3:2
2:5
3:1
0:1
branky (asistence): 03:59 Jakub Šárka (Pavel Čihák), 04:32 Martin Kisugite (Aleš Höffer), 11:17 David Šimek (Aleš Höffer), 21:26 Martin Kisugite (Martin Šimek), 29:28 Jakub Šárka (Vojtěch Bagin), 43:04 Martin Šimek (David Šimek), 53:06 Martin Poláček (Kryštof Krbec), 59:32 Vojtěch Bagin (David Šimek)
branky (asistence): 03:27 Martin Nagy (Martin Szweda), 11:39 Lukáš Uhrinovský (Lukáš Petřík), 23:53 Dominik Rozumek, 32:29 Pavel Jurčík (Lukáš Uhrinovský), 35:29 Pavel Jurčík (Lukáš Petřík), 35:37 Martin Krchňáček (Marek Zapletal), 37:37 Lukáš Petřík (Michal Nagy), 48:23 Martin Nagy (Karel Ťopek), 61:44 Lukáš Petřík (Karel Ťopek)

FbŠ Bohemians - Hu-Fa Panthers Otrokovice 8:9p
4. Jakub Šárka, 5. Martin Kisugite, 12. David Šimek, 22. Martin Kisugite, 30. Jakub Šárka, 44. Martin Šimek, 54. Martin Poláček, 60. Vojtěch Bagin - 4. Martin Nagy, 12. Lukáš Uhrinovský, 24. Dominik Rozumek, 33. Pavel Jurčík, 36. Pavel Jurčík, 36. Martin Krchňáček, 38. Lukáš Petřík, 49. Martin Nagy, 62. Lukáš Petřík; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:5; využití: 0:0; diváků: 175; zásahy brankářů: Jan Hejný 8 - Radovan Michajlovič 20; po třetinách: 3:2, 2:5, 3:1, 0:1;
65:00
2/2 Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka: Popravdě musím říct, že Bohemians hráli velmi dobře a vítězství si tak ceníme. S hráči jsem uzavřel sázku, že v případě vítězství si obarvím hlavu na zeleno a tak hráčům děkuji za novou image. Soupeři děkujeme za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: Bohemians 0 - Otrokovice 1.
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Naprosto trapný výkon celého týmu. Prohráli jsme všechny souboje, neproměnili jsme skoro žádné šance, výhru jsme si rozhodně nezasloužili...
65:00
1/2 Komentář trenéra hostí Karla Ševčíka: Přijeli jsme na Bohemku odčinit domácí prohru. Hráči splnili veškeré taktické pokyny a hráli s maximálním nasazením. Chvílemi to bylo na náš vkus příliš nahoru dolu, ale vše jsme obětovali našemu cíli vyhrát.
61:44
61:44
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Karel Ťopek (8:9).
61:07
První velká šance prodloužení patří Panterům.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Bohemians 12 - Otrokovice 3
60:00
59:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Bagin, asistoval David Šimek (8:8).
58:05
Timeout FbŠ Bohemians
57:25
Panteři ustáli oslabení, Bohemka ale pokračuje v šesti.
56:52
Příliš důrazná dorážka Bohemky, rozehrávají hosté od vlastní branky.
56:19
Vyloučen hráč Martin Szweda družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za špatné střídání.
56:02
Kisugiteho střela tečovaná nad branku.
54:15
Střela Šimka tečovaná nad branku.
53:43
Vyloučen hráč Dominik Rozumek družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za špatné střídání.
53:06
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Poláček, asistoval Kryštof Krbec (7:8).
53:00
Vyloučen hráč Martin Kisugite družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry.
51:50
Klokani zkouší přesilovku znásobit hrou bez brankáře.
51:35
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:15
Signalizované vyloučení, Bohemka zkouší v šesti.
50:23
Klokani teď ždímají Otrokovice a pálí ze všech situací, ale žádná střela zatím neměla gólové parametry.
49:07
Baginovi pokus o prohození zdi nevyšel.
48:23
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Nagy, asistoval Karel Ťopek (6:8).
47:50
Všechny střely klokanů zvládly Otrokovice v oslabení blokovat a pokračují v plném počtu.
46:37
Bagin vyslal tvrdý projektil do hrudi otrokovického obránce.
45:50
Vyloučen hráč Martin Krchňáček družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
45:40
Baginova střela sražena mimo hrací plochu.
43:18
Velká šance Šárky, který trefuje jen nohu hostujícího brankáře.
43:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Šimek, asistoval David Šimek (6:7).
42:35
Hejný lovil míček na brankové čáře, zasáhl naštěstí včas.
41:15
Zapletal zbytečně hledal ze středu ještě parťáka na mantinelu. Přihrávku vystihl Kisugite a útok překazil.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Bohemians 9 - Otrokovice 8.
40:00
38:45
Další standardka pro Otrokovice končí střelou na zadní mantinel.
37:37
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Michal Nagy (5:7).
37:37
Tahle část hry patří jednoznačně Panterům. Klokani se snaží rychle vrátit do zápasu a zbytečně ztrácejí míčky zbrklými přihrávkami.
37:19
David Šimek se do zápasu vrhnul s takovou vervou, až zlomil hokejku.
35:37
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Marek Zapletal (5:6).
35:37
Rychlý obrat klokanů, na kterém se asistencí podílel i bývalý klokan Zapletal.
35:29
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Petřík (5:5).
35:20
Čihák nahodil balonek před branku soupeře bez úspěchu.
32:29
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Uhrinovský (5:4).
31:50
Standardka Otrokovic z dobré vzdálenosti končí jen ve zdi Bohemky.
31:10
Kisugite byl u mantinelu příliš důrazný. Rozehrávají Panteři.
29:28
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Vojtěch Bagin (5:3).
28:13
Série šancí pro Bohemku.
25:05
Krbcova rána tečovaná mimo hřiště.
23:53
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Dominik Rozumek bez asistence (4:3).
23:53
Na tečovanou střelu Rozumka Hejný nemohl včas reagovat.
23:11
Otrokovice chybují v rozehrávce a pouští klokany do šancí, Čihák teď ale dělovkou pálil jen do bloku hostů.
21:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Kisugite, asistoval Martin Šimek (4:2).
20:39
První útok ve druhé třetině předvádí Bohemka, i když na větší šanci zatím čekáme.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Bohemians 7 - Otrokovice 5.
20:00
18:35
Bohemce při kombinaci míček přeskočil mantinel.
16:14
Obrovská šance Otrokovic, hráči před odkrytou brankou ale míček přeskočil hokejku.
15:20
Šárka v dobré pozici místo střely volil ještě přihrávku na Čiháka. Ta však svého adresáta nenašla...
13:42
Klokani se dobře vrátili a zastavili útok Otrokovic.
13:16
Dělovka z obrany Otrokovic mířila jen těsně vedle domácí branky.
11:39
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Lukáš Uhrinovský, asistoval Lukáš Petřík (3:2).
11:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Aleš Höffer (3:1).
11:17
Pěkný kolotoč Bohemky zpečetila kombinace Höffera s mladším z bratrů Šimků.
09:52
Útočný faul Zapletala, rozehrávají domácí od vlastní branky.
08:39
Bohemka drží Pantery na jejich polovině. K nebezpečné střele se však zatím klokani nedostali.
07:41
Bagin v úniku trefuje jen brankáře hostů.
05:51
Vyloučen hráč Martin Kisugite družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
05:51
Zbytečný faul Kisugiteho, který tak připravil svůj tým o početní výhodu.
04:39
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za sekání.
04:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Kisugite, asistoval Aleš Höffer (2:1).
04:32
Kisugite v samostatném úniku uklidil míček nad nohu hostujícího brankáře.
03:59
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Pavel Čihák (1:1).
03:59
Šárka od mantinelu překvapil brankáře hostů.
03:27
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Nagy, asistoval Martin Szweda (0:1).
03:27
Nagy od mantinelu prostřelil Hejného.
01:31
Kindl vystihl křižnou přihrávku, balonek ale nezpracoval a Otrokovice rozehrávají.
00:34
Čihákovu rozehrávku soupeř zastavil v nedovolené výšce, rozehrávají domácí.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Ondřej Čevela, Lukáš Uhrinovský, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Jan Hejný; hráči v poli: Pavel Čihák, Vojtěch Zezulka, Martin Poláček, Vojtěch Bagin, Jakub Šárka