- : -
ELITE PRAHA
FBS Olomouc
ELITE PRAHA
branky (asistence): 00:16 Petra Nosková (Eliška Reischlová), 03:22 Eliška Reischlová (Jana Rosmusová), 27:42 Petra Nosková (Lucie Denková), 31:45 Eliška Reischlová (Nikola Mrázková), 38:31 Eliška Reischlová (Nikola Mrázková), 43:00 Tereza Stiskálková (vlastní branka), 44:19 Eliška Reischlová (Petra Nosková), 45:54 Petra Nosková (Jana Rosmusová)
FBS Olomouc
branky (asistence): 08:39 Alena Sklenářová, 09:17 Monika Fleischmannová (Alena Sklenářová), 36:16 Alena Sklenářová (Tereza Stiskálková), 52:40 Kateřina Peterková (Alice Pavlíková)

ELITE PRAHA - FBS Olomouc 8:4
1. Petra Nosková, 4. Eliška Reischlová, 28. Petra Nosková, 32. Eliška Reischlová, 39. Eliška Reischlová, 44. Tereza Stiskálková, 45. Eliška Reischlová, 46. Petra Nosková - 9. Alena Sklenářová, 10. Monika Fleischmannová, 37. Alena Sklenářová, 53. Kateřina Peterková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martina Gécová 20 - Martina Franková 18; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:1;
60:00
Komentář hostujícího trenéra Petra Dadeje: Soupeř nás předčil v počtu hráček a fyzickém důrazu. Právě proto zvítězil. My se z utkání poučíme a za týden budeme zase o něco lepší. Gratuluji Elite k vítězství.
60:00
Komentář trenérky domácích Marcely Urbanové: Od začátku zápasu hráčky plnily taktické pokyny, škoda dalších neproměněných šancí. Děkujeme soupeři za hru a přejeme šťastnou cestu do Olomouce.
60:00
Střely na branku: Elite 7 x Olomouc 10
60:00
59:32
Rosmusová zkušeně zablokovala rozehrávku Olomouce.
59:08
Ryman si teď nerozuměla s Reischlovou. Měly by si asi procvičit angličtinu.
58:31
Miklíková sprintovala za balonem, ale srazila se soupeřkou.
57:32
Tým ELITE Praha v plném počtu.
57:09
Gécová drží ELITE ve vedení. Neskutečný výkon, co předvádí.
56:55
Grufíková má ránu jako z děla. Na Gécovou však recept ještě nenašla.
56:21
Oháňková dostala kros a pálila z první. Rána jí sedla, ale Gécová připravena.
55:32
Vyloučen hráč Nikola Mrázková družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za bránění ve hře.
55:31
Grufíková hledala skulinu v bráně Gécové.
55:20
Důrazný faul ze strany Mrázkové.
54:50
Balonek poskakuje po hřišti jak lesní víla.
52:40
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Alice Pavlíková (8:4).
52:40
A je to tady, Olomouc snižuje na rozdíl 4 branek.
52:38
Olomouc se ze všech sil snaží vstřelit branku.
51:33
Družstvo domácích v plném počtu
51:17
Závan před Gécovou.
50:41
Věrná fanynka neúnavně všechny 3 třetiny bubnuje na bubínek a podporuje hráčky k lepším výkonům.
49:33
Vyloučen hráč Eliška Císařová družstva ELITE PRAHA na 2 minuty za sekání.
49:01
Můžeme vidět krásný florbal v podání domácích. Elite teď aktivnější a produktivnější
48:35
Elite Olomouci míček nepůjčí
46:50
Olomouc napadá a je nyní aktivnější na balonku.
45:54
Timeout FBS Olomouc
45:54
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Petra Nosková, asistoval Jana Rosmusová (8:3).
45:53
A je tu další branka Elite v podání Petry Noskové, která krásně dorazila míček do branky.
44:45
Olomouc rozehrává a zkouší prostřelit Gécovou, ta ale připravena.
44:19
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Petra Nosková (7:3).
43:00
Vlastní branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Stiskálková (6:3).
43:00
A je tu velmi nešťastný gól pro Olomouc.
42:30
Olomouc velice aktivní, nyní rozehrávají v rohu Elite.
40:00
Tento zápas sledovalo 20 diváků, děkujeme.
40:00
Střely na branku: ELITE 9 x Olomouc 7
40:00
38:31
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Eliška Reischlová, asistoval Nikola Mrázková (5:3).
38:31
Přesilovou hru využívá Reischlová, které měla čas si na brankovišti s míčkem pohrát. Viděli jsme neskutečný konzert Ellie Goulding.
37:34
Vyloučen hráč Martina Franková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra rukou.
36:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Alena Sklenářová, asistoval Tereza Stiskálková (4:3).
36:16
Stiskálková vypálila bombu na Gécovou. Rána byla zblokována, ale nejrychleji se zorientovala Sklenářová, která nekompromisně uklidila míček do brány.
35:55
Střela obránkyně Olomouce ohrozila branku domácího celku.
35:54
Při přerušení hry nám děla dydžinu profesionální Dj, vždy připraven.
35:32
Simajchlová zachránila situaci na velkém brankovišti.
34:46
Westernovská přestřelka.
34:22
Zápas mi připomíná divoký západ.
33:25
Pavlíková po křižné nahrávce vysoko nad.
33:23
Franková chytá pokeball do svých rukou.
32:59
Nosková prověřila golmanku hostí.
31:45
31:45
Reischlová vyběhla po mantinelu a umístila střelu na zadní tyč.
30:00
Mrázková se na mantinelu obtočila kolem protihráčky a přihrála na brankovišti Noskové. Ta nedokázala balon zpracovat.
29:56
Vidíme dravý souboj o důležité 3 body. Šancí přibývá.
29:28
Sklenářová se po hrubé chybě Simajchlové ocitla sama před Gécovou. Štěstí stálo na straně ELITE.
28:25
Po vstřelené brance působí tým ELITE Praha na koni a má více ze hry.
27:42
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Petra Nosková, asistoval Lucie Denková (3:2).
27:42
Denková vyvezla míček a po její přihrávce umístila Nosková balonek do prázdné branky.
27:38
Císařová odebrala balonek a mazácky vystřelila na branku.
27:04
Miklíková trefuje 1. hráčku před sebou.
26:28
Ryman zachraňuje situaci před brankou.
25:53
Oháňková oběhla branku Gécové a chtěla zakončit, Gécová připravena.
24:50
Peterková prověřila Gécovou, ta se překvapit nenechala.
24:28
Reimerová hledala na polovině domácích spoluhráčku, její krosovka však byla nepřesná.
23:58
Vejdělková se drží za hlavu. Srazila se se Sklenářovou.
23:40
Ryman vytáhla balonek přes celé hřiště, na brankovišti však žádnou spoluhráčku nenašla.
23:11
Rosmusová vystihla rozehrávku Olomouce, ale přestřeluje bránu.
22:30
Rosmusová vybídla vzduchem Noskovou, ta však netrefuje.
22:05
Pavlíková profěřuje tvrdou ránou Gécovou, ta vyráží.
21:32
Vejdělková vykoupala hráčku Olomouce na středu hřiště a nahrává do šance Miklíkové, ta však netrefuje balon.
20:58
Denková ztrácí balonek na půlce a Olomouc útočí.