1:1
3:1
2:3
- : -
branky (asistence): 03:25 Tomáš Kubek (Filip Šlápota), 22:31 Radovan Kubek (Jiří Sedláček), 29:47 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 34:46 Oldřich Pecha (Radovan Kubek), 52:26 Daniel Holeček (Filip Šlápota), 59:17 Radovan Kubek (Oldřich Pecha)
branky (asistence): 14:31 Jan Pilař (Patrik Sytný), 32:33 Matěj Mikšovský (Dalibor Vlášek), 49:17 Martin Trnka, 54:57 Jonáš Mikšovský (Matěj Mikšovský), 56:27 Jonáš Mikšovský

TJ Centropen Dačice - FBC Trutnov (DTJ) 6:5
4. Tomáš Kubek, 23. Radovan Kubek, 30. Daniel Holeček, 35. Oldřich Pecha, 53. Daniel Holeček, 60. Radovan Kubek - 15. Jan Pilař, 33. Matěj Mikšovský, 50. Martin Trnka, 55. Jonáš Mikšovský, 57. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Kamil Vraspír - Petr Holeček; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Michal Krejčí 16 - David Stibor 25; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:3;
60:00
59:59
Střely Domácí 9 , Hosté 9
59:59
Komentář trenéra domácích: Děkuji soupeři za zápas, opět jsme prokázali velikou bojovnost, je škoda že nedokážeme v určitých fázích kontrolovat hru, ale díky štěstí bereme 3 body Komentář trenéra hostů : Děkuji soupeři za zápas.
59:17
Timeout FBC Trutnov (DTJ)
59:17
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Oldřich Pecha (6:5).
56:46
Timeout TJ Centropen Dačice
56:27
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jonáš Mikšovský bez asistence (5:5).
54:57
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jonáš Mikšovský, asistoval Matěj Mikšovský (5:4).
53:58
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
53:58
Vyloučen hráč Pavel Chudomský družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost.
52:26
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Filip Šlápota (5:3).
49:17
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Martin Trnka bez asistence (4:3).
40:00
40:00
39:59
střely Domácí 10 , Hosté 6
36:39
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
35:09
Vyloučen hráč Daniel Dohnal družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za bránění ve hře.
34:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Radovan Kubek (4:2).
33:23
Vyloučen hráč Daniel Dohnal družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
32:33
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Dalibor Vlášek (3:2).
31:32
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
29:47
22:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Jiří Sedláček (2:1).
21:26
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil Tomáš Kubek.
21:26
Vyloučen hráč Jan Pilař družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:00
20:00
19:59
Střely Domácí 12 , Hosté 6
18:42
Vyloučen hráč Dalibor Vlášek družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání.
14:31
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil Jan Pilař, asistoval Patrik Sytný (1:1).
04:38
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra rukou.
03:25
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Filip Šlápota (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Petr Holeček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Trutnov (DTJ): brankář: David Stibor; hráči v poli: Marek Matěják, Daniel Dohnal, Jonáš Mikšovský, Matěj Mikšovský, Jakub Jirmann
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Jan Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek