli vypukne zajímavý pohárový duel mezi Ossikem Třinec a aktuálními mistryněmi z Vítkovic.