- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 14:12 Prokop Ferdan (Tomáš Marek)
branky (asistence): 10:11 Jan Jelínek (Jan Natov), 12:05 Jan Natov (Jiří Curney), 16:57 Jakub Gruber, 23:42 Jakub Gruber (Jan Jelínek), 24:32 Jiří Curney (Petr Krzyžanek), 30:14 Jiří Curney (Petr Krzyžanek), 33:48 Petr Novotný (Tomáš Novák), 39:56 Jiří Curney (Tomáš Novák), 40:27 Petr Krzyžanek (Jan Natov), 47:43 Martin Rožnovják (Petr Novotný), 49:43 Jakub Gruber

FBC Liberec - Technology Florbal MB 1:11
15. Prokop Ferdan - 11. Jan Jelínek, 13. Jan Natov, 17. Jakub Gruber, 24. Jakub Gruber, 25. Jiří Curney, 31. Jiří Curney, 34. Petr Novotný, 40. Jiří Curney, 41. Petr Krzyžanek, 48. Martin Rožnovják, 50. Jakub Gruber; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 653; zásahy brankářů: Vít Vaníček 25 - Lukáš Bauer 19; po třetinách: 1:3, 0:5, 0:3;
60:00
Komentář trenéra domacích, Jana Krále: "Pro nás zápas rozhodla druhá třetina, která z naší strany byla herně nejlepší, bohužel jsme v ní vyhořeli střelecky a prohráli ji 0:5. Klukům děkuji za bojovnost po celý zápas. Boleslav vyhrála zcela zaslouženě, opět tým, který aspiruje na jiné příčky, než my a bylo to dnes vidět. A děkuji samozřejmě divákům za úžasnou návštěvu."
60:00
Hráčem utkání z týmu FBC Liberec zvolen hráč číslo 55 Prokop Ferdan.
60:00
Střely na branku ve druhé třetině FBC Liberec: 5, Technology Florbal MB: 11
60:00
Komentář trenéra hostů, Jana Pazdery: "Rozdíl ve skóre odpovídá utkání, souhlasím s trenérem domácích, že ve druhé třetině jsme dali Liberci na hřišti zbytečně moc prostoru, který naštěstí nedokázal potrestat, což asi bylo pro dnešní utkání klíčové. Příležitostí měly oba dva týmy víc, než dokázali proměnit. Děkujeme soupeři za příjemný zápas."
60:00
Hráčem utkání z týmu Technology Florbal MB hráč číslo 40 Jiří Curney.
60:00
Hráčem diváků zvolen hráč číslo 28 Vít Vaníček.
60:00
59:48
Na závěr si Vaníček připisuje ještě jeden zákrok.
58:55
Utkání se dohrává v poklidné tempu.
58:39
Střela do tyčky hráč Radek Krajcigr družstva Technology Florbal MB .
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:30
Boleslav utahuje šroubek a dobře kombinuje.
55:42
Střela do tyčky hráč Jakub Gruber družstva Technology Florbal MB .
54:58
Pohledný zákrok Vaníčka.
53:22
Utkání pomalu ztrácí na tempu.
52:19
Liberec musí zapracovat na přesnosti své rozehrávky.
50:31
Mladá Boleslav má stále chuť útočit.
49:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber bez asistence (1:11).
49:43
Po další chybě si Mladoboleslavští berou dnes již čtvrtý symbolický míček. Přepis historických tabulek, dvoustá branka v Superlize, první hattrick a první gól v dresu Mladé Boleslavi.
47:43
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Martin Rožnovják, asistoval Petr Novotný (1:10).
47:43
V samostatném úniku vstřelil Martin Rožnovják desátou branku svého týmu.
46:34
Tým Technology Florbal MB hraje v plném počtu.
46:30
Hra v početní výhodě Liberce je vyrovnaná.
44:34
Vyloučen hráč Petr Kološ družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
44:34
Kološ se při své výhodě ohnal po Hiadlovském a jde si tak na 2 minuty odpočinout za hrubost.
42:30
Boleslav výborně kombinuje na útočné polovině.
42:10
Střela do tyčky hráč Jan Natov družstva Technology Florbal MB .
41:10
Mladobolestavští vstřelili branku, ale rozhodčí gól neuznali z důvodu rozehry standardní situace na špatném místě.
40:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Krzyžanek, asistoval Jan Natov (1:9).
40:27
Nepovedené první střídání končí brankou v síti domácích.
40:01
Poslední úvodní buly do třetice vyhrává Liberec.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině FBC Liberec: 12, Technology Florbal MB: 11
40:00
39:56
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Tomáš Novák (1:8).
39:56
Jiří Curney si střelou nad nohu připisuje hattrick.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Zdá se, že se Liberec konečně trochu uklidnil.
37:15
Krásný zákrok Vaníčka udržuje naději.
35:57
Dominik Hiadlovský ve druhé útočné formaci Liberce nahradil Jaroslava Štěpána a ve svém prvním střídání si připisuje dvě střely na branku.
35:31
Liberec se teď usadil v útočném pásmu, ale nedokáže vstřelit branku.
33:48
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Tomáš Novák (1:7).
33:48
Boleslavští opět udeřili. Novotný vymíchal Vaníčka a bekhendem zvýšil náskok svého týmu.
32:29
31:58
Domácí opět zbytečně ztrácí balónky.
30:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Petr Krzyžanek (1:6).
30:14
Jiří Curney se dnešním druhým gólem stal leaderem historických tabulek v počtu vstřelených branek. Na svém kontě 268 branek.
29:20
Zatím jednoznačně nejlepší formace Liberce je složená z mladíků Šoltyse, Kořínka a J. Štěpána.
29:00
Veselého střela se od masky Bauera odrazila za mantinel.
27:59
Domácí si zadělávají na problémy vlastními chybami.
26:36
Mladá Boleslav je aktivnější a lepší. Pokud ztratí míček ihned si ho vybojuje zpět a Liberec si tak neví rady.
24:32
24:32
Petr Krzyžanek namazal crossem Jiřímu Curneymu a ten střelou příklepem posílá Mladou Boleslav do čtyřbrankového vedení.
23:42
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Jan Jelínek (1:4).
21:35
Liberec přesilovku sehrál dobře a Veselý mohl snížit.
20:38
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
20:34
Jan Natov nastřelil tyč.
20:33
20:01
Druhé úvodní buly opět ve prospěch Liberce.
18:15
Hosté opět tlačí a jsou jednoznačně lepším týmem.
16:57
16:57
Hudera na středu hřiště posílal zadovku, ale Gruber ji zachytil a v samostatném úniku se nemýlil.
16:33
Hosté opět hrozí.
15:10
Vaníček si na své konto připisuje další skvělý zákrok.
14:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Tomáš Marek (1:2).
14:12
Tomáš Marek vystřelil od levého mantinelu a navrátilec do sestavy Prokop Ferdan byl na brankovišti nejpohotovější.
13:45
Liberci se nyní daří rozehrávat.
12:48
Další nebezpečná střela mířila mimo libereckou svatyni.
12:05
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (0:2).
12:05
Krásná kombinace hostů, zakončená střelou do šibenice.
11:20
Jan Natov prošel přes Matěje Klucha, ale Víťa Vaníček lapil jeho bekhendový pokus.
10:39
Favorit utkání z Mladé Boleslavi je prozatím jednoznačně lepší.
10:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jan Natov (0:1).
09:36
Vyloučen hráč Michal Hudera družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
08:48
Krásný zákrok Vaníčka.
07:14
Mladá liberecká formace kombinovala, ale míček nakonec skončil na holích hostů.
06:17
Liberec hrozí z přečíslení, ale jinak se na míčku moc neohřeje.
05:02
Většinu střeleckých pokusů Mladé Boleslavi zablokují liberečtí obránci.
04:50
Mladoboleslavská první i druhá formace předvádí povedené střídání, když se hráči na 2 minuty usídlili na polovině domácích.
03:27
V obrovské šanci se ocitl Natov, ale střela mu sjela.
02:52
Domácí působí při rozehře rozpačitě.
02:11
Hůza poslal do brankoviště nepříjemné nahození, ale obrana Mladé Boleslavi si s tím poradila.
00:55
Vaníček si připisuje první zákrok.
00:20
Boleslavi se povedlo vypresovat balónek.
00:01
Úvodní buly vyhrává Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Matěj Klucho, Tomáš Marek, Jan Bitman, Prokop Ferdan, Daniel Kroupa
00:00
Příjemný páteční podvečer vám přejeme z liberecké Homecredit arény. Dnes nás čeká utkání 8. kola Tipsport Superligy mezi týmy FBC Liberec a Technology Florbal MB.